Навигация по сайту

Популярные статьи

Картинки під SEO просування

  1. Написання SEO-Заголовку Картинки
  2. Унікальність SEO-картинки
  3. Розмір зображення
  4. Що в підсумку?

SEO оптимізація картинки дуже важлива в наповненні сайту і його просуванні. Багато власників сайтів упускають оптимізацію зображень, а саме: атрибути alt і title; унікальність картинки сайту; масштаб зображень;

А адже правильна seo оптимізація картинки може принести великий потік користувачів з пошукової системи, а точніше з вкладки "Картинки" в пошуковій системі.

Насправді, оптимізувати зображення не складе труднощів. Існує кілька пунктів при виконанні яких ваше зображення безсумнівно потрапить в ТОП пошукової системи.

Написання SEO-Заголовку Картинки

В першу чергу ви повинні правильно вказати назву вашої картинки. Слова повинні складатися тільки з латинських букв, а так само використовуйте дефіс або нижнє підкреслення між ними.

Тема і title повинні відповідати назві картинки. Щоб правильно написати атрибути варто лише підібрати ключову фразу і додати "картинка" або "фото".

На випадок, якщо у вас багато зображень на сторінці, використовуйте основні ключові фрази і додавайте до них слова "фото" (наприклад для заголовка) і "картинка" (Alt).

Унікальність SEO-картинки

Найважливішим пунктом в seo оптимізація картинки є її унікальність. Картинки не повинні бути скопійовані з інших джерел і прямо вставлені на сайт.

Для цього ви можете найняти співробітника з фотоапаратом або займатися цією справою самі. Тоді створити дійсно якісний графічний контент вам не складе труднощів.

У більшості випадків люди не погоджуються на це, тому що немає часу. Тоді ви можете уникализировать свою картинку за допомогою виконаних дій, які описані нижче:

  1. Знайдіть відповідне по вашій тематиці зображення
  2. Перевірте наскільки вона унікальна. Це робиться за допомогою сервісу TinEye. На випадок, якщо результат з онлайн-сервісу матиме дублі, але їх буде кілька, то застосуєте парочку дій описаних нижче

  3. Спробуйте змінити зображення редакторами. Наприклад: обріжте; поміняйте колір фону; поверніть картинку.
  4. Після того як ви провели достатню кількість дій над картинкою перевірте знову її унікальність. Якщо дублів не виявилося, то Ви виконали все правильно.

Майте на увазі, що дані дії можуть виконати власники інших веб-сайтів, отже, в майбутньому це зображення може стати менш унікальним.

Розмір зображення

Розмір картинки теж важливий в оптимізації і виконати його слід. Швидкість повного завантаження сторінки залежить від розміру і ваги картинки, а довге завантаження сторінки за статистикою веде велика кількість користувачів .

Розмір повинен бути обраний один для всіх. Кожен раз при створенні SEO-картинки, подрезайте розміри зображення. При опублікуванні стежте щоб розміри не масштабувати під розміри, які ви задали в параметрах.

Так само не маловажний пункт - вага картинки. Використовуