Навигация по сайту

Популярные статьи

Joomla SEO і перетворення

 1. Краще знайдете веб-сайт Joomla
 2. Структура і навігація
 3. Соціальні медіа, мережі та SEO
 4. Інструменти SEO
 5. Золоте ключове слово
 6. Мета і засоби
 7. SEO + конверсія = вищий прибуток
 8. Joomla SEO поради та фактори
 9. Joomla SEO аутсорсинг, витрати?

SEO - це пошукова оптимізація. Мета полягає в тому, щоб отримати більше відвідувачів на веб-сайті з таких пошукових систем, як Google. Якщо ці відвідувачі на сайті вживають заходів, то йдеться про конверсію. Акція - це, наприклад, подача заявки на отримання додаткової інформації, запит котирувань або реєстрація на інформаційний бюлетень. Конверсія частково визначає, чи є веб-сайт успішним, прибутковим і прибутковим. Знайшовшись краще, не є гарантією більшого успіху, це частина стратегії. Високі номери відвідувачів прекрасні, але якщо він залишається там, то це даремно.

Численні фактори відіграють важливу роль : покращення продуктивності веб-сайту - це не лише питання створення більшої кількості відвідувачів з пошукових систем. Вихідний код повинен відповідати вимогам Консорціум World Wide Web (W3C). Сам Google також є надійним, цінним джерелом інформації з цього питання, а також пропонує послуги, які є численними безкоштовними. Інтеграція соціальних мереж може дати величезний імпульс. Структуровані дані надають пошуковим системам більше значення щодо змісту та деталей вашої компанії та продуктів. Багаті фрагменти роблять ваші записи в органічних результатах пошуку набагато кращими. SEO - дуже широке поле.

Краще знайдете веб-сайт Joomla

Краще знайдете веб-сайт Joomla

Ваш сайт буде знайдений краще, коли ви оптимізуєте його для пошукових систем. Ви можете зробити це повністю або частково аутсорсинг Це сама професія. Є багато експертів, експерти досвіду та фахівці Joomla SEO, які хотіли б допомогти вам у цьому. Коли мова йде про веб-тексти, зображення, відео чи соціальну взаємодію , ви також можете зробити багато роботи самостійно. WebsiteMet не є спеціалістом SEO, але знає багато про нього. Більш ніж достатньо для веб-сайтів з меншим бюджетом. Кожен може назвати себе спеціалістом SEO.

Спільна робота є найбільш рекомендованим методом, тому що ви знаєте свою цільову групу, як ніхто інший. Так само, як дослідження та аналіз, співпраця та консультації в оптимізації веб-сайтів є незамінними. Важливим є також використовувана мова та тон, з яким ви підходите до цільової групи через веб-сайт та «жаргон».

Структура і навігація

Коли веб-сайт не має достатньої логічної структури , це лабіринт або взагалі не приваблює відвідувача, відвідувачі швидко випадають. Це не дуже важливо, якщо веб-сайт знайдений належним чином. Щоб досягти повернення на ваш сайт і, можливо, також ваш SEO інвестиції, повинно бути достатньо перетворення. Це по суті те, про що йдеться.

Надмірне надходження інформації також може бути причиною дострокового вилучення відвідувачів. Ця сторінка, наприклад, містить багато тексту. Це не сторінка, яку легко читати. Якщо аналіз показує, що відвідувачі цієї конкретної сторінки часто входять (через google чи інші пошукові системи) і швидко залишають веб-сайт (оскільки існує зайва інформація), я не можу з'ясувати, чи були ці відвідувачі потенційними клієнтами і чи не викликали їх привабливий результат пошуку в google (і це не немислимо). Мета цієї сторінки не спрямована на це. Мета полягає в тому, щоб проінформувати зацікавлені сторони про те, про що я багато знаю, експерт. У мене тепле серце для ідеї з відкритим вихідним кодом. Я також знаю, що я працюю, для якого більшість адміністраторів веб-сайтів не мають часу. З цієї точки зору, ця сторінка призначена виключно як довідкова інформація, а не для залучення клієнтів. Це дійсно треба зробити по-іншому (і я сподіваюся, що це досягти з іншими сторінками та іншими доменами).

