Навигация по сайту

Популярные статьи

Instup - Корисні сервіси для розвитку Інстаграм аккаунта

  1. Сервіси по Накрутка «лайків» і передплатників
  2. Розсилка повідомлень в директ і відстеження коментарів
  3. Фільтри, ефекти і редактори

Автоматизація розкрутки свого аккаунта

Сьогодні просування і розкрутка свого Інстаграм стало таким собі must have для будь-якого бізнесмена і підприємця. Мати прокачаний аккаунт з цікавим і корисним контентом, активними користувачами і передплатниками - значить, по-суті, мати цілий канал збуту. Однак, якщо раніше розвивати свій канал в Інстаграме можна було порівняно невеликими ресурсами, то зараз вимоги значно зросли: якість фотографій, кількість передплатників, рівень ідей і текстів. Швидкість і обсяг роботи по просуванню свого аккаунта повинен бути скажений. І тут не обійтися без автоматизації і корисних сервісів. Нижче наводиться список корисних ресурсів, які спрощують і прискорюють розкрутку свого Інстаграм аккаунта.

Сервіси по Накрутка «лайків» і передплатників

Більше половини всіх додатків для Інстаграма призначені для збільшення числа читачів і «сердечок» під відретушувати фотознімками.

Одна з популярних і реально потужних он-лайн програм з цією функцією - сервіс INSTUP.ME Щоб знайти нових передплатників, мікроблогером, СММ-фахівця або підприємцю потрібно просто зареєструватися в сервісі , Поповнити баланс, підібрати акаунти з потрібною йому аудиторією і почати підписуватися, лайкать і коментувати їх. Бачачи вашу активність потрібні Вам абоненти інших акаунтів будуть підписуватися у відповідь.

Нижче на фото приклад як все реалізовано. Стрілочками вказані аккаунта, на учасників яких ви підписуєтеся, а вони підписуються на вас у відповідь. У рамочці видно скільки аудиторії підписалося на Ваш аккаунт. Це жива аудиторія, а не накручені боти.


Щоб не захаращувати свій аккаунт тисячами підписок з Вашого боку, сервіс буде сам автоматично відписуватися за встановленим Вами ж сценарієм (в нічний або встановлене Вами час, або по досягненню ліміту підписок, або через якийсь кількість днів).

Так он-лайн сервіс Instup.me забезпечує стабільну накрутку, яка зберігається протягом тривалого часу. Це непоганий бонус для користувачів-підприємців, мета яких швидко накрутити ЯКІСНУ АУДИТОРІЮ.

Це непоганий бонус для користувачів-підприємців, мета яких швидко накрутити ЯКІСНУ АУДИТОРІЮ


Автоматичний постинг за розкладом

Коли Ви маєте чіткий план публікацій на кожен день протягом 1-2 місяців, коли у Вас 2, 3, 4, 5 і більше акаунтів в Інстаграм, коли витрачати час на щоденну викладку просто фізично немає. Вам допоможуть сервіси автоматичного постінгу. Тут легко створити шаблон для публікації, скласти розклад і запланувати вихід кожної публікації в певний час.


Вдалим рішенням стане, якщо накрутка передплатників і автоматичний постинг будуть реалізовані в одному місці. Тоді ви з "одного кабінету" зможете робити все. Такі сервіси є, але їх небагато. Instup.me - сервіс, де одночасно можна планувати постинг, накручувати передплатників, підбирати аудиторію і бачити статистику своєї роботи.

Непогано зарекомендував себе SMMplanner.ru. Цей сервіс дозволяє публікувати і планувати постинг відразу в кілька соціальних мереж, створювати розширене розклад публікації і цілі проекти.

Розсилка повідомлень в директ і відстеження коментарів

Важливою складовою хороших продажів є інтерактив з аудиторією. Для цього потрібно вчасно і грамотно робити розсилку особистих повідомлень в Директ Інстаграм з пропозицією і закликом купити ваш товар / послугу. Також необхідно своєчасно реагувати і відповідати на коментарі під фото. Часом відстежити кожен коментар чи питання під фотографією, особливо якщо вона викладена давно і знаходиться в кінці стрічки, практично нереально.

Для потрібні сервіси для автоматичного збору всіх коментарів в окремий кабінет. Це називається коммент-трекінг (ссилочку). причому хороші відразу мати можливість відповідати на це коментарі прямо зі своєї робочої панелі, не заходячи кожен раз в профіль Інстаграм.

Сервіс Instup.me - це перший і єдиний сервіс в Росії, який пропонує подібну послугу. Вона унікальна в своєму роді. Отримати доступ до функції коммент-трекінгу можна безкоштовно на 2 дня, просто зареєструвавшись на платформі. Далі ціна цесячной лецензіі всього 799 рублів.


Розсилка повідомлень в Директ Інстаграм в автоматичному режимі функція не менше, якщо не більше, цінна. У Вас просто фізично немає часу писати всім своїм передплатникам про акції або спецпропозиції, особливо якщо передплатників тисячі. А уявіть, якщо Вам ще необхідно привітати і подякувати кожному за підписку.

Розсилка повідомлень в Директ Інстаграм в автоматичному режимі реалізована на декількох сервісах.

One million likes спробували зробити для своїх користувачів таку функцію. Ви можете скласти текст повідомлення і поставітьт його на розсилку. Однак потрібно пам'ятати про ліміти і ризики блокування для розсилання спама.

Instup.me (ПОСИЛАННЯ). Сервіс дозволяє дотримуватися ліміти розсилки, а також складати повідомлення за технологією СПІНТЕКС (Докладніше про цю технологію можна подивитися на YOUTUBE, перейшовши за посиланням) . У цьому випадку повідомлення буде максимально персоналізовані, а також відрізнятися по тексту (будуть підмінятися і підставлятися слова).


створення колажів

Нещодавно розробники Інстаграма представили додаток, призначене для створення колажів (Layout). Але воно виявилося незатребуваним серед користувачів. Основна причини: відсутність функції додавання рамок, а також неможливість застосувати окремі фільтри і ефекти до певної частини колажу. Однак є ряд додатків, що володіють всіма перерахованими параметрами. Одне з таких -LiPix.

Фільтри, ефекти і редактори

Основне застосування для Істаграма наповнене двадцятьма п'ятьма фільтрами для знімків і чотирнадцятьма фільтрами для відео. Крім цього, кожен може змінити розмір, налаштувати яскравість, контрастність, ракурс, температуру зображення, а також включає ефект «розмитості». Непогано, але недостатньо для ключового фоторесурс в світі. Для самих ненаситних користувачів в магазині є безліч різних редакторів фото і відеоматеріали. Лідером є Clipper. На жаль, сьогодні програма не вміє обробляти функцію паралельного експорту відео в Інстаграм. Однак його можна спочатку зберегти в галерею, а після завантажити на ресурс. Це єдиний мінус програми, адже за іншими парметри Clipper виступає як один з лідерів і, отже, може зайняти гідне місце в будь-якому девайсе.

Підписуйтесь на наші канали в соціальних мережах Instagram , VK , FACEBOOK . YOUTUBE і TELEGRAM

Реєструйтеся на платформі