Навигация по сайту

Популярные статьи

HitTail проти WordTracker - пряме порівняння інструментів SEO

 1. HitTail: Інструмент пошуку ключових слів Longtail
 2. Легкий пошук довгого хвоста Ключові слова: ідеї ключових слів
 3. Гарячі ключові слова
 4. SEO перевірки
 5. Плани ціноутворення HitTail
 6. Додаток HitTail WP, інтеграція та партнерська програма
 7. Перейдемо до наступного інструменту: Wordtracker
 8. Wordtracker: Огляд функцій
 9. HitTail проти Wordtracker

Той, хто сказав, що SEO мертвий, безсумнівно, живе у світі бульбашок. SEO не мертвий, але отримав більш просунуті протягом багатьох років. Пошукові системи стали більш розумними і тому має тактику SEO маркетологів. Два таких просунутих інструментів, які я збираюся порівняти, це HitTail і Wordtracker. Обидва ці інструменти допомагають у пошуку ключових слів longtail. Перш ніж перейти до розділу HitTail проти Wordtracker , ми перейдемо до функцій та інших подробиць обох інструментів окремо.

HitTail: Інструмент пошуку ключових слів Longtail

HitTail: Інструмент пошуку ключових слів Longtail

HitTail вітає вас з вичерпним поясненням того, які ключові слова є довгим хвостом, яким чином це допоможе вам і чому ви повинні націлювати їх. Після обговорення переваг націлювання на ключові слова з довгим хвостом. HitTail переходить до наступного розділу - збільшує трафік вашого сайту. Тепер це відбувається як тригерна точка. Кожен шукає інструмент SEO має цю особливу необхідність на увазі. HitTail потрапляє на тендітне місце, яке детально показує, як довго ключові слова можуть каталізувати трафік веб-сайту. І повірте, пояснення логічне і багато переконливе. Далі йде заключний розділ - поліпшення трафіку та отримання більшої кількості переходів. Так, це глазур на торті. HitTail обіцяє доставити ідеї та пропозиції щодо ключових слів, проблеми, які перешкоджають трафіку веб-сайту, та оптимізовані рішення для вирішення цих питань.

HitTail обіцяє доставити ідеї та пропозиції щодо ключових слів, проблеми, які перешкоджають трафіку веб-сайту, та оптимізовані рішення для вирішення цих питань

HitTail отримує перевагу над іншими конкурентами з трьома унікальними особливостями: ідеї ключових слів, гарячі ключові слова та SEO Checker.

Легкий пошук довгого хвоста Ключові слова: ідеї ключових слів

Ключові слова довгого хвоста покращили фокус, і вони можуть націлювати тактику досліджень більш інклюзивним способом порівняно з короткими ключовими словами. HitTail може визначити, які ключові слова можуть принести максимальний трафік для вас, допомагаючи вам мати справу з проблемою "не передбачено". HitTail потребує нульової установки. Насправді, немає ніяких плагінів, програмного забезпечення, доступу до хмар або будь-яких проблем. HitTail ніколи навіть не торкається вашого сервера в будь-якому підході.

Цей інструмент допомагає генерувати довгий хвіст ключові слова ідеї залежно від необхідної теми. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключову фразу від 2 до 4 слів, і HitTail буде генерувати відмінності ключових слів довгого хвоста введеної фрази разом з передбачуваними обсягами пошуку.

Гарячі ключові слова

Цей інструмент аналізує трафік веб-сайту та підсумки неефективних ключових слів, які можна швидко використовувати для підвищення результатів пошуку в пошукових системах. Коли ви знаходите ключові слова, які ви хочете націлити на ваш сайт, HitTail дозволяє переміщати їх у ваш список завдань. Таким чином, ви можете створити портфель ключових слів для вашого сайту, додаючи нові відповідні ключові слова до списку.

