Навигация по сайту

Популярные статьи

K-ЕКСКЛЮЗИВ: Seo Kang Joon зустрічається з любителями Сінгапуру!

  1. Коментарі

K-ЕКСКЛЮЗИВ: Seo Kang Joon зустрічається з любителями Сінгапуру!

Кожного разу, коли хтось почує ім'я Seo Kang Joon , миттєво нагадують про його виступи в популярних реаліті-шоу « Людина, що біжить і сусідка» . В даний час цей красивий серцепідрядник працює в 5- членній групі актора-співака, 5urprise . Кан Джун також грає роль привабливого поганого хлопчика Baek In Ho у популярній драмі Cheese In The Trap .

19 лютого він зустрівся з пресою в Сінгапурі Конрада Сентеніена перед тим, як взяти участь у його громадських зустрічах у місті Сантек . Говорячи про свій перший раз на гарячому сонячному острові, він сказав нам, що він закохався в манду, змоченого в соусі з крабового краба . Потім він сказав: « Я ще не пробував дуріанів. Але коли я навчався в Малайзії, я хотів спробувати дуріани, але запах був занадто екзотичним. Так що я ще не пробував їх. "

Коли його запитали про схожість його характеру як з Бек У Хо та його особистої особистості, інтроверт сказав, що він дуже побоюється перед зйомкою драми, оскільки він «дуже сильно відрізняється» від характеру драми. Його найбільше занепокоєння - це тиск вивчення ролі і задоволення очікувань шанувальників знаменитого сировини в пастці. Незважаючи на все це, він все ще насолоджувався зйомкою бойової сцени з Park Hae Jin, який грає Yoo Jung, хоча напружені відносини між двома персонажами дуже сумні. Він хоче, щоб обидва персонажі скоро вийшли.

Чи вплинув на нього його роль, як Бек У Хо? За словами актора, він помітив, що він багато присягав і вибачився, коли використовував деякі з вульгарних слів як приклади під час інтерв'ю.

За словами актора, він помітив, що він багато присягав і вибачився, коли використовував деякі з вульгарних слів як приклади під час інтерв'ю

Ми запитали про його плани на майбутнє, і Кан Джун відповів, що він ще не вирішив свої плани на майбутнє, хоча стрілянина для цієї драми була завершена. Оскільки він тільки що повернувся зі зйомки закону джунглів, що дало йому сяючий запах, його план на сьогодні полягає в тому, щоб просто зустріти своїх шанувальників по всьому світу.

Про майбутні ролі, які він хоче взяти на себе, він відповів: « Я не хочу обмежуватися у своїй кар'єрі. Багато людей припускали, що роль вампіра буде корисною для мене, тому що у мене дуже світла шкіра. Але оскільки я ще дуже молодий, я все ще хочу носити шкільну форму і грати роль школяра. "

Останнє питання, яке ми задали, - це його думки про сингапурських дівчат і його ідеальний тип. Кан Джоун, з милими ямочками і великими карими очима, відповів, що, на жаль, він не отримав багато можливостей зустріти багато сингапурських дівчат. Однак ті, з ким він зустрічався, здавалися дуже добрими і любили посміхатися, що дає йому величезне задоволення.

Однак ті, з ким він зустрічався, здавалися дуже добрими і любили посміхатися, що дає йому величезне задоволення

Перед тим, як закінчити інтерв'ю, Сео Кан Джоон також поділився тим, що він любить сир, «з легким сиром. Любіть pizza сир, шнур сиру… з пивом ”та що його улюблена пам'ять його шкільного життя“ g oing до моря з моїми schoolmates та з у Кореї, ми платимо щомісячно до їдальні для шкільного обід, це було дійсно утіха їжте разом з ними. "

Пізніше того ж вечора громадська фан-мережа в Suntec City привабила багато уваги - шанувальники затопили навколо місця проведення фан-метрів, а також другий поверх торгового центру, щоб побачити приголомшливий, талановитий актор!

Декілька щасливих вболівальників навіть отримали шанс зіграти в нього нагромадження з використанням апельсинів! Двадцять щасливих переможців отримали фотографію з актором, але це не зупинилося на цьому. Він пройшов додаткову милю, щоб дати їм всі обійми, залишивши натовп кричати від ревнощів.

Він пройшов додаткову милю, щоб дати їм всі обійми, залишивши натовп кричати від ревнощів

Безумовно, це був прекрасний час для вболівальників Seo Kang Joon, хоча це був лише короткий загальний фанат. Кожен у Сінгапурі сподівається побачити його знову!

Офіційно Kmusic хотів би подякувати Seo Kang Joon за надану нам особливу можливість відвідати цей захід!

Залишайтеся з нами, щоб офіційно Kmusic для всіх речей винятковий!

Автор статті: Сяфіка Фаділь

Фотограф: Нурун Набілах

Під редакцією: Ліна Хун

Коментарі

коментарі

Чи вплинув на нього його роль, як Бек У Хо?