Навигация по сайту

Популярные статьи

Інтернет магазин меблів: особливості роботи

2017-04-08

Продажі товарів через Інтернет - вигідний і прибутковий бізнес. Це стосується і Інтернет - магазинів меблів. На цей варіант звертають увагу багато підприємців.

Розглянемо особливості введення цього бізнесу, нюанси, на які варто звернути увагу.
З одного боку, якщо аналізувати цей ринок, то можна прийти до висновку, що в Росії він недостатньо розвинений, багато покупців віддають перевагу покупці меблів в салонах, після того, як візуально оцінять обраний зразок. З іншого боку, купівля невеликих предметів меблів за доступною ціною, дає цілком реальні показники.
Продавцю меблів через Інтернет необхідно вибрати, що буде пріоритетним для магазину, чим можна зацікавити покупців: низькою ціною, широким спектром послуг або величезним асортиментом.

Які документи необхідні для відкриття Інтернет - магазину меблів
Заняття підприємницькою діяльністю вимагає відповідного оформлення. І це стосується не тільки підприємців, які реалізують меблі в салонах, але і при реалізації меблів через Інтернет. Продажі без відповідних документів є нелегальними, тобто це є порушенням закону і тягне за собою покарання.
Спочатку цілком достатньо зареєструвати ВП. При цьому юридичною адресою можна вказати місце свого проживання, це не зажадає зняття офісу, що значно знизить витрати наведення діяльності. Крім цього, оформлення ІП набагато простіше, ніж реєстрація ТОВ та інших форм власності. Також оподаткування набагато менше і простіше саме у індивідуальних підприємців. Варто звернути увагу і на вибір пункту при реєстрації КВЕД. Для продажу через Інтернет обирають «Роздрібна торгівля, здійснювана через телемагазини і комп'ютерні мережі (електронна торгівля, включаючи Інтернет)», тобто пункт 52.61.2. Якщо в майбутньому планується відкриття і роздрібної торгівлі, то варто цей пункт також вказати при реєстрації.
Перед тим, як починати роботу в цій сфері, слід детально вивчити закон, які регулює взаємовідносини покупців і продавців. А саме Постанова про «Правилах продажу товарів дистанційним способом».

Які меблі можна продавати в Інтернет - магазині
Вибір залишається за продавцем, але необхідно ретельно вивчити ринок, попит і інтерес покупців. Звичайно, однозначну відповідь отримати складно, попит залежить від безлічі факторів. Що найчастіше шукають покупці, які запити найчастіші дізнатися не складно. Для цього існують спеціальні сайти, зокрема wordstat.yandex.ru. Проаналізувавши запити в конкретному регіоні, можна зрозуміти, що шукають в Інтернеті покупці. Але, ці дані не дадуть інформації, про те, скільки і якої меблів купують. Іншими словами, багато хто просто порівнюють ціни, дивляться дизайн меблів, але не є потенційними покупцями. Досліджуючи ринок, можна прийти до висновку, що частіше шукають саме дивани, але це не свідчить про те, що м'які меблі є найчастішою покупкою через Інтернет.
З іншого боку, покупець, які чітко визначився з моделлю, зацікавиться більш низькою вартістю і вигідними пропозиціями продавця Інтернет - магазину.

Як стати повноправним учасником меблевого ринку
Якщо Ви змогли налагодити вигідні взаємини з виробниками меблів і шукаєте шляхи реалізації, то одночасно з Інтернет - магазином краще налагодити співпрацю з існуючим магазином меблів. Такий тандем дозволить домогтися гарних результатів.
Покупцям важливо побачити меблі, оцінити якість тканини, фурнітури, комплектуючих, без візуального контакту цього зробити неможливо.
Якщо Ви вирішили надавати тільки посередницькі послуги, ніяким чином не вникати в проблеми оренди приміщення, закупівель зразків меблів для демонстрації, то головний акцент робиться на якість самого сайту, реклами і т.д.
Але, все ж Інтернет - магазин більшість продавців розглядають, як додатковий інструмент для продажу меблів. Тому на першому етапі вигідно займатися саме посередницької діяльність, зробивши акцент на он-лайн замовлення. При цьому до переліку послуг, що надаються повинна входити організація доставки товару в усі регіони Росії.

Як стати офіційним Інтернет - магазином меблів
Якщо планується створення магазину на базі діючого підприємства, то необхідно подбати про створення якісної майданчики для торгівлі. Яким вимогам повинна відповідати ця площадка?
Інтерфейс повинен бути зрозумілим і доступним, а навігація повинна бути вибудувана грамотно.

  • Дані про компанії повинні бути повними: ІПН, адреса точок видачі, контактний номер і інша інформація.
  • Актуальні ціни, дані про наявність товару, якісні фотографії - обов'язкова умова для торгового майданчика.
  • Зворотній зв'язок із замовниками - важлива умова при роботі з клієнтами. Це підтримує купівельний інтерес, можливість задати питання он-лайн консультанту полегшує спілкування, покупець може отримати додаткову інформацію про товар. Крім цього, якщо налагодити оповіщення про надходження нового товару, то покупець завжди буде в курсі новинок.
  • Покупець повинен мати можливість замовити товар он-лайн, при цьому для оплати долно бути запропоновано достатню кількість варіантів.
  • Оптимізація сайту - досить витратна справа, але цілком виправдано. Довірити таку роботу варто професіоналам, так як оптимізація вимагає глибоких знань. Якщо сайт буде виходити по цільових запитах в топ, то це збільшить відвідуваність, а відповідно і рівень продажів.

В кінці хотілося б додати, що створення свого сайту буде корисно будь-якому виробнику, незалежно від обсягів виробництва. Це дозволить знайти нових покупців, вони зможуть ознайомитися з продукцією, замовити товар.


Новина розмістив Олена Васильєва, компанія Союзстройдеталь

2017-04-08   Продажі товарів через Інтернет - вигідний і прибутковий бізнес

Додати новину | Показати всі новини

Яким вимогам повинна відповідати ця площадка?