Навигация по сайту

Популярные статьи

Хитрощі пошукового просування

  1. Пошукове просування за допомогою Youtube
  2. Пошукове просування за допомогою вконтакте
  3. Навігація по публікаціям

Автор: Олександр Аксьонов

Олександр Аксьонов

Про пошукове просування сайтів (SEO) багато чули, хтось уже мав і практичний досвід (негативний або позитивний, в залежності від компетентності фахівця, який робив оптимізацію).

Якщо розглядати класичну пошукову оптимізацію, то в наш час є одна серйозна проблема: висока конкуренція за ключовими запитами. Справа в тому, що пошукове просування сайту вже багато зробили і продовжують робити. Тобто виходить, що верхні позиції в пошукових системах зазвичай вже зайняті.

Для вирішення цієї проблеми було знайдено вихід у використанні так званих «низькочастотних» запитів. Тобто менш популярних, їх рідше запитують в пошукових системах, а значить і конкуренція за ним нижче (скільки раз запитують люди вашу ключову фразу в Яндексі, можна подивитися через сервіс wordstat ). Але і в сфері низькочастотних запитів вже непросто розвернутися - таких «розумників» багато.

Але завдяки активному розвитку соціальних мереж, Youtube, twitter, з'явилися альтернативні варіанти отримання відвідувачів і потенційних клієнтів для вашого бізнесу або проекту в інтернеті з пошукових систем.

Далі я поділюся з вами декількома хитрощами, які ви можете легко використовувати.

Пошукове просування за допомогою Youtube

Yandex і Google по некомерційним запитам видає в результатах пошуку також відео з Youtube.

Ділові пропозиції від - запити, пов'язані з купівлею. Наприклад, «купити соковижималку» - це комерційний запит. А ось «огляд соковижималок» - вже не вважається таким. І по ньому пошукові системи видають і відеоролики з Youtube.

Просунути свій сайт за запитом «соковижималка купити» зараз досить складно - вам доведеться конкурувати з потужними інтернет-магазинами начебто Технопарку або Ельдорадо.

А ось записати відео, викласти його на Youtube, правильно розкрутити і вивести на перші позиції поки набагато простіше.

Мій приклад: запит по розкрутці групи вконтакте. Запит «як розкрутити групу вконтакте» пошукові системи вважають некомерційними. Я записав відео, правильно його оптимізував, виконав найпростіші дії по його розкручуванню і ось результат: при пошуку в Яндекс за вказаною запитом моє відео на 2-му місці в Google. Люди клацають по посиланню, дивляться відео, а потім переходять на мій сайт по посиланню в описі відео.

Компанії витрачають гроші на контекстну рекламу, закупівлю посилань - я отримую відвідувачів безкоштовно.

Компанії витрачають гроші на контекстну рекламу, закупівлю посилань - я отримую відвідувачів безкоштовно

Пошукове просування за допомогою вконтакте

Аналогічно по некомерційним запитам пошукові системи в результатах виводять групи vkontakte.

І тут все просто: створюємо свою групу, оптимізуємо її під запит, трохи розкручуємо і ... .попадаем в результати пошуку на першу сторінку. Природно, в групі є посилання на ваш сайт або продає сторінку. Так, це не прямі переходи на сторінку продажів, частина аудиторії ви десь в процесі втратите. Але і рекламні витрати при цьому мінімальні!

Приклад: запит «статична плівка». Google виводить на першому місці в пошуку групу, в якій трохи більше 1000 чоловік (невеликий показник)! Створити власну групу і обійти цих хлопців не так складно. І при цьому низькобюджетних.

Так що просування в інтернеті - це не завжди великі гроші. Іноді для цього потрібно просто включити мізки і витратити трохи свого часу.

Відео до статті:

Передплатіть вже на вільний графік по розкрутці і заробітку в інтернеті:

Сподобалася стаття? Введіть свій е-мейл в формі нижче і отримуйте анонси самих

корисних матеріалів по електронній пошті:

Рубрика: просування .

Навігація по публікаціям

Попередній пост: ← Як отримати партнерство з Youtube
Наступний пост: Причини краху в інтернеті → Коментарі: ВКонтакте (1) Facebook () Звичайні (0)