Навигация по сайту

Популярные статьи

Інструмент добору ключових слів від Google недостатній для SEO

  1. Ключові слова більше, ніж просто SEO
  2. Проблеми з використанням інструмента добору ключових слів Google

Раніше було, що тільки фахівці або маркетологи КПП, які працюють з SEO, дбали про проведення досліджень ключових слів для цифрових маркетингових кампаній, але сьогодні майже кожен у цифровому маркетингу повинен знати, як досліджувати ключові слова.

Ключові слова більше, ніж просто SEO

Коли блогеру потрібно знати, які терміни користуються популярністю в певному сегменті ринку, щоб створити повідомлення в блозі, який залучає людей, які відвідують їх веб-сайт, важливим є дослідження ключових слів.

Інший приклад - маркетологи електронної пошти, яким потрібно знати, які фрази шукають, щоб вони могли включати ті ключові слова в тему, щоб заохотити участь у електронній пошті.

Те ж саме можна побачити і з соціальними медіа. Ми всі включаємо хештеги (які, якщо ви запитаєте мене, є ключовими словами), які дуже популярні для збільшення нашої частки голосу та видимості наших повідомлень.

Давайте зіштовхнемося з цим, якщо ви знаходитесь в цифровому маркетингу, ви будете робити дослідження ключових слів в тій чи іншій точці.

Хоча більшість "експертів" скаже вам, щоб почати з інструментом добору ключових слів Google, мені подобається робити по-іншому, тому що можливості знаходяться там, де мало хто шукає.

Проблеми з використанням інструмента добору ключових слів Google

Я повинен сказати, що я також використовую інструмент планування ключових слів від Google, але це не перше, що я досягаю, коли я починаю дослідження ключових слів і ось чому.

Кожен у цифровому маркетингу використовує його, і в багатьох випадках це все, що вони використовують, що означає, що всі маркетологи дивляться на ті ж дані. Це робить ваш аналіз не таким унікальним.

Правда, дані є даними, і це не зовсім упереджено, але завжди можна більше дізнатися, а також інші кути для вивчення, коли мова йде про ключові слова, і саме там багато маркетологів не дотягують.

Навіть якщо всі використовують один і той же інструмент, у засобі ключових слів Google є занадто багато даних, які дозволяють одній людині контролювати будь-який сектор будь-якої галузі. Це не питання, проблема в тому, чому слідувати натовпу, коли можна вести?

Якщо все, що ви робите, подивіться на номери в Планувальнику ключових слів від Google, ви не можете випередити інших у вашій галузі.

Ось чому потрібно вивчити інші області, і я виявив, що сам Google, в інтерфейсі пошукової системи, є прекрасним місцем для початку.

Переважні дані ключових слів

З Google Planer ключових слів є тонну даних з усіх запитів, які Google зібрав протягом багатьох років про пошуки, які люди зробили через пошукову систему. Насправді дані Google настільки великі, що вони можуть фактично розбивати дані ключових слів щомісячними обсягами пошуку.

У зв'язку з тим, що для перегляду є стільки даних, це може служити певною мірою як шум, тому що існує стільки аналізу, який необхідно зробити на різних пошукових термінах.

Щоб продемонструвати це, я взяв ключове слово з насінням, яке не є дуже популярним "краплями кашлю", і нижче - фактичне відображення кількості ключових слів, з якими Google повернувся, загалом 801.

Щоб продемонструвати це, я взяв ключове слово з насінням, яке не є дуже популярним краплями кашлю, і нижче - фактичне відображення кількості ключових слів, з якими Google повернувся, загалом 801

Тепер, звичайно, кожне ключове слово приходить з даними, з точки зору конкурентів і обсягу пошуку, але в списку з 801 ключових слів, як можна знайти те, що є найбільш актуальним?

Ось тут і виникає моя ідея.

Пошук Google як планувальник ключових слів

Перше, що я роблю, це пошук у Google за ключовим словом, для якого я зацікавлений.

Перше, що я дивлюся на мої конкуренти PPC оголошення. Я переглядаю, скільки оголошень відображається, які заголовки вони використовують, і я виводжу свої шанси на появу, якщо я ставлю для цих ключових слів.

Я переглядаю, скільки оголошень відображається, які заголовки вони використовують, і я виводжу свої шанси на появу, якщо я ставлю для цих ключових слів

Для крапель кашлю є лише 2 оголошення, тому я знаю, що це хороший термін, щоб продавати, якщо я продаю кашель.

Після того, як я перейду до нижньої частини першої сторінки результатів пошуку, завжди є пропозиції, які маркетологи дуже часто забувають.

Замість того, щоб фільтрувати список 801 пов'язаних термінів у Планувальнику ключових слів AdWords, я бачу найбільш релевантні, за словами Google. Якщо вони застосовуються до моєї компанії, це також простий спосіб знайти інші терміни для участі в торгах.

Якщо я захочу зробити крок далі, я можу натиснути ці пов'язані терміни і побачити, які інші пов'язані терміни з'являються. Як з використанням тезауруса на слово, яке ви тільки що використали тезаурус, щоб знайти.

Після того, як я добре розумію, як виглядає мій пошуковий термін у реальній пошуковій середовищі, і я маю кілька ідей для інших пошукових термінів, на які можу запропонувати ставку, я використовую Планувальник ключових слів.

Але, на мою думку, планувальник ключових слів не повинен бути автономним інструментом, і якщо ви використовуєте його як такий, то вам не вистачає частини великої картини.

Тепер твоя черга. Дайте нам знати, які інструменти ключових слів ви використовуєте для дослідження високоякісних термінів, а також оптимізувати ваші PPC-кампанії? Чи є це спеціально вбудованим інструментом або ви використовуєте keywordtool.io , Übersuggest або будь-які інші інструменти, які ви позначили в книзі?

Це не питання, проблема в тому, чому слідувати натовпу, коли можна вести?
Дайте нам знати, які інструменти ключових слів ви використовуєте для дослідження високоякісних термінів, а також оптимізувати ваші PPC-кампанії?