Навигация по сайту

Популярные статьи

Joomla Master | Шаблони Joomla 2.5 Компоненти Joomla 2.5 Модулі Joomla 2.5

Батьки люблять вибирати дитячі товари в інтернеті

Батьки люблять вибирати дитячі товари в інтернеті. Не треба тягнути дитину по всіх магазинах міста, щоб вибрати відповідну пару взуття і гарний одяг.

Не треба тягнути дитину по всіх магазинах міста, щоб вибрати відповідну пару взуття і гарний одяг

Коли ви закінчили всі роботи зі своїм сайтом на Joomla і налаштували його, можна завантажити сторінку на обраний хостинг і починати розкрутку. Перенести туди всі необхідні файли, папки і бази з даними не так і складно, але коли ви раніше не стикалися з цим, установка Joomla може викликати всілякі питання і проблеми. Розглянемо всі з самого початку.

Розглянемо всі з самого початку

Більшість сучасних сайтів робиться за допомогою CMS. CMS - це система управління контентом або простіше кажучи движок сайту. Движок сайту являє собою набір певних функцій і скриптів, які дозволяють розробникам сайту не винаходити велосипед, тобто використовувати вже готові функціональні можливості, необхідні для більшості сайтів. На поточний момент існує досить велика кількість движком сайтів, одним з найпопулярніших є CMS Joomla на якій в наш час створюється велика кількість різних веб-проектів.

На поточний момент існує досить велика кількість движком сайтів, одним з найпопулярніших є CMS   Joomla   на якій в наш час створюється велика кількість різних веб-проектів

RT Audacity - шикарний шаблон новинного порталу з підтримкою Joomla 3.4 , Анонсований командою розробників зі студії RocketTheme . Як і попередні роботи даної студії, новий шаблон був розроблений на основі самих передових веб-технологій. Саме тому, шаблон вийшов максимально швидким і добре оптимізованим, що в свою чергу, важливо для великих порталів з частим додаванням матеріалів. У шаблоні представлений функціональний слайдер з допомогою якого, анонс матеріалів на сторінках сайту виглядає дуже зручно і наочно. Використання фірмового фреймворка дозволяє отримати доступ до налаштування кожного параметра шаблона. Завдяки вбудованому інструменту Color Chooser є можливість тонкої настройки колірної теми шаблону.

IT Africa - стильний шаблон від дизайнерської студії IceTheme, розроблений для актуальної версії CMS Joomla . Чудовий дизайн шаблону виконаний в яскравих тонах, які відмінно підійдуть для сайтів будь-якої тематики. Розробники додали на головну сторінку сайту студійний слайдер зображень, що дозволяє оригінально представити графічну інформацію з різними ефектами. За замовчуванням в шаблоні є 6 колірних тем оформлення. IT Africa володіє адаптивними властивостями, що в свою чергу, гарантує коректне відображення шаблону на будь-яких екранах і мобільних пристроях. У шаблоні реалізована зручна функція інтеграції сайту з популярними соціальними мережами і додана підтримка будь-яких версій браузерів. Даний шаблон є відмінним вибором для створення сучасних вимог, що відповідають всім стандартам якості.

Даний шаблон є відмінним вибором для створення сучасних вимог, що відповідають всім стандартам якості

YT Salt - стильний шаблон від розробників YooTheme , Розроблений в якості наочної вітрини для сайтів ресторанів, кафе і невеликих бутиків або магазинів. У шаблон додана підтримка оновленого студійного компонента Widgetkit 2.1, в який було додано ряд нових функцій і можливостей. Наявність повноекранного меню і модуля слайд-шоу надає шаблоном особливий і оригінальний зовнішній вигляд. Для економії місця меню шаблону виконано у вигляді акордеона, яке відображає підпункти при наведенні на нього. Також в шаблоні реалізована можливість включення стандартного меню у верхній панелі шаблону. Використання можливостей фірмового фреймворка наділяє шаблон адаптивними властивостями і повною підтримкою всіх сучасних браузерів.

OT Vozzmag - чудовий шаблон новинного порталу для Joomla, розроблений популярної дизайнерською студією OmegaTheme. Даний шаблон чудово оптимізований, має адаптивним дизайном і оригінальними графічними елементами. Як зазначили самі розробники, шаблон VozzMag розроблявся на основі трьох речей: досвіду, затребуваності і побажань користувачів. До складу збірки входить багатофункціональний менеджер управління контентом K2, що дозволяє в зручній формі отримувати доступ до вмісту сайту. Вбудований менеджер управління шаблоном забезпечує повний доступ до налаштування кожного його елемента. OT Vozzmag відмінно підходить для створення міських порталів і сайтів новин DOMINO ONLINE SBOBETPK.

<< <> >>
Сторінка 1 з 356