Навигация по сайту

Популярные статьи

Інтегрована Google Analytics і Google Search Console (Інструменти для веб-майстрів) Інформаційна панель показників SEO

 1. Джерела трафіку з одного погляду
 2. Відновлення запиту "Не забезпечено": які аудиторії шукають?
 3. Скільки Google Organic Traffic від фірмових пошуків?
 4. Які тематичні області Drive Найбільше Google Organic Traffic?
 5. Кожен любить рейтинги ключових слів
 6. Почніть зараз з безкоштовної пробної версії!
 7. Ванесса Фокс

Органічний пошуковий трафік Google дуже важливий для більшості сайтів, але він не існує у вакуумі. Корисно розуміти контекст інших джерел трафіку на сайті.

 • Який відсоток трафіку органічного пошуку проти інших джерел?
 • Скільки пошукового трафіку надходить від інших пошукових систем, крім Google?
 • Коли трафік змінюється від органічного пошуку Google, чи змінюється це зміна з іншими джерелами трафіку, або щось відбувається з сайтом саме в Google?

Також важливо краще зрозуміти, що шукають ваші клієнти. Однією з основних функцій Keylime Toolbox є відновлення даних "не передбачено" і що дозволяє Keylime надавати ключові відомості, такі як:

 • Розподіл фірмового чи марочного органічного трафіку Google
 • Тематичні області, які забезпечують найбільший трафік
 • Середні показники кліків, рейтингові позиції та показник відмов для фірмового та немарочного трафіку та для кожної тематичної області
 • Якщо зміни трафіку з усіх запитів або з певної тематичної області (наприклад, лише трафік без марок, але не фірмовий)

Я дуже радий повідомити, що ми зробили всі ці дані доступними на перший погляд у нашій новій панелі. (Хоча велика частина інформаційної панелі використовує дані Google Analytics, інформаційна панель залишається корисною, хоча й зменшена, для сайтів, які не використовують Google Analytics.)

Джерела трафіку з одного погляду

Нижче наведено приклад верхньої частини інформаційної панелі, яка показує, звідки надходить трафік.

Все в цій верхній частині йде з Google Analytics, але одна перевага для перегляду в Keylime Toolbox полягає в тому, що ви отримуєте всю необхідну ключову інформацію в одній простій панелі інструментів. Немає необхідності перемикатися та створювати різні звіти. Все це відбувається автоматично. Можна вибрати будь-який бажаний діапазон дат і порівняти його з будь-яким іншим діапазоном дат.

Ще однією перевагою цього перегляду безпосередньо Google Analytics є те, що ми налаштували платні, соціальні та електронні звіти. У Google Analytics атрибуція каналів може бути викривленою через проблеми, такі як неповне або неточне позначення тегів. Крім того, для соціальних звітів у Google Analytics, зокрема, багато сайтів, які не обов'язково є соціальними мережами (наприклад, Blogger та WordPress), включено до цього звіту.

Ми вказаний дуже конкретний список джерел що виділяються кожному каналу, таким чином забезпечують більш надійний погляд.

Одним із способів, якими цей дисплей корисний, є усунення несправностей у трафіку. Наприклад, у наведеному нижче прикладі Google органічний трафік знижується (при порівнянні поточного тижня з тим самим тижнем минулого місяця), і компанія була стурбована тим, що сайт постраждав від Google штрафу і втратив рейтинг. Але, просто відкривши панель інструментів Keylime, вони бачать, що покарання малоймовірно. Трафік відсутній у більшості каналів і в усіх пошукових системах. (Насправді, Google органічно подешевшав!) Перші дві області, які слід досліджувати, повинні бути сезонністю та потенційними технічними проблемами, а не можливими санкціями Google.

) Перші дві області, які слід досліджувати, повинні бути сезонністю та потенційними технічними проблемами, а не можливими санкціями Google

З Keylime Toolbox, ця компанія може досліджувати обидві можливості. По-перше, вони можуть натиснути на звіт "Тенденції SEO", щоб побачити, як трафік, рейтинг, покази та CTR мають тенденцію з часом. У цьому випадку ми можемо бачити подібні закономірності в графіку трафіку та показів, вказуючи на зниження сезонності.

