Навигация по сайту

Популярные статьи

Ідеальний SEO Написання тексту »Інструкції, поради та приклади

 1. 01. Визначення теми
 2. 02. Синоніми пошуку
 3. 03. Тести та намір користувачів
 4. 04. Визначте пропозиції ключових слів
 5. 05. Визначте структуру тексту
 6. 06. Визначте назву
 7. 07. Пошук
 8. 08. Напишіть текст
 9. 09. WDF / IDF з різницею
 10. 10. Корекція тексту
 11. 11. Поради щодо укладання тексту та публікації

"Зробіть великий контент!" - це, мабуть, найвідоміші 3 слова від колишнього лідера Google Webspam Матта Катца. Вони майже як мантри, повторені більшістю SEO, без подальшого сумніву у реченні. Але що насправді хороший контент або які хороші тексти SEO?

Проста відповідь: тексти, які читаються .

Ця заява спочатку викликає багато питань. Хто мої читачі, що їх цікавить і що шукають мої читачі? Порада: Звичайно не щільність ключових слів 2,435% →, яка походить від темного середньовіччя SEO і ніколи не була додатковою цінністю для користувача!

Щоб дізнатися, а потім створити ідеально оптимізований текст, я створив цей посібник з 11 кроками.

 1. визначення теми
 2. Пошук синонімів
 3. Тести та намір користувачів
 4. Визначте пропозиції ключових слів
 5. Визначте структуру тексту
 6. Визначте назву
 7. дослідження
 8. запис
 9. WDF / IDF з різницею
 10. корекція тексту
 11. Стиль та публікація тексту
 12. вимірювання успіху

До речі, це скорочена версія. Мій особистий контрольний список має понад 22 кроки. Але найголовніше - це.

01. Визначення теми

Перш ніж почати, ви повинні визначити, про що йдеться. Як приклад для цього підручника я буду використовувати тему "поліфазний сон", як я вже написав оптимізовану статтю. До статті >>

02. Синоніми пошуку

Перш ніж перейти до дослідження ключових слів, ми повинні з'ясувати всі можливі терміни для нашої теми. Планувальник ключових слів не завжди є повним, тому ми зробимо невелику об'їзд до результатів пошуку Google.

Виключно з назв можна вивести такі синоніми:

 • Поліфазний сон
 • Напруга живлення
 • Сон Убермана

Ці синоніми мені знадобляться пізніше для дослідження ключових слів, оскільки Google Adwords в основному пропонує лише варіації ключових слів і не має синонімів. Наприклад: Polyphasic Sleep / Polyphasic Sleep - це зміна ключового слова. Power Napping, з іншого боку, є синонімом.

03. Тести та намір користувачів

Топ-3 результатів повинні служити для вас бар. Пізніше в процесі написання, завданням буде надання кращого змісту, ніж існуючі результати. Це означає не сліпо писати більше тексту, а писати кращий текст.

Крім того, я звертаю увагу на такі особливості:

Інформація - Чи будуть відповідати на всі запитання? Якщо необхідно, ще не вистачає інформації?

Стиль написання - Чи є текст приємним для читання і легким для розуміння? Чи підходить стиль написання цільової групи?

Подальші посилання - Чи є якісь значні подальші посилання та джерела?

Картинки та інфографіка - скільки зображень? Чи є ці тематично доречні та високою роздільною здатністю?

Підзаголовки - Чи можу я надати значення H2 більш обґрунтовано та належним чином?

Jump Marks - Чи є доступне значуще меню позначки переходу?

Таблиці & Інфобокси - Чи можна зробити таблиці та інформаційні поля більш значущими, більш керованими або більш багатими на дані?

Автор - Чи є автор тексту видимим і надійним?

Маючи на увазі цю інформацію, вже набагато ясніше, який рівень тексту ви маєте доставити, щоб потрапити в топ-3.

04. Визначте пропозиції ключових слів

Тепер настав час для дослідження ключових слів. Це не повинно бути дуже точним у цьому випадку. Досить грубий огляд запитань користувачів та визначення ключових слів, що складають 2-3 найбільших.

Я намагаюся класифікувати знайдені ключові слова відповідно до наміру користувача
Я намагаюся класифікувати знайдені ключові слова відповідно до наміру користувача. Для цього прикладу, навіть з тегами, які я б заощадив в іншому випадку з причин часу.

Інформація: Під час дослідження я бачив, що ключове слово "power napping" не те саме, що поліфазний сон. У цьому випадку я підберу тему "Power Napping" для додаткової статті.

05. Визначте структуру тексту

Класифікувавши ключові слова, я автоматично отримав контур. В ідеалі я сортую точки за обсягом пошуку або кількістю ключових слів. "Досвід" у цьому випадку має найнижчий обсяг пошуку і тому виходить в самому кінці.

[Синій] Загальний
[Помаранчеві] види / різні цикли
[Фіолетовий] Навчання / керівництво
[Червоний] Це здорово?
[Зелений] досвід

06. Визначте назву

Назва також може бути визначена в кінці. Але якщо я просто маю всі ключові слова перед собою, чому не відразу. Назва повинна виконувати 2 функції:

1. Найбільш важливі ключові слова включені
2. Найбільш важливим є намір користувача

Найбільш важливим є намір користувача

"Поліфазний сон" і "Уберманн" - найважливіші ключові слова з найбільшим обсягом пошуку. Ключові слова "Інструкція" та "Досвід" - це намір користувача, тобто те, що люди хочуть знати.