Соціальні медіа, мережі та SEO

Активна регулярна взаємодія сайту з соціальними медіа та мережами побічно впливає на кращі результати SEO. Для цього потрібно багато часу. Аутсорсинг цих заходів з соціальними медіа та мережами (youtube, twitter, facebook, instagram) є досить нормальним сьогодні. Якщо ви знайдете учасника, який має досвід роботи з цим, ви можете добре його аутсорсингу, але якщо у вас немає бюджету, ви дійсно повинні зробити це самостійно. Я можу тільки порадити вам і дати вам поради. Звичайно, я можу влаштувати технічну частину.

Інструменти SEO

З безкоштовними послугами seo, такими як Google Analytics і консоль пошуку , ви можете дізнатися багато про продуктивність вашого веб-сайту та окремих сторінок. Це вдячний інструмент для отримання розуміння. Він пропонує різні статистичні дані, які не завжди легко зрозуміти, звичайно, для початківців, але він швидко забезпечує ясність про кількість відвідувачів, спам-привид, регіони, скільки часу, які ключові слова вони використовували. SEO інструменти або розширення також пропонують Joomla безліч варіантів для оптимізації вашого сайту.

Золоте ключове слово

Можливо, ключові слова або терміни, які ви не знайдете в статистиці аналізу Google. Звичайно, це можуть бути слова, синоніми та терміни, які взагалі не зустрічаються на вашому веб-сайті, але також може бути, що вони відбуваються на вашому сайті, але не індексуються пошуковими системами. Можливо, ви ніколи не думали згадувати найкраще ключове слово в одному з основних назв (H1) ваших веб-текстів або веб-сторінок (назви мета-тегів seo ). Ви також можете здивуватися, що таке золоте слово . Зрештою, конкуренція величезна на популярних пошукових термінах, питаннях і пропозиціях (короткий хвіст / довгий хвіст). Золоте ключове слово найскладніше оптимізувати. Ось чому поєднання з відповідною інформацією, такою як ваша спеціалізація та місце розташування, настільки неймовірно важливі. Творчість та розуміння також важливі для досягнення хороших результатів у вашому вмісті. Тому також використовуйте інші слова або альтернативні терміни для одного й того ж слова, слова з тим же значенням, які є ідентичними або словами, які є синонімами.;) Ви знайдете зручний інструмент на https://synonyms.net/ Але не перебільшуйте і не відкладайте тексти.

Ви знаєте свою цільову групу, як ніхто інший. Ваші нинішні клієнти, потенційні клієнти та не забуваючи про сторонніх, можуть дати вам цінні ідеї, оскільки вони дивляться на веб-сайт по-іншому, читають тексти, пропускають торговий жаргон, використовують різні слова під час пошуку вашого продукту чи послуги. Google. Ваші потенційні клієнти можуть шукати продукт або послугу від вас за різними словами або фразами, тому що вони (ще) не знають про певні терміни або бренди, які є цілком нормальними для вас. Наскільки висока оцінка вашого веб-сайту, коли вони шукають те, що ви можете запропонувати? Якщо ви знаєте, що ви збираєтеся в правильному напрямку.

З оптимізацією важливо дотримуватися рекомендацій і рекомендацій від Google і W3C. Є безліч інших факторів, які відіграють важливу роль, зокрема технічні фактори (наприклад, вихідний код, веб-хостинг). Якщо вам потрібна допомога або порада, я можу допомогти вам у цьому.

Мета і засоби

Я пишу книгу, тільки пропозиція відсутня

Цю цитату з нижчепідписаного можна пояснити багатьма способами, але поетично вказує, що це за безцільне завдання не писати таку книгу. Тим не менш, значна частина Інтернету складається з порівнянних компаній. Сайт не є самоціллю, а чудовим засобом, з яким можна досягти цільової групи. Вона є засобом досягнення мети, так само, як папір є засобом письма.

Так само, як веб-сайт нічого не говорить про його значення для підприємця, високі номери відвідувачів також нічого не говорять про конверсію та повернення. Це лише вказівка ​​і припущення, що щось працює. Але що? Тільки коли відвідувачі вдаються до дій на веб-сайті, це стає цікавим. Іноді це не можна виміряти за допомогою SEO, наприклад, відповідь на телефон або візит до фізичної адреси. Потім ви повинні дійсно попросити про це в особистому контакті. Але всі кліки меню, реєстрації, форми, успішні та скасовані платіжні сеанси вимірюються і можуть бути знайдені в статистиці GA. Добре, що поведінка ваших відвідувачів відображається в статистиці. Веб-сайт може бути додатково оптимізований з цією цінною інформацією та знаннями.

SEO + конверсія = вищий прибуток

При оптимізації сайту особлива увага приділяється Joomla Seo і конвертації. Обидва є умовою для кращого результату та вищої віддачі. Додаткова увага приділяється пошукової оптимізації

 • якість хостингу
 • якість вихідного коду веб-сайту
 • правильне та розумне використання html-тегів, назв, метаописів
 • логічна структура, навігація
 • використання багатих фрагментів
 • Додати AMP * для відповідних сторінок
 • Оптимізуйте зображення
 • Інтеграція з соціальними мережами та соціальними медіа

Припустимо, що ваш сайт добре знайдений, що ви досягнете з усіма тими відвідувачами? Перетворення, оборот від відвідувачів до клієнтів або зацікавлених сторін набагато важливіше, ніж високі номери відвідувачів. Перетворення необхідно. Це передбачає звернення до цільової групи, використання маркетингових методів, осей написання тонів, зображень, типографічної схеми, побудови довіри, переконливості. Погляд на цільову групу є умовою. Необхідна тактична стратегія. Висока конверсія є умовою для більш високого повернення. Insight є абсолютно необхідним. У цьому вам допоможе аналіз відвідувачів сайту.

Використовуючи статистику у вашому обліковому записі Google Analytics (GA), а також здорову дозування та досвід, сайт може бути значно покращений Використовуючи статистику у вашому обліковому записі Google Analytics (GA), а також здорову дозування та досвід, сайт може бути значно покращений. Разом з правильними інтерпретаціями, мовними навичками, емпатією до цільової групи. Аналіз виглядає, наприклад, на:

 • Як довго відвідувачі перебувають на сайті
 • Хто вони і звідки вони походять
 • Дуже часто вони випадають протягом декількох секунд
 • Наскільки високим є показник відмов
 • Знайдіть те, що вони шукають (CTA, цільові сторінки)

Використання соціальної взаємодії є особливо корисним у реалізації більшої уваги для веб-сайту. Для власника веб-сайту потрібно багато часу. Ви не просто робите 1,2,3 відео. Але прості мобільні відео надають велику увагу. Це не все повинно бути супер професійним, якщо цільова група не очікує цього.

 • Інтеграція з соціальними мережами (linkedin, facebook)
 • та соціальні медіа (youtube, instagram)

Findability в Інтернеті є однією з важливих частин пошукової оптимізації. Важливими є не тільки Google, але й YouTube, FaceBook, LinkedIn. SEO не стоїть самостійно. Насправді, без перетворення ви не можете досягти нічого, і це тільки коштує багато часу і грошей. Мова йде про продаж, прибутковість.

Joomla SEO поради та фактори

Ви можете знайти корисні поради щодо оптимізації вашого сайту на сторінці joomla SEO поради Ви не повинні бути експертом SEO для поліпшення найбільш важливих частин. Зміст, чітка розкладка, використання слів, інвентаризація ключових слів і додавання синонімів до тексту, використовуючи звичайні html-теги (заголовок, мета-назва і теги опису) Утримуйте увагу, переконайте відвідувача. Це оптимізація, яку можна легко застосувати самостійно. Але, звичайно, ви також можете передавати її мені. Я маю багаторічний досвід, і я завжди знаю, як привести сайт на більш високий рівень. Використання соціальних мереж (facebook, linkedIn, twitter) і соціальних медіа (youtube, instagram, vimeo) також значно сприяють більш високому рейтингу вашого сайту в результатах пошуку, принаймні, якщо це правильно.

Joomla SEO аутсорсинг, витрати?

Ви можете аутсорсинг seo і перетворення на WebsiteMet. Іноді потрібна нова стратегія. Іноді поточного дизайну сайту буде достатньо. Якщо ви хочете знати, які варіанти, ви можете зв'язатися з нами протягом дня на 030-8780146. Іноді потрібно лише кілька незначних змін або коригувань, щоб зробити сайт успішним. SEO і конверсія не повинні бути дорогими інвестиціями. Ознайомтеся з Вашим сайтом з основними частинами. Це ганьба, щоб дізнатися місяці або роки пізніше, що невелике доповнення до мета-тегів або щось марне було причиною того, що ваш сайт був знайдений поганим.

SEO : Ваш сайт Joomla, безсумнівно, буде краще знайдений вашою цільовою групою, коли ви його оптимізуєте для таких пошукових систем, як Google, Bing, Duckduckgo і Ecosia.

Наскільки висока оцінка вашого веб-сайту, коли вони шукають те, що ви можете запропонувати?
Але що?
Joomla SEO аутсорсинг, витрати?