Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Кафе-сироварня «Мацоні» напроти палацу «Україна»

Опубликовано: 20.03.2019

Другий заклад мережі кафе-сироварень «Мацоні» розпочинає роботу на вулиці Великій Васильківській.

Розташували грузинський ресторан напроти палацу «Україна».

Офіційне відкриття закладу відбудеться увечері 20 квітня.

«Мацоні» – це сімейний заклад грузинської кухні, особливістю якого є сироварня, що спеціалізується на грузинських сирах. Власники називають його «першим рестораном у місті з власною сироварнею». Серед іншого у сироварні виготовляють сулугуні та імеретинський сир.

За кухню в закладі відповідає фахівець із Грузії Дато Марджані. Хачапурі у закладі випікають у дров'яній печі, а шашлики і люля – на відкритому мангалі. Окрім того, у закладі пропонують перелік грузинських вин і чачі.

 Раніше перший заклад «Мацоні» розпочав роботу на Русанівці.

 Відкриття другого кафе мережі The Village Україна анонсував у підбірці головних закладів, які відкриють у Києві в 2018 році.

Де

вулиця Велика Васильківська, 114

Телефон

050 108 28 08

Фото:  «Мацоні»

rss