Навигация по сайту

Популярные статьи

Haiku - відповідна тема Drupal 7 (Drupal)

 1. Відгуки клієнтів:
 2. Потужні налаштування теми
 3. Готові мобільні, необмежені кольори
 4. Очистити документацію
 5. Особливості теми:
 6. Кредити зображень:

Haiku - це мінімалістична, повністю реагує на тему Drupal 7 тема на базі  Фонд ЗУРБ 3  і  Шрифт Awesome


Haiku - це мінімалістична, повністю реагує на тему Drupal 7 тема на базі Фонд ЗУРБ 3 і Шрифт Awesome . Він був розроблений з швидкістю та простотою, щоб забезпечити чисту і сучасну тему, ідеальну для будь-якого сайту. Haiku містить потужні налаштування теми, які дозволяють швидко і легко налаштувати сайт. Є безлімітні можливості кольору з 8 заздалегідь визначеними кольоровими схемами на вибір, слайдер, готовий до дотику, шаблони портфоліо зображень, підтримка великих віджетів і багато іншого. Haiku також підтримує всі основні браузери, включаючи IE9.

Будь ласка, не соромтеся надсилати відгуки та запити на функції у коментарях або на сторінці автора. Всі відгуки (позитивні та негативні) будуть враховані при оновленні. Велике спасибі.

Майте хвилину? Оцініть тему!
Майте хвилинуПримітка. Останнє оновлення теми (5/20/13) тепер вимагає dev версії jQuery Update модуля.

Відгуки клієнтів:

Я дійсно насолоджуюся цією темою. Вона дуже проста в реалізації, а дизайн досить чистий і професійний. Не роблячи нічого тему показує великий в моєму мобільному пристрої теж. Досить щаслива.
- jcampo

Велика тема з твердою документацією. Краща частина була швидка відповідь на будь-які питання, які я мав про реалізацію, так як я вивчаю drupal підтримку, яку я отримав врятував мене зірвав моє волосся!
- rferguson386

Потужні налаштування теми

Потужні налаштування теми

Завдяки потужним налаштуванням теми Haiku можна швидко і легко налаштувати свій сайт. Налаштуйте домашню сторінку, встановіть колірну схему, стиль шрифту та фону та багато іншого.

Готові мобільні, необмежені кольори

Готові мобільні, необмежені кольори

Очистити документацію

Очистити документацію

Особливості теми:

 • Працює на ZURB Foundation 3 і Font Awesome
 • Тестується з останньою версією Drupal 7.2x
 • Повна установка демо-сайту включена
 • Потужні налаштування теми
 • HTML5 і CSS3
 • Необмежені кольори - 8 попередньо визначених варіантів кольору
 • Чистий та легкий для перегляду код
 • Шаблон красивої домашньої сторінки з настроюваними розділами
 • Шаблон портфоліо
 • Таблиця ціноутворення CSS3
 • Робочий Twitter і Flickr плагін
 • Соціальні та обмін іконками
 • Вкладки, акордеани та інші великі віджети
 • Сухарі
 • Випадаючі меню
 • 14 Блокових регіонів
 • SEO готова
 • Шрифти Google
 • Підтримує всі основні браузери, включаючи IE9
 • Відмінна документація та підтримка

Потрібна допомога? Без проблем!

Наші спеціальний форум підтримки тепер відкрито! Одного разу ви зареєстровано використовуйте контактну форму на нашому сайті авторський профіль щоб надіслати нам своє ім'я користувача форуму. Ми підтвердимо вашу покупку та надамо доступ до публікації. Обов'язково читайте наші правила форуму перед публікацією. Якщо у вас є запитання до продажу, будь ласка, напишіть коментар на цей пункт, і ми відповімо на ваше запитання.

Кредити зображень:

Усі зображення ліцензуються за ліцензією Creative Commons, яка є комерційною, і включені в тему.

1.1.1 (06/14/13) * Оновлено віджет Twitter, налаштування теми та документи для сумісності з Twitter API 1.1. 1.1 (05/20/13) * Оновлено Drupal Core до 7.22. * Змінено бренд-посилання на "url ('<front>')". * Видалена тематична бібліотека jQuery на користь використання модуля jQuery Update. * Підтема Bricks більше не вимагає батьківських файлів CSS та JS у папці підтеки. * Видалені параметри SEO, як модулі пропонують чудову функціональність. * Видалено непотрібні налаштування теми макета та колонтитула на користь використання налаштувань видимості блоку * Оновлена ​​документація для відображення нових змін. * Незначні виправлення стилю. 1.0.4 (03/25/13) * Оновлено ядро ​​Drupal до 7.21. * Додано умовні значки спільного доступу в node.tpl. * Виправлені деякі помилки, пов'язані з основною навігацією. * Виправлено визначення теми, що викликає помилку в установках WAMP. * Виправлена ​​помилка CSS з вкладками адміністратора Drupal. 1.0.3 (02/26/13) * Оновлення Core Drupal у повному обсязі до 7.20. * Додана прикладна підтема (поезія) та підтематична документація. * Додано атрибут rel = author, поданий метатегом $ username для кращого SEO. * Оновлений віджет блоку оголошень і документація. * Кілька виправлень IE8. * Виправлена ​​помилка, пов'язана з відключенням повзунка зображення на сторінках, відмінних від першої сторінки. 1.0.2 (02/05/13) * Виправлена ​​помилка перевірки RSS, викликана пробілами у файлах шаблонів. * Оновлено повну установку Drupal до 7.19. * Доданий модуль Хайку Custom Content для завантаження файлів. * Додано умовно для повзунка блогу в залежності від того, чи завантажено зображення. * Виправлено відсутність вкладки редагування Drupal у двох шаблонах. * Додано деякі додаткові приклади коду та експортування переглядів. * Налаштування CSS. * Оновлена ​​документація для уточнення декількох розділів. 1.0.1 (01/15/13) * Виправлена ​​помилка значень спільного доступу в node.tpl. * Виправлення для невизначеної помилки індексу, пов'язаної з $ field_tags в шаблонах вузлів. * Переміщено код з /includes/front-page.php (лише для довідки) до /tempates/page--front.tpl. * Покращення демонстраційного вмісту (весь вміст переміщено до вмісту вузлів, переглядів і блоків). * Виправлена ​​помилка з областями блоку нижнього колонтитула. * Додано налаштування теми для каналу Twitter у нижньому колонтитулі. * Оновлена ​​документація. 1,0 (12/31/12) * Початковий випуск.

Майте хвилину?