SEO перевірки

SEO Checker - розумний спосіб виявлення проблем, які спричиняють занурення рейтингу веб-сторінки. Все, що потрібно зробити - це ввести URL-адресу веб-сайту та цільове ключове слово. SEO Checker буде аналізувати, а також дасть вам оптимізовані рішення для вирішення виявлених проблем. Це в режимі реального часу на сторінці SEO трекер на кінчиках ваших пальців. До уваги беруться фактори, такі як довжина та структура URL, мобільність, теги заголовків, атрибути ALT та інші елементи HTML, доступність мапи сайту, теги Robots.txt і роботів <META>.

SEO перевірка виявляє проблему, дає вам оптимізовані рішення і допомагає збільшити трафік вашого сайту. Типовий робочий процес для підвищення трафіку веб-сайту включає:

 1. Дослідження ключових слів за допомогою інструмента добору ключових слів HitTail.
 2. Створення веб-сторінки шляхом включення до нього цільового ключового слова.
 3. Використання перевірки SEO для аналізу та застосування кращих методів SEO на сторінці.

Плани ціноутворення HitTail

HitTail має три варіанти ціноутворення ; а саме Pro, Business та Agency.

 • Про план починається від $ 19.95 / місяць . У цьому плані можна створити близько 7500 ідей для ключових слів. Проте ви не матимете доступу до аудитів веб-сторінок.
 • Для проведення аудиту необхідно перейти на бізнес-план, починаючи з $ 39.95 / місяць . У цьому плані ви отримуєте 15 000 ідей ключових слів та 150 аудитів на веб-сторінці.
 • Якщо ви потребуєте більше, тоді є план Агенції у $ 79.95 / місяць . Тут ви отримаєте 30000 ідей для ключових слів та 30 аудитів веб-сторінок.

Тут ви отримаєте 30000 ідей для ключових слів та 30 аудитів веб-сторінок

У випадку, якщо Ви вичерпаєте встановлений ліміт до закінчення місяця, HitTail повідомить вас про це і відповідно оновить ваш план.

Щоб дізнатися, як HitTail працює, перш ніж інвестувати в нього, ви можете спробуйте безкоштовно .

Додаток HitTail WP, інтеграція та партнерська програма

Інтеграція консолі пошуку Google

HitTail забезпечує інтеграцію з пошуковою консоллю Google, що дозволяє легко вивчити якість ключових слів і покладатися також на результати. Це також означає, що всі пропозиції ключових слів, які ви отримуєте, виводяться шляхом аналізу вхідного трафіку в реальному часі. Це вишукана особливість HitTail, яка забезпечує ідеї щодо ключових слів. Якщо у вас є обліковий запис консолі пошуку Google, вам слід негайно піти.

Однак, якщо у вас немає облікового запису з консолі пошуку Google, потрібно створити обліковий запис. Наступні кроки:

 • Натисніть кнопку Додати сайт і введіть повну URL-адресу свого веб-сайту.
 • Натисніть кнопку продовжити . Відкриється сторінка підтвердження . Дотримуйтесь вказівок, як згадано.

Додаток HitTail WP

HitTail також можна використовувати як Плагін WordPress . Є два способи її використання.

Спосіб 1. Можна скопіювати код відстеження та вставити його у файл footer.php. Можна навіть використовувати плагін для вставки заголовків і колонтитулів, щоб включити цей код у ваш сайт WordPress.

Метод 2 : Ви можете використовувати авторизований додаток HitTail для WordPress. Все, що потрібно зробити, це просто встановити та активувати плагін. Після інтеграції вона набирає кількість ключових слів. Спочатку ви отримаєте доступ до пропозиції десяти ключових слів.

Партнерська Програма

HitTail надає a проста партнерська програма . Як частина програми, ви отримаєте 20% повторюваних комісійних філій.

Справа користувача HitTail

HitTail в основному орієнтована на довгі ключові слова хвоста. Існує ряд блогів, на яких міститься довгий ключовий слова, приклади і чому такі ключові слова показують кращі результати. Серед інших блогів, HitTail має одну статтю, присвячену прикладам довгого хвоста ключових слів і тематичних досліджень. Тут можна знайти всі приклади. Існує два приклади згаданих у цій статті. Один з них є Banckle.Chat , веб-додаток підтримки, який дозволяє додавати віджет живого чату на ваш сайт.

