Навигация по сайту

Популярные статьи

Інтернет-маркетинг в медицині

Алевтина Анікіна, інтернет-маркетолог

Росіяни частіше вибирають платну медицину, а ДМС - більше не порожній набір букв: за 5 років кількість клієнтів приватних клінік збільшилася на 10%. Причини цього - брак лікарів у державних лікарнях, величезні черги, відсутність вузьких фахівців і інші наслідки неефективних реформ в охороні здоров'я.

Експерти прогнозують зростання популярності приватних клінік як мінімум до 2019 року. Це породжує конкуренцію на ринку комерційної медицини. І перемагає в битві за пацієнта той, хто використовує сучасні методи просування.

Платоспроможні верстви населення більше не довіряють сарафанне радіо, лікаря шукають через інтернет. Тому професіоналізм фахівця з просування в мережі для комерційної клініки не менш важливий, ніж штат висококваліфікованих лікарів.

Що дає інтернет-маркетинг в медицині? Перші рядки в пошукових системах, ефективну рекламу, яка зацікавить потенційних клієнтів, більш вигідне позиціонування на тлі конкурентів, оперативне впровадження новітніх способів просування і, головне, збільшення потоку пацієнтів.

Я вмію, як нейрохірург, шукати не видні оку, але значні недоліки в маркетингу. Як пластичний хірург, усувати зовнішні недоліки просування вже існуючої медичної компанії. І, як неонатолог, здатна дати путівку в життя новонародженому бізнесу.

Що дає інтернет-маркетинг в медицині?