Навигация по сайту

Популярные статьи

Канали просування на ринку офісних меблів

Способами, які салони меблів для офісів традиційно використовують для залучення клієнтів, є реклама, опублікована в друкованих ЗМІ, телефонний маркетинг, пряма розсилка рекламних буклетів з пропозиціями, ярмарки і виставки, розміщення інформації на власних сайтах в Інтернет. Кожен спосіб містить певні плюси і мінуси.
Найбільшу ефективність, на думку фахівців ринку, дає пряма розсилка. Але це лише за умови, що вона потрапляє за адресою - безпосередньо людині, відповідальному в компанії за обладнання офісу.
Телефонний маркетинг, як правило, учасники ринку використовують для встановлення ознайомчого первинного контакту. При цьому найчастіше вони розсилають повідомленнями не прайс-листи, а інформацію про можливості клієнта. Західні фахівці підрахували, що правильно облаштований інтер'єр офісу підвищує продуктивність персоналу до 40%. Успішні компанії враховують важливість донесення цієї інформації до потенційних клієнтів.
Найефективнішим способом просування офісних меблів на ринку вважається участь компаній продавців і виробників у виставках. Вони дають можливість клієнту наочно ознайомитися з продукцією різних компаній, порівняти їх і вибрати меблі, відповідну смакам, потребам і фінансовим можливостям.
Аналітики констатують, що для створення своєї бази замовників, компаніям потрібно від півроку до трьох років. Потім працювати починає «сарафанне радіо»: клієнтура розширюється завдяки рекомендаціям старих споживачів.
У нинішніх умовах жорстокої конкуренції боротьба за клієнта на ринку ведеться шляхом збільшення спектра послуг. Серед обов'язкових компонентів сервісу провідних компаній сьогодні - безкоштовні доставка та збирання меблів, гарантійне обслуговування, дисконтні карти, накопичувальні знижки.
Більшість фірм безкоштовно надають для клієнтів проекти офісного розташування робочих місць, які розробляються за допомогою комп'ютерних програм. Але оскільки на ринку поки небагато компаній можуть похвалитися наявністю в штаті дизайн-бюро, то такі послуги залишаються поки найбільш затребуваними.
Експерти сходяться на думці, що майбутнє ринку офісних меблів за компаніями, здатними запропонувати комплексне обслуговування у вирішенні питання обладнання офісу, починаючи з дизайн-проекту до перевезення меблів і її складанні при переїзді в новий офіс.

Схожі записи: