Навигация по сайту

Популярные статьи

Kак дешево розкрутити турфірму?

 1. Як недорого розкрутити турфірму?

Розпочався літній сезон, а у багатьох туристичних агентств досі не готова стратегія просування. Я публікую ТОП-10 найшвидших і невитратних способів для невеликої розкрутки турфірми.

Однак перед цим треба зробити чітке позиціонування своєї компанії і знати свою цільову аудиторію. Якщо ваш офіс в спальному районі - використовуйте локальний маркетинг, тому що вашими основними клієнтами будуть сім'ї, що їдуть раз на рік до моря.

Якщо ж у вас офіс в центрі, то тут можна позиціонуватися на ринку ділового туризму (MICE). Все залежить від можливостей і кваліфікації менеджерів.

Тепер давайте подивимося на стандартний ТОП-10 способів дешевої розкрутки турфірми:

 • Крос-маркетинг
 • Співпраця зі ЗМІ
 • Візитки та листівки
 • Участь у міських заходах
 • Оформлення входу в офіс
 • Реєстрація на профільних інтернет-порталах і в міських довідниках
 • ICQ / E-mail розсилки (не плутайте зі спамом)!
 • Блоги та соцмережі
 • міські форуми
 • Сарафанне радіо

А тепер детальніше:

Крос-маркетинг працює тільки у великих туристичних компаній. Тут все просто - банк не буде зв'язуватися з турагентством, у якого немає ні сайту, ні бренду. Так само як турагентство не потягне велику крос-акцію, а від дрібний не буде ефекту.

Витрати на крос-акцію (без урахування часу на переговори, обговорення умов і т.д.), складуть від 8% від продажів до декількох турів за свій рахунок - дивлячись що ви будете пропонувати в акції

Співпраця зі ЗМІ налагодити майже неможливо - згадка вас в пресі коштує грошей. Ну а знайти журналіста, який погодиться згадувати вас в якості експерта - це вимагає багато часу і зусиль. Цілком можливо, що доведеться відправити журналіста і редактора в рекламник за свій рахунок.

Візитки та листівки. Деякий вихлоп від них звичайно ж є, але їх друк, рознесення / розклеювання ... Ледве можна вийти на самоокупність.

Участь у міських заходах ніколи не було дешевим, особливо якщо ви хочете повісити там свою рекламну розтяжку (а її ще треба виготовити). Витрати від 30 000 рублів

Оформлення входу в офіс - штендер там або кульки на ганку - ну це без обговорень, воно повинно бути! Вартість штендера близько 5000 рублів, інформацію міняти щодня.

Реєстрація на профільних ресурсах і міських довідниках на безкоштовній основі не дасть нічого. Якщо хочеться ефекту - доведеться платити за банер.

Розсилки по ICQ / E-mail. Якщо у вас вже є база передплатників - то можна. Якщо немає, то буде потрібно рік щоденної роботи на створення такої бази передплатників. Можете звичайно купити адреси e-mail, але цим ви прирівнюється до спамерам.

Блоги та соцмережі вже не дають такого ефекту, як ще пару років назад. Однак при наявності розкрученої групи вконтакте або хорошого блогу - дзвінки будуть надходити і звідти. З витрат - час на розвиток такого ком'юніті складе більше півроку

Міські форуми. Одне з небагатьох місць, де можна як-би порекламіровать. Як-би, тому що ведення теми на форумі - платне, а підпис можуть отмодеріровать.

Сарафанне радіо - найдешевший спосіб розкрутки турфірми, тільки для нього треба або вже не один рік працювати на ринку і мати гарну репутацію, або влаштувати акцію.

Як недорого розкрутити турфірму?

Що ж робити, якщо потрібно дешево розкрутити турфірму?

Перш за все, потрібно створити сайт. Якщо ж сайт створений, то необхідно його проаналізувати і виявити слабкі сторони. Після комплексного аудиту можна зайнятися і просуванням турфірми в інтернеті.

Зверніть увагу, що зараз залишилося 3 місця для турфірм, які бажають дешево розкрутитися. Вартість просування становить 8000 рублів на місяць.

цікаве чтиво про мій досвід таємного покупця путівок тут

Як недорого розкрутити турфірму?
Як недорого розкрутити турфірму?
Що ж робити, якщо потрібно дешево розкрутити турфірму?