Навигация по сайту

Популярные статьи

Joomla Migrations

  1. Міграція сайту Joomla - крок, який необхідно враховувати Joomla 1.0 досягла кінця свого життя в червні...
  2. Що робити, якщо у мене вже є контракт на безпеку Joomla / я розміщую сайт з вами?
  3. Що робити, якщо у мене є сайт Joomla 2.5? Ви сказали, що це безпечно!
  4. Ви хочете зберегти дизайн?
  5. Ви хочете зберегти ВСІ функції сайту?
  6. які ключові особливості / функціональні можливості ви хочете зберегти?
  7. які ключові дані потрібно зберегти?
  8. які ваші ключові цільові сторінки?

Міграція сайту Joomla - крок, який необхідно враховувати

Joomla 1.0 досягла кінця свого життя в червні 2009 року, Joomla 1.5 у вересні 2012 року, Joomla 2.5 в грудні 2014 року. Насправді всі версії Joomla до Joomla 2.5.28 і версії Joomla 3. * до останнього офіційного релізу (на даний момент 3.4.5) є вразливими. Також факт, що більше, ніж 3,5 мільйона Joomla харчування сайтів, де зламали в 2014 році поодинці.

Тому перевірте свою версію Joomla! Якщо ви вже перебуваєте на одній з версій 3. *, ви можете вирішити проблему, використовуючи функцію оновлення одним натисканням, щоб отримати останню стабільну версію. Якщо ви маєте будь-яку з попередніх версій, вам потрібно спланувати міграцію - і швидко.

Вам не потрібно мігрувати лише з міркувань безпеки. За роки роботи Joomla значно покращилася, міграція дозволила отримати доступ до нових функцій, як-от покращена структура контенту, клан, швидкий, дружній до мобільних пристроїв сервер, вбудований механізм відстеження змін для вмісту, нова вбудована система тегів і, як правило, чуйна - вже, Bootstrap двигун.

Новий каталог розширень Joomla містить 7500+ ручний вибір, перехресну перевірку, повне доповнення для нового двигуна (серед них 15 + розширень самі ).

Якщо ви є розробником Joomla, ви можете зробити свою міграцію самостійно, але більшість власників сайту не мають досвіду, часу чи обох, щоб зробити великий стрибок. Як правило, старший і більше функцій упакований ваш сайт, міграція буде більш складним, і ви можете ризикувати втрати частини ваших даних, ваші активи SEO, інші речі, які ви хочете зберегти.

Ми тут, щоб допомогти, ми мігруємо сайти Joomla з тих пір, як відбулася вилка між Mambo Joomla (практично ми зробили нашу першу міграцію з Mambo в Joomla наприкінці вересня 2005 року), і як підтримуючі Joomla-Tips.org сайт, який ми вже продемонстрували, що ми знаємо цю CMS зсередини. Отже, якщо вам потрібний справжній гуру Joomla, то тут ми!

Що мені буде коштувати цей крок?

Важко відповісти на запитання. Завдяки універсальності Joomla, кожен сайт, побудований на цій CMS, є унікальним, тому очевидно, що вартість переходу залежить від складності сайту. Невеликі та прості сайти (з невеликою кількістю та простими розширеннями), побудовані з відносно недавнім Joomla, належним чином закодовані, можуть коштувати близько 300-450 євро . Оскільки складність збільшується, а версія CMS використовується старше, ціни природно зростають. Таким чином, об'єкти середньої складності можуть коштувати від 500-750 євро . Великі та складні сайти (сайти з електронною комерцією, розширення спільноти та / або CCK, такі як K2) починаються від 1000 євро . Сайти з домашніми компонентами, додаткові, не Joomla функції (як і ті, що підключаються до інших баз даних, або виконують незначні функції) можуть коштувати ще більше. Але ми маємо знання для вирішення більшості ситуацій, включаючи створення спеціальних компонентів Joomla, якщо це необхідно.

Що робити, якщо у мене вже є контракт на безпеку Joomla / я розміщую сайт з вами?

це велика перевага. Ми знаємо ваш сайт зсередини, тому можна очікувати швидкого повороту та великої ціни на міграцію!

Що робити, якщо у мене є сайт Joomla 2.5? Ви сказали, що це безпечно!

Добре, отримала ідею, що мені потрібно зробити?

Міграція сайту Joomla починається з планування. Перед тим, як звернутися до професіонала, вам потрібно буде взяти цей проповідний олівець і аркуш паперу, і подумайте про ключові питання, які про проситимуть про вас:

Ви хочете зберегти дизайн?

Напевно, немає, особливо якщо сайт старший, і не є мобільним дружнім / чуйним. Але ви можете зберегти якомога більше від існуючих елементів сторінки - отже, спробуйте зробити інвентаризацію того, що ви хочете зберегти, і що може бути / повинно бути скинуто.

Ви хочете зберегти ВСІ функції сайту?

Крім того, може виникнути потреба в частинах сайту, які ви більше не потребуєте, але в той же час вам можуть знадобитися нові можливості.

які ключові особливості / функціональні можливості ви хочете зберегти?

Підготуйтеся до можливого, що ваш бажаний компонент / модуль / плагін більше не доступний, і його потрібно замінити!

які ключові дані потрібно зберегти?

Там може бути багато речей, починаючи з даних, зібраних протягом багатьох років, компонента статистики Joomla, облікових записів користувачів, які не використовувалися роками, інших речей, які ви захочете скинути з цією міграцією.

які ваші ключові цільові сторінки?

Збереження ресурсів SEO є одним з ключових моментів будь-якого процесу міграції. Але ніхто не може гарантувати 100% успіху - особливо на старих, великих сайтах. Вам потрібно точно визначити свої ключові активи, і ви повинні зосередитися на них.

Тепер можна продовжити. Якщо ви досвідчений розробник Joomla, він може бути простим проектом, але якщо ви не маєте часу або просто хочете, щоб це зробити , будь ласка, зв'яжіться з нами для пропозиції. Зберігайте дані, які ви збирали вище, і не соромтеся зв'яжіться з нами для цитати. Ми проаналізуємо ваш сайт БЕЗКОШТОВНО. Для цього нам знадобиться доступ супер-адміністратора. Наша команда повернеться до вас з кошторисом через кілька днів.

Ми витрачаємо час на вивчення та аналіз КОЖНОГО сайту, який вимагає цитати, тому деякі випадки можуть тривати до тижня.

Що робити, якщо у мене вже є контракт на безпеку Joomla / я розміщую сайт з вами?
Ви хочете зберегти дизайн?
Ви хочете зберегти ВСІ функції сайту?
Кі ключові особливості / функціональні можливості ви хочете зберегти?
Кі ключові дані потрібно зберегти?
Кі ваші ключові цільові сторінки?
Що мені буде коштувати цей крок?
Що робити, якщо у мене вже є контракт на безпеку Joomla / я розміщую сайт з вами?
Добре, отримала ідею, що мені потрібно зробити?
Ви хочете зберегти ВСІ функції сайту?