Навигация по сайту

Популярные статьи

Інструменти SEO фахівця

Я вже описав ситуацію , В якій опинився і Модель нашої роботи. З чого ж починається власне SEO? Аудит, семантичне ядро, конкуренти ... Стартувати можна по-різному, але в будь-якому випадку треба сну чала вибрати інструменти, за допомогою яких ми будемо домагатися ТОП.

Який же софт і сервіси стають незамінними в роботі оптимізатора. Ось мій список програм:

Сайти інформаційні та ставка робиться на контентне просування і приріст природної посилальної маси. Тому ніяких сервісів по посиланнях оплачено не було. Можливо, пізніше на високочастотні запити точково будуть закуповуватися посилання, а поки на старті цього списку буде достатньо.

Конкретні приклади роботи з цим набором інструментів я ще буду розглядати детально пізніше. Зараз же хочеться зупинитися коротко на кожному з пунктів:

1. Screaming Frog SEO Spider . Дійсно, незамінний софт для проведення аудиту. Він виявить дублі контенту, биті посилання, віддалені сторінки, редіректи. Проблеми з контентом: порожні сторінки, відсутність / дубльовані title / h1 / description. На жаль, сервіс не можна назвати дешевим. Обійдеться це задоволення в 150 фунтів на рік.

Обійдеться це задоволення в 150 фунтів на рік

2. Key Collector - незамінна програма для складання семантичного ядра. КС Спарс ліву, праву колонку Яндекс Wordstat, Google Adwords. У два - три кліка очистить сміття, зніме частотність, допоможе в угрупованні, перевірить позиції сайту. Це - мала частина його можливостей. Два роки працюючи в ній, не перестаєш знаходити нові фічі. Приємно, що софт не відрізняється високою вартістю - за вічну ліцензію доведеться віддати всього 1700 рублів.

Приємно, що софт не відрізняється високою вартістю - за вічну ліцензію доведеться віддати всього 1700 рублів

3. Хоч КС і дешевий, все ж вимагає деяких постійних грошових вливань. Перше - це проксі-сервера. Best Proxies - дешевий сервіс відкритих проксі. Пограти з фільтром, відшукайте список серверів, на яких КС пропрацює максимум тиждень (а, може, один день або навіть пару годин). Підійде тим, хто не хоче викидати гроші на SEO проксі. Обійдеться сервіс в 1 тис. Рублів на рік, але для постійної роботи з ядрами краще підійдуть виділені. Доводилося працювати з проксі host4.biz - мінімум проблем, але ціна на рівні 4 $ за один проксі в місяць.

biz   - мінімум проблем, але ціна на рівні 4 $ за один проксі в місяць

4. Які б проксі були, все одно будуть налітати на капчу. У Best Proxies цей процес безперервний. Я використовую аnti Сaptcha . Сервіс справляється, але іноді не вистачає виконавців і звернення потрапляє в чергу, один раз потрапило надовго, а в іншому нарікань не було.

5. Мегалемма - програма для роботи з рекламними кампаніями Яндекса. Ліцензія теж вічна -3 тис. Рублів. Софт групує запити за випадковим збігом кластерів і словоформ, але через проблеми з юзабіліті, довелося пізніше відмовитися.

6. Serpstat - сервіс, який теоретично впорається з будь-SEO завданням. Але практично, має один істотний недолік - відставання від часу. Показники знімаються не тут і зараз, а в певний час, тому звіти не завжди відображають дійсність. Мені сподобалося його використовувати для визначення конкурентів і їх ключових слів. Але знову-таки, так як запити для просування підібрані і складені фахівцями Serpstat, то і конкуренти підбираються на основі цих запитів. І на ділі пару трійку гравців ніші пропускаєш. Не сподобалася формула визначення видимості сайту - поверхнева. Доступ коштує мінімум 15 $ на місяць. Так, не з дешевих.

7. Топвізор - сервіс, який мені замінив Serpstat і Мегалемму. В першу чергу використовую для зняття позицій сайту, але найбільше сподобався інструмент кластеризації на основі ТОП пошукових систем. Не злічити того часу, яке він заощадив. Так, угруповання не ідеальна, але ручної роботи залишається тільки 5-10%. Формула визначення видимості більш складна і краще відображає дійсність.

Ось такий от набір інструментів в моїй майстерні. Пізніше я детально опишу все етапи робіт, що проводяться і конкретні приклади застосування на практиці. Буду радий, якщо поділіться своїм інструментарієм в коментарях.

Буду радий, якщо поділіться своїм інструментарієм в коментарях

З чого ж починається власне SEO?