У цьому випадку ми можемо бачити подібні закономірності в графіку трафіку та показів, вказуючи на зниження сезонності

Якщо вони підписалися на звіти сканування Analytics у Keylime Toolbox (доступні як частина корпоративної версії або як окрема додаткова), вони можуть легко переконатися, що пошукові системи мають проблеми з скануванням будь-яких розділів сайту (що може означати і те, що індексування впливає і що відвідувачі сайту також мають проблеми з доступом до сайту).

Нижче наведено приклад того, як це може виглядати (інструменти для веб-майстрів Google також надають докладні відомості про помилки сканування, але не контекст того, який відсоток цих сканувань міститься):

Відновлення запиту "Не забезпечено": які аудиторії шукають?

Однією з основних функцій Keylime Toolbox є відновлення максимально можливих "не передбачених" даних запитів. (Сума Keylime Toolbox може відновлюватися залежно від багатьох факторів і відрізняється для кожного сайту.)

Розбиваючи дані на загальну кількість перевезень, Keylime може оцінити розподіл органічного трафіку Google. Скільки бренду не було брендованих? Які тематичні області приносять найбільшу кількість трафіку.

Камера Keylime Dashboard відображає ці дані з першого погляду.

Скільки Google Organic Traffic від фірмових пошуків?

Нижче наводяться два приклади сайтів з різним брендовим та немаровим дистрибутивом. Занадто багато фірмового трафіку й сайт може бути невидимим для ключових тем. Занадто мало брендованого трафіку може означати відсутність поінформованості про бренд або позитивне залучення до бренду.

Які тематичні області Drive Найбільше Google Organic Traffic?

Використання сегментація запитів , Keylime Toolbox може відображати тему, яка приносить більшість відвідувачів (і усереднені показники, такі як рейтинг, рейтинг кліків і показник відмов для кожної тематичної області).

Ви можете зануритися в більш детальну інформацію через Показники SEO звіт:

Ви можете зануритися в більш детальну інформацію через  Показники SEO  звіт:

Кожен любить рейтинги ключових слів

Keylime Toolbox захоплює перші п'ять запитів, які приносять Google органічний трафік на сайт і показують рейтинги з часом (як повідомляє Google).

Почніть зараз з безкоштовної пробної версії!

Зареєструйтеся зараз для безкоштовної пробної версії і перевірте приладову панель для себе.

Якщо ви хочете включити аналіз журналу або агентство, яке керує багатьма сайтами, зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації про те, що ми маємо запропонувати, та знижки, які доступні.

Нижче наведено невеликий погляд на те, як виглядає вся інформаційна панель:

Ванесса Фокс

Ванесса була ключовим творцем центру для веб-майстрів, коли вона працювала в Google і багато в чому, Keylime Toolbox - це еволюція роботи, яку вона там зробила. В той час як у Google, Ванесса взяла інформацію, яку вона дізналася, працюючи з пошуковими інженерами Google, а також свій минулий досвід у розробці веб-сайту, аналіз аудиторії та побудував інструменти та освіту, необхідні власникам сайту про пошук Google. Вона створила першу версію довідкового центру Google для веб-майстрів, керувала блогом веб-майстрів, запустила форуми для веб-майстрів, а також розробила функції для інструментів для веб-майстрів. Пост-Google, Ванесса написала маркетинг в епоху Google, який окреслив її філософію ранжирування в пошукових системах, розуміючи аудиторію і вирішуючи їхні проблеми. Вона запустила Nine By Blue, де вона допомагала сотням компаній з пошуковою стратегією та технічним SEO. Вона також створила програмне забезпечення Blueprint Search Analytics, яке вона пізніше продала. Вона також продовжувала писати та говорити про пошук аудиторії по всьому світу. З Keylime Toolbox, вона прагне принести здоровий сенс SEO ресурси для всіх.

Скільки Google Organic Traffic від фірмових пошуків?
Які тематичні області Drive Найбільше Google Organic Traffic?
Який відсоток трафіку органічного пошуку проти інших джерел?
Скільки пошукового трафіку надходить від інших пошукових систем, крім Google?
Коли трафік змінюється від органічного пошуку Google, чи змінюється це зміна з іншими джерелами трафіку, або щось відбувається з сайтом саме в Google?
Скільки бренду не було брендованих?
Скільки Google Organic Traffic від фірмових пошуків?
Які тематичні області Drive Найбільше Google Organic Traffic?