Навигация по сайту

Популярные статьи

Insta Fest-2: експерти розкажуть саратовці про просування бізнесу в Instagram і «нахабному маркетингу»

У майбутню суботу, 25 листопада, в Саратові відбудеться освітній бізнес-форум Insta Fest-2, присвячений розвитку бізнесу за допомогою мережі Instagram і SMM-технологій У майбутню суботу, 25 листопада, в Саратові відбудеться освітній бізнес-форум Insta Fest-2, присвячений розвитку бізнесу за допомогою мережі Instagram і SMM-технологій.

З доповідями виступлять експерти-маркетологи з Москви, Петербурга, Саратова і Ростова-на-Дону. Гості форуму дізнаються, як створити продає контент, монетизувати особистий бренд, познайомляться з ефективними методами стимулювання продажів.

Листопадовий Insta Fest стане другим подібним форумом, який проходить в Саратові. Перший раз фахівці з просування бізнесу в соцмережах збиралися в травні 2017 року. Темами зустрічі стали таргетована реклама і хмарні технології. Тепер учасники першого форуму зможуть поглибити свої знання, а ті, хто з якихось причин його пропустив - дізнатися про те, чим може популярна соцмережа допомогти розвитку їх бізнесу.

Відкриє форум доповідь засновника колл-центру Creative Call Project з Санкт-Петербурга Дмитра Андрєєва. Створена ним компанія входить в ТОП-10 російських колл-центрів, займається маркетинговими дослідженнями, телефонними опитуваннями, виконанням «холодних» дзвінків, а також працює над створенням рекламних кампаній.

Дмитро Андрєєв відомий також як фахівець з маркетингу і автор роману «Монстр продажів», детально викладає, якими якостями повинен володіти менеджер з продажу. На форумі в Саратові Дмитро Андрєєв виступить з доповіддю на тему «Нейромаркетинг. Психологія продажів і нахабний маркетинг ».

Власник власної SMM-студії Артем Ратніков з Москви розповість про просування продажів в Instagram. Тема його доповіді позначена як «Шестизначний Instagram: теорія успіху або рекламна практика». Власну студію молодий московський підприємець заснував у віці 20 років. Займається його компанія просуванням і монетизацією акаунтів в соцмережах, причому до її послуг вдаються не тільки бізнесмени, але і зірки естради, наприклад Анна Семенович і Мілена Дейнега.

Ті, хто добре знайомий з суттю SMM-технологій, можуть відвідати лекцію засновника саратовській веб-студії Space App та студії з розробки комп'ютерних ігор Forji Володимира Тяпкіна «Хто такі архітектори тунелів і куди рухається SMM». Його студія займається розробкою і просуванням сайтів і має на своєму рахунку вже 100 виконаних проектів.

Про створення продає контенту розповість інший саратовський підприємець - Андрій Ніконоров - засновник і керівник SMM-агентства STEP і продакшн команди AEFILMS.

Відкриється Insta Fest 25 листопада в 11.00 в банкетному залі Most за адресою Дігтярна площа, 1. З повною програмою форуму та умовами участі можна ознайомитися на його офіційному сайті .