Навигация по сайту

Популярные статьи

ITunes App Store SEO: Отримання вашої гри визнані за допомогою пошукової оптимізації

Якщо ви введете слово баскетбол у вікно пошуку   iTunes App Store   і натисніть пробіл, iTunes почне допомагати вам у запиті, пропонуючи інші речі, наприклад, імена ігор Якщо ви введете слово "баскетбол" у вікно пошуку iTunes App Store і натисніть пробіл, iTunes почне допомагати вам у запиті, пропонуючи інші речі, наприклад, імена ігор.

Існують запропоновані терміни, такі як "Баскетбольний розтин" і "Баскетбольний кидок", очевидно, від людей, які знають назву гри, яку вони шукають. Але є й терміни, які не являють собою точну назву гри, яка існує в магазині, наприклад, "Баскетбольний кидок" та інші терміни.

Ці пошукові терміни представляють солодке місце, де деякі експерти SEO пропонують виробникам ігрових автоматів проникнути на ринок iTunes, щоб заробити продаж від людей, які плапають з точки зору матеріалу, якого не існує.

Тому… кілька корисних порад для проведення SEO для ваших ігор включають такі:

Звичайно, є місце для брендингу, і ми можемо називати наші прикладні ігри всім, що хотілося б - але якщо немає великого фінансування для просування, це допомагає проникнути до магазину додатків з тими іменами, які можуть шукати клієнти.

Таким чином, використання назви “Ball Throw” замість “Yowza Balling” може допомогти вашій грі отримати більше уваги від людей, які шукають додаток, в яку входить м'яч.

Ще одне важливе місце, де можна скористатися пошуковою оптимізацією - як для користувачів, які шукають вашу ігрову програму на Google, так і в iTunes Store - знаходиться в полі опису гри.

Це чудове місце, щоб спонукати покупців до завантаження вашої гри, а також місце, де можна включити типи термінів, які вводять люди, які шукають вашу гру. Наприклад, в грі вертольота можуть бути такі слова, як «вертоліт» або «пропелер» і такі в описі.

Подібно до того, як публікація великої кількості повідомлень у блогах або статей, які мають відповідні терміни та включають інформацію про якість для читачів, може збільшити трафік, це може допомогти запустити багато ігор до магазину програм.

Таким чином, якщо ваша гра-головоломка не є хітом, можливо, заснована на футболі чи рибі.

Незважаючи на всі різні послання експертів у сфері SEO, більшість погоджується, що ваш ключові слова гри все ще має значення. Фахівці SEO зазвичай стверджують, що, коли мова йде про отримання визнання для вашого сайту або гри, ви взагалі збираєтеся починати з високоякісного продукту, який закінчується набуттям типів соціальних сигналів і високим визнанням авторитету домену, що робить великий рейтинги запускаються.

В цілому, більше досвіду, отриманого в отриманні ігор в магазинах додатків, навчить нас, що саме допомагає робити багато завантажень - і допомагає подолати таку тактику.