Порада: для використання максимальної довжини заголовка та опису я використовую Sistrix Серп-генератор ,

07. Пошук

Тепер настає найскладніша точка - дослідження! Як згадувалося на початку, хороші тексти SEO повинні містити краще і насамперед більше інформації, ніж конкуренція. Я називаю це "Info-USP", інформацію, яку можна прочитати тільки в моєму тексті.

Ідеальним є особистий досвід, поточні дослідження (див. Напр PubMed ), Книги або експертні інтерв'ю.

08. Напишіть текст

Коли було зібрано достатньо інформації, вона переходить до написання. Що таке хороший або поганий стиль написання, вийде за рамки цієї статті! І вже є книга, яка чудово описує цю тему:

Німецька мова для молодих професіоналів: Як добре писати і жити - Вольф Шнайдер

Для кожного копірайтера SEO потрібно!

09. WDF / IDF з різницею

WDF / IDF означає "в межах частоти документа" і "зворотної частоти документів". Якщо ви не знаєте WDF * IDF, ви можете переглянути наступне відео. Мерлін з Onpage.org пояснює

Я також хочу перевірити, які слова використовують топ-20 документів у Google. Не обов'язково, включити ті ж ключові слова "сліпо" в мій SEO текст, але щоб перевірити, чи мій текст все ще не має інформації.

Не обов'язково, включити ті ж ключові слова сліпо в мій SEO текст, але щоб перевірити, чи мій текст все ще не має інформації

Якщо ви сумлінно виконуєте кроки 2-5, аналіз WDF * IDF буде позитивним у 90% всіх випадків. Тому в цьому випадку все в зеленому.

Якщо аналіз показав, що ключові слова, такі як "REM" або "Dymaxion", відсутні в моєму тексті, це означає, що в моєму тексті відсутня ця інформація. У цьому випадку я б не просто написав ключове слово де-небудь в тексті, щоб отримати "зелений гачок", але я б пояснив і виконав умови екстра.

10. Корекція тексту

На жаль, завжди виникають орфографічні помилки та дивні або перевантажені речення. Тим більше важливо, щоб друга пара очей читала готовий текст. Щоб знайти найгірші орфографічні помилки або "друкарські помилки", я використовую перевірку орфографії Дудена. Орфографічні помилки також є гарним показником для пошукової системи щодо того, чи є текст легітимним чи ні.

11. Поради щодо укладання тексту та публікації

Ніщо не гірше сірого "текстового ковбаса" розміром шрифту 8,5 пт, який, ймовірно, ніколи не читався без підзаголовків, абзаців і зображень. Тому слід розглядати з кожним текстом, чи було б корисно включити до тексту наступні елементи.

Ідея стилізації для SEO текстів Sinvoll? Підтеми та абзаци завжди корисні Зображення завжди корисні Приємно читаються шрифти завжди корисні Перерахування в основному корисні Переміщення в основному корисні Інформація або відповідні ящики в основному корисні Вторинні посилання в основному корисні Соціальні кнопки в основному корисні Корисні іконки в основному корисні Таблиці іноді корисні Невеликі інфографіки іноді корисні Текстові стовпці (стовпці) Іноді значущі цитати (цитати) Іноді Sense Emoji's / Смайлики Іноді значущі вкладки / зміст вмісту іноді має сенс


Після публікації ми повинні бути терплячими, поки стаття не з'явиться в результатах Google. Якщо ви відображаєте статтю в консолі пошуку, а потім передаєте її до індексу, це швидше.

Чи є текст хорошим чи ні, можна виміряти двома факторами: як і де стаття, розміщена в Google, і чи дійсно ця стаття широко читається відвідувачами.

Коефіцієнт успіху: рейтинг
Коефіцієнт успіху: рейтинг  Домен був абсолютно новим на момент публікації, з нульовими зворотними посиланнями
Домен був абсолютно новим на момент публікації, з нульовими зворотними посиланнями! Стаття все ж потрапила на третю сторінку результатів (1) і пробула там кілька місяців, поки я не поклав зворотну посилання на статтю (2). У результаті він піднявся на другу позицію.

Через місяць у другій позиції я зняв посилання, щоб побачити, чи впливає це на рейтинг, або якщо на другому місці враховуються тільки дані користувача. Навіть без посилання, позиція залишилася трохи менше місяця, поки стаття не пішла на третю позицію. Там він є до сьогодні (22.08.16).

Коефіцієнт успіху: дані користувача
Коефіцієнт успіху: дані користувача  Дані користувача 1А
Дані користувача 1А! У середньому стаття читається 9:26 хв і має лише показник відмов 22%.

висновок
Стаття, оптимізована відповідно до цих правил, має набагато більш легкий рейтинг. Хоча це було не зовсім без зворотних посилань, але з значно менше, ніж у конкурентів! Однак створення такого тексту є набагато складнішим, ніж 300 слів із щільністю ключових слів 2.x%.

Якщо ви хочете пристосуватися до цих нових вимог, зв'яжіться з нами! Ми будемо раді надати вашій редакції тренінг з оптимізації тексту SEO, або ми допоможемо Вам у створенні його власним редакцією.

До контактної форми >>

Але що насправді хороший контент або які хороші тексти SEO?
Хто мої читачі, що їх цікавить і що шукають мої читачі?
Якщо необхідно, ще не вистачає інформації?
Чи підходить стиль написання цільової групи?
Чи є ці тематично доречні та високою роздільною здатністю?
Ідея стилізації для SEO текстів Sinvoll?