Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Хочете хлопчика? Їжте жир!

Опубликовано: 21.10.2018

видео Хочете хлопчика? Їжте жир!

Судові драми - Хлопчик, якого покалічила школа

«Якщо сниться огірок, значить буде син «, — співалося в знаменитому мюзиклі «Зірка і смерть Хоакіна Мурьєта». Людство взагалі з давніх часів підозрювало, що стать дитини залежить від дієти матері , хоча сучасна наука весь час спростовувала це припущення. Але тільки до недавнього часу!Американські дослідники з’ясували, що на стать дитини істотний вплив робить те, чим майбутня мама харчується на ранньому терміні вагітності . Так, жінки , які не відмовляються від сніданку, а також споживають в їжу достатню кількість жирів на момент зачаття, мають більше шансів народити хлопчика . Дієта з низьким вмістом жиру і життя за принципом «сніданок віддай ворогові» може подарувати майбутній мамі дівчинку.


Хлопчик танцює вальс ! ! !

« Висококалорійна дієта частіше призводить до народження хлопчиків, низькокалорійна — дівчаток, — заявила автор дослідження доктор Шерлі Розенфельд з Університету Міссурі. — Це простежується не тільки на людях, але і на мишах. Чоловіча стать є самим нестійким в матці, тому він найчастіше втрачається , поступаючись місцем жіночому, якщо організм майбутньої мами не підкріплений досить щедрим на жири харчуванням «.


Шість годин тривала операція для хлопчика з Полтавщини, якого покусав собака

Дослідники одну групу мишей годували їжею , багатої жирами та вуглеводами, друга посадили на дієту з низьким вмістом жирів, а третю — контрольну — годували традиційно.

Через 12 днів були отримані дивовижні результати . Дієта не тільки прямо впливала на підлогу майбутніх мишей, вона привела до генетичних змін в організмах зародків. Спостерігалася різниця в 2 000 генах, включаючи і ті, що відповідають за функціонування нирок, а також запах.

Хотите мальчика? Налегайте на завтрак!

Похожі записи:

rss