Навигация по сайту

Популярные статьи

IT - Курси Adobe Photoshop CS6-CS5 офіційний навчальний Навчальний курс в Києві

  1. Індивідуальне навчання.
  2. Можливий графік навчання
  3. Викладачі даного курсу


Як правило, з подібною фрази в Гуглі починається спілкування нашого Навчального Центру з нашими слухачами.
Ось тут і виникає питання - навіщо саме курси photoshop ? Адже є безліч книг, інформації та відео-уроків в інтернеті. При цьому книги набагато дешевше курсів, а відео-уроки взагалі у великій кількості доступні для безкоштовного скачування.
Але головне - обстановка, в якій легко вникнути в процес навчання. Викладач, здатний пояснити вам те, що незрозуміло, підказати, якщо що-небудь не виходить з першого разу. І, нарешті, програма курсу, продумана і побудована таким чином, щоб матеріал засвоюється легко. Це і є три головні чинники: приміщення, викладач і програма.
1. Аудиторія.
До цього питання ми підходимо дуже серйозно, класи у нас обладнані сучасними ПК з великими плоскими екранами. Є проектор для відображення того, що відбувається на екрані викладача.
2. Педагог.
Наш курс Фотошоп веде сертифікований фахівець, досвідчений професіонал-практик. Він включає в програму інформацію з власного багатого досвіду.
3. Програма навчання.
Програма у нас продумана і правильно скомпонована. Теорію відразу можна застосувати на практиці, що важливо для правильного і повного засвоєння матеріалу.


Неможливо згадати якусь творчу професію, яка б не вимагала знання програми Adobe Photoshop. Художники, дизайнери, поліграфісти, фотографи, редактори видань, творці сайтів - всі ці фахівці, в тій чи іншій мірі пов'язані з обробкою або створенням графічних зображень, а це означає, що навчання фотошопу для них - це необхідність. Звичайному користувачеві програма Photoshop знайома як можливість обробки фотографій, видалення, коригування або додавання певних деталей.
Яку користь принесуть курси photoshop в Києві?


Для того, щоб навчитися використовувати цю програму більш професійно, потрібно відвідати наші курси photoshop. Вони дозволяють більш глибоко вивчити можливості даної програми, які, по суті, безмежні, а це значить, що Ви станете на крок ближче до творчих професій, так популярним останнім часом на ринку праці.


Курси photoshop від itstolytsa.ua/programma-kursov/photoshop в Києві закінчуються заліком, який належить скласти кожному студенту. Після цього Вам буде видано свідоцтво встановленого зразка. На першому занятті Ви познайомитеся з такими темами, як призначення програми, типи і формати зображень, особливості та параметри растрових зображень. Так само Ви дізнаєтеся все про палітрах, інтерполяції, канві, обрізку зображень. Далі буде розглядатися техніка виділення областей зображень, якій зобов'язаний володіти кожен кваліфікований фахівець в області графічних зображень.


Навички, які Ви придбаєте на курсах фотошоп, допоможуть Вам стати повноцінним фахівцем. У нас Ви вивчіть прийоми роботи з багатошаровими зображеннями, способи їх створення і зміни. Курси photoshop в Києві допоможуть Вам освоїти техніки ретушування, малювання. У темі складного монтажу зображень Вами будуть вивчені канали, їх види, методи створення і збереження альфа-каналів. Ми навчимо Вас працювати з контурами, здійснювати операції корекції, застосовувати шари для корекції зображень. Завершальна тема включає розгляд процесів сканування і корекції зображень. Для цього використовуються спеціальні прийоми, налаштовуються параметри, чому ми і навчимо Вас на наших курсах. Також, проходячи курси photoshop, Ви зможете дізнатися про поняття роздільної здатності, методах боротьби з муаром в зображеннях.

Індивідуальне навчання.

Місце, час і початок курсів.

Ціна в групі: 2850 грн   Індивідуально: 2900 грн Ціна в групі: 2850 грн
Індивідуально: 2900 грн

Навчання на виїзді Навчання на виїзді.
Вартість: 2600 грн

Тривалість Тривалість.
Група: 6 зан по 3 години.
Індивідуально: 6 зан по 1.5 години

Можливий графік навчання

Ранкові групи: з 9:00 до 12:00
Денні групи: з 12-00 до 15:00
Вечірні групи: з 18:30 до 21:30
Групи вихідного дня: в суботу та неділю

Викладачі даного курсу

Сергій 38 років - Дизайнер

Сергій є практикуючим педагогом. Він навчить Вас впевненою роботі з поліграфічними і дизайнерськими програмами. Пройшовши про ...

Богдан 25 років - Дизайнер Богдан 25 років - Дизайнер

На уроках, які в нашому центрі проводить Богдан, практикується індивідуальне взаємодія викладача і кожного з студен ...

Анна 27 років - Дизайнер Анна 27 років - Дизайнер

Наш викладач Анна, в першу чергу, буде знайомити Вас з загальними поняттями комп'ютерного дизайну. Вона поділиться зі слушат ...

Дмитро 28 років - Веб дизайнер Дмитро 28 років - Веб дизайнер

Сьогодні майже будь-яке підприємство, не має значення, державну або приватну, обзавелося веб сайтом на просторах мережі інтернет. Швидке ...

Яку користь принесуть курси photoshop в Києві?