Навигация по сайту

Популярные статьи

Інтернет-сервіси для перевірки тексту на плагіат

  1. Антиплагіат
  2. CopyScape
  3. Інші засоби перевірки тексту на плагіат

плагіат (Умисне привласнення авторства чужого твору, публікації, винаходи) є порушенням авторського права і може спричинити за собою юридичну відповідальність. У студентів, працівників ВНЗ, власників сайтів виникає необхідність перевірити, чи є унікальними дисертації, дипломи, курсові роботи, реферати, текст на певному сайті і інші текстові публікації. Для перевірки тексту або сайту на унікальність в мережі Інтернет існує ряд сервісів. Нижче наводиться список подібних сервісів, де в мережі Інтернет можна перевірити текст на плагіат.

Антиплагіат

AntiPlagiat AntiPlagiat.ru - Пропонує послуги з перевірки текстових документів на наявність запозичень із загальнодоступних джерел. Сервіс Антиплагіат використовує унікальні в своєму роді алгоритми, створені російськими вченими, що забезпечує швидкий і ефективний пошук запозичених фрагментів, до того ж гарантує коректну обробку текстів російською мовою.

Антиплагіат можна використовувати для вилову студентів-двієчників, які скачують з мережі Інтернет реферати, курсові та дипломи. Також цей сервіс представляє великий інтерес для SEO фахівців, що бажають перевірити текст статті, замовлену у копірайтера, або рерайта або ж просто текстовку сайту на унікальність.

Перевірити текст можна за наступною адресою:
http://www.antiplagiat.ru/QuickCheck.aspx

CopyScape

CopyScape CopyScape.com - Чудовий сервіс для перевірки на унікальність як російськомовного контенту, так і англомовного. Незручність полягає в тому, що необхідно вводити URL сайту, на якому вже повинен бути викладений перевіряється текст. З іншого боку, при покупці сайту, можна визначити, чи є даний сайт сплоги, клоном іншого сайту або ж це унікальний ресурс.

У безкоштовної версії можна скористатися пошуком лише обмежене число раз (10 разів). У розширеній версії є доступ до додаткових можливостей по виявленню дублікатів контенту, клонів сайту і боротьбі з плагіатом.

Інші засоби перевірки тексту на плагіат

Istio Istio.com - Сервіс аналізу текстів. Є зручним для використання копирайтерами і тими, хто замовляє їх статті. За результатами аналізу можна переглядати довжину тексту, найбільш часті слова та інші корисні параметри. Додатковою функцією аналізатора є перевірка тексту на унікальність. При присутності скопійованої з інтернету статті, сервіс покаже список сайтів, на яких можна знайти подібний контент.

Хочеться також відзначити, що перевірити текст на унікальність просто в будь-якій пошуковій системі, на зразок Google або Yandex. Для цього копіюємо потрібний шматок тексту з сайту або статті, який ви вважаєте є домінантою у всьому контенті і містить ряд ключів, і потім вставляємо його в поле пошуку в подвійних лапках. Отримаємо список сайтів, де зустрічається точне входження цього тексту.

Отримаємо список сайтів, де зустрічається точне входження цього тексту

Занадто довгі фрагменти тексту не варто використовувати, 100 символів буде цілком достатньо. Якщо ви знайомі з якимись додатковими сервісами перевірки тексту публікації на унікальність (плагіат), надішліть, будь ласка, посилання в коментарях.