HitTail зробив детальне дослідження об'яв CPC, що Banckle працював. Їхній наступний план полягав у збільшенні рентабельності інвестицій. HitTail почав це, спочатку переглянувши список ключових слів для Banckle. Потім було бюджетування та планування. HitTail видалили загальні ключові слова, такі як онлайн-чат, додаток в прямому чаті, онлайн-чат у прямому ефірі тощо. Вони скоріше розробили довгі ключові слова хвоста, які були більш звужені та відповідні пошуковим запитам.

Результат: збільшився показник конверсії кліків на 167% і зниження ціни на конвертований клік на 60%.

Функції HitTail закінчуються.

Перейдемо до наступного інструменту: Wordtracker

Перейдемо до наступного інструменту: Wordtracker

Wordtracker також виявляє довгі ключові слова хвоста, але є улов. Коли ви потрапите на домашню сторінку, ви побачите панель пошуку з деякими додатковими характеристиками. Ви можете шукати ключові слова з довгим хвостом на основі періоду часу та території. Кнопка пошуку виглядає приблизно так:

Кнопка пошуку виглядає приблизно так:

Так, це перший момент, коли обговорювалися на HitTail проти Wordtracker. Рухаючись вперед, Wordtracker дає вам докладний аналіз того, як він перевершує Планувальник ключових слів Google. Незважаючи на те, що я все це дотримувався Google Planer ключових слів, це пряме порівняння переконало мене спробувати Wordtracker. Вона також надає партнерську програму, в якій ви можете зареєструватися і заробити комісійні в обмін на приведення їх нових платних клієнтів.

Вона також надає партнерську програму, в якій ви можете зареєструватися і заробити комісійні в обмін на приведення їх нових платних клієнтів

Wordtracker: Огляд функцій

Цей інструмент дуже прямий у згадці про його основні функціональні можливості.

Пов'язані терміни : Wordtracker найкраще підходить для пошуку пов'язаних ключових слів з довгим хвостом, які підвищують рейтинг контенту в пошукових системах.

Попередній перегляд SERP : При виконанні дослідження ключових слів необхідно знати, наскільки конкурентним є ключове слово. Wordtracker допомагає вам шукати ключові слова з високою ефективністю, а також показувати, наскільки складно конкурувати за конкретне ключове слово.

Кілька джерел : Під час показу результатів пошуку відповідних ключових слів Wordtracker поєднує результат з кількох джерел, таких як Amazon, YouTube, Google і Wordtracker. Це покращує пошук за ключовими словами і дає оптимальні результати пошуку.

Wordtracker Scout

Wordtracker забезпечує інтеграцію з Scout для кращого дослідження ключових слів. Це допомагає у пошуку високоефективних ключових слів за лічені секунди за допомогою розширення Scout Browser. Перевагами розширення Scout є:

 • Великі дані ключових слів з величезної бази даних Wordtracker
 • Аналіз ключових слів з веб-сайтів конкурентів
 • Миттєві показники ефективності ключових слів для аналізу
 • Економія часу та грошей для пошуку ключових слів
 • Дані ключових слів, які збігаються з елементами сторінки
 • Розширення браузера Chrome робить його більш простим - лише один клік для початку.

Великі дані ключових слів з величезної бази даних Wordtracker  Аналіз ключових слів з веб-сайтів конкурентів  Миттєві показники ефективності ключових слів для аналізу  Економія часу та грошей для пошуку ключових слів  Дані ключових слів, які збігаються з елементами сторінки  Розширення браузера Chrome робить його більш простим - лише один клік для початку

Scout в основному є простим розширенням Chrome. Вона здатна підвищити пошук за ключовими словами, перетворивши всю веб-сторінку на величезну базу даних ключових слів. Ви можете вибрати веб-сторінку, яка звертається до вашої цільової аудиторії і розгадує всі ключові слова, що використовуються на цій веб-сторінці. Отримуйте ідеї щодо ключових слів із веб-сторінок, які вже привернули вашу цільову аудиторію. Wordtracker використовує два показники для визначення низького рівня конкуренції та ключових слів із високим рейтингом:

 1. Конкуренція - Оперативно оцінює рівень серйозної конкуренції за більш ніж 320 мільйонів ключових слів у базі даних Wordtracker.
 2. KEI (індекс ефективності ключових слів) - KEI можна використовувати для покращення ключових слів із великим трафіком і низькою конкуренцією. Це вигідні ніші, які допоможуть Вашому бізнесу процвітати.

Wordtracker API

Wordtracker надає гнучкий API для тих, хто бажає створити власні інструменти та програми для взаємодії з величезною базою даних Wordtracker. За допомогою API ви можете:

 • Підвищіть ваш SEO інструмент і дати вашим конкурентам складний виклик.
 • Отримуйте докладні звіти про ключові слова на основі території або часу. Знайте своїх конкурентів краще і визначте можливості для бізнесу.
 • Відкрийте для себе вигідні ринкові тенденції з можливостей реєстрації доменів.
 • Оскільки API Wordtracker повністю масштабований, ви можете отримати
 • Список вигідних ключових слів, які можуть каталізувати показники переходів
 • Доступ до історичної бази даних
 • Можливість взаємодіяти з міжнародним ринком.

Ціноутворення API

Ціноутворення API заплановано на основі кожного місяця. Безкоштовний план має 300 включених одиниць і 30 дроселів на годину. Платні плани починаються з $ 20 / місяць і досягають $ 1000 / місяць.

Платні плани починаються з $ 20 / місяць і досягають $ 1000 / місяць

Розрахунок ціни:

Кожен виклик = 100 насіння. Отже, якщо виклик знаходиться між 101 і 200 насінням, він розглядається як 2 дзвінки.

Wordtracker: ціноутворення

Wordtracker пропонує безкоштовну 7-денну пробну версію. Це має три платні плани а саме бронза ($ 27 / mo), срібло ($ 69 / mo), і золото ($ 99 / mo). Якщо ви вибираєте щорічні платежі, ви можете заощадити близько 40% на будь-якому з обраних Вами планів.

Якщо ви вибираєте щорічні платежі, ви можете заощадити близько 40% на будь-якому з обраних Вами планів

PS: Бронзові плани вимагають, щоб ви підписалися на мінімум три місяці.

Академія Wordtracker

Крім допомоги у пошуку довгих ключових слів, Wordtracker також має корисні ресурси в академії Wordtracker-

 1. Як додати ключові слова на веб-сайті
 2. Посібник з перенесення вашого веб-сайту на HTTPS
 3. Як написати помітні заголовки (покрокове керівництво)

Отже, тепер ми детально аналізуємо обидва інструменти. Давайте зараз перейдемо до основної частини

HitTail проти Wordtracker

Здійснюючи пряме порівняння двох інструментів, Wordtracker надає більш ефективні відмінності ключових слів у результатах пошуку порівняно з HitTail. Це означає, що з Wordtracker можна очікувати більш довгі ключові слова хвоста.

HitTail ідеально підходить, якщо у вас вже є налаштування веб-сайту, який має приплив трафіку. Wordtracker має видатну особливість у порівнянні обсягу трафіку в протиріччі з конкурентоспроможністю. Але Wordtracker ніколи не мав легкого рішення для врахування конкурентоспроможності ключових фраз, які люди вже приваблювали - що, в двох словах, насправді те, що робить HitTail.

HitTail є винятковим, коли мова йде про інструменти ключових слів. В якості альтернативи пошуку вікна пошуку для пошуку нових ключових слів для оптимізації, наприклад, Wordtracker, HitTail аналізує поточний трафік веб-сайту (за допомогою невеликого скрипта або плагіна, який можна встановити на веб-сайті) і автоматично рекомендує ключові слова, які він вважає корисним шанс високого рейтингу. Вона також відображає ключові слова, які не надаються, інакше приховані в Google Analytics.

Функція на основі порівняння: HitTail проти Wordtracker

HitTail надає вам особливості реального часу аналізу трафіку на сторінці, в той час як така функція аналізу трафіку в реальному часі відсутня в Wordtracker. Хоча HitTail надає доступ до функцій без встановлення будь-яких плагінів, це не те саме з Wordtracker. Щоб отримати доступ до функцій Wordtracker, потрібно встановити плагін. На відміну від Wordtracker, HitTail надає вам список завдань для створення портфеля ключових слів для вашого веб-сайту, постійно додаючи до списку останні актуальні ключові слова.

Wordtracker дозволяє дізнатися, як багато людей шукали певний термін, а також збільшували прибуток за допомогою адресного пошуку за ключовими словами. Це недоступне в HitTail. На відміну від HitTail, Wordtracker має функції для прямого доступу до найновіших даних. Wordtracker також може допомогти з оптимізацією ключових слів. Інтерфейс Wordtracker дозволяє організовувати ключові слова у відповідному форматі, який відсутній у HitTail. Крім того, доступ до вбудованого тезауруса є унікальним лише для Wordtracker.

Ціна на основі порівняння: HitTail проти Wordtracker

Весь HitTail проти Wordtracker є неповним, не роблячи голову до голови порівняння цін.

Початковий початковий план, тобто план «Pro» в HitTail, дешевший в порівнянні з Wordtracker, одночасно надаючи вам більше пошуків за ключовими словами на місяць. Структура ціноутворення HitTail базується на низці ключових слів щомісяця, тоді як структура ціноутворення Wordtracker орієнтована більше на кількість територій та показники конкуренції. Структура ціноутворення Wordtracker забезпечує початкову безкоштовну пробну версію без ризику. Це положення недоступне в HitTail. HitTail дозволяє безкоштовно підключатися до своєї системи, хоча дозволить вам відстежувати лише кілька ключових слів. На відміну від HitTail, структура ціноутворення Wordtracker включає в себе доступ API.

Ціни в HitTail зростають до $ 79.95, забезпечуючи доступ до 30000 ключових слів. Ціни на Wordtrack зростають до $ 99 на місяць, надаючи доступ до лише 10 000 ключових слів.

HitTail проти Wordtracker: Інтеграція на основі порівняння

HitTail інтегрується в основному з WordPress і Google Search console. Інструмент Wordtracker інтегрується в основному з подібними програмними модулями на сайті drupal. Wordtracker інтегрується таким чином, що ви можете дізнатися, як часто шукаються кілька термінів і популярність альтернативних слів.

Порівняння зручності використання: HitTail проти Wordtracker

Зручність використання HitTail видатна, навіть якщо ви тільки що запустили новий веб-сайт або блог, оскільки він не залежить від трафіку веб-сайту. Wordtracker більше залежить від трафіку веб-сайту. Зручність використання Wordtracker пов'язана з малим бізнесом для дослідження ключових слів, створення нових посилань і створення передової стратегічної платформи SEO. З іншого боку, зручність використання HitTail стосується змісту веб-сайту, повідомлень у блогах або кампаній PPC. Зручність використання HitTail застосовується на будь-якій платформі за допомогою консолі пошуку Google, тоді як зручність використання Wordtracker є специфічною для платформи.

Це підводить нас до висновку всієї дискусії на HitTail проти Wordtracker. Декілька інших інструментів SEO, які ви можете спробувати, це: SEMrush , Keywordtool.io , Moz Оцінка місцевого лістингу , Google Trends , Аналізатор веб-сайтів QuickSprout , і більше.

Якщо ви знаєте, будь-який інший інструмент, який має великі можливості, або у вас є щось більше, щоб додати до HitTail проти Wordtracker розмова, зробити їх все в розділі коментарів нижче.