Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Как николаевские депутаты отреагировали на решение обратиться к Президенту с требованием не повышать цену на газ

Опубликовано: 13.01.2019

Місцеві ради різних рівнів по всій країні масово звертаються до Президента України з вимогою негайно скасувати рішення про підвищення ціни на газ для населення. Цей рух ініціювала партія ВО «Батьківщина».

Саме за поданнями партійців в населених пунктах країни відбуваються сесії, під час яких свідомі народні обранці висловлюються за звернення до Президента України. В Миколаївській області на вимогу депутатів відбулися позачергові сесії в містах Снігурівка та Первомайськ, в Єланецькому районі, на яких вже прийняті відповідні звернення. Зареєстровані звернення в місті Баштанка, в Баштанському та Арбузинському районах. Втім діюча влада чинить спротив всенародному руху, вдається до тиску на залежних від влади депутатів.

Так, сьогодні 26 жовтня, відбулася сесія Радсадівської ОТГ, на розгляд якої фракція ВО «Батьківщина» винесла питання про розгляд звернення до Президента. Втім за нього не проголосували депутати, що залежать від владних структур. Вони не наважилися голосувати «проти», а просто утрималися від прийняття життєво важливого рішення.

Вчора 25 жовтня група депутатів Миколаївської обласної ради звернулася до голови облради Вікторії Москаленко з вимогою скликати позачергову сесію. Звернення викликано тим, що за вказівкою Президента, на засіданні Кабміну було ухвалено рішення про підвищення з 1 листопада ціни на газ для громадян на 23,5%. У зверненні депутати висунули вимогу внести до порядку денного 24-ої позачергової сесії таке питання, як надання оцінки рішенню уряду та скасування підвищення цін для населення. Адже рішення про підвищення ціни на газ до 8550 гривень за тисячу кубометрів є неприпустимим і таким, що порушує права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги та порушує конституційні права людей на гідний рівень життя.

Депутати в своїх вимогах посилалися на статтю 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» та регламент роботи Миколаївської обласної ради. Втім Вікторія Москаленко категорично відмовила народним обранцям у їхніх законних вимогах та не погодилася збирати сесію. Єдиною причиною для такої відмови є пропрезидентська позиція голови обласної ради, яка діє за вказівкою облдержадміністрації, не захищаючи інтереси громади області, а навпаки – порушуючи права людей.

Таку ж позицію, на жаль, розділяють і депутати, які представляють в раді пропрезидентську антинародну політику. Так, звернення про скликання позачергової сесії не підписав жоден з чотирьох депутатів фракції «Відродження», жоден з 13 депутатів, які представляють президентську фракцію «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Не поставила свої підписи під зверненням фракція «Наш край» у повному складі та жоден з шести депутатів позафракційної групи. Утрималися від підписання два депутати фракції «Нова держава», троє з семи депутатів фракції «УКРОП», один представник «Опозиційного блоку» та один член фракції ВО «Батьківщина» Олександр Бондар, який фактично відмежувався від цієї політичної сили, обравши замість служіння інтересам народу служіння нинішній владі.

Виборці мають знати «в обличчя» тих, хто забув про свої обіцянки захищати права людей, а діють виключно за вказівкою діючої влади. Натомість ті депутати, які підписали звернення, відстоюватимуть та захищатимуть інтереси своїх виборців попри політичну приналежність, керуючись лише законом, справедливістю, честю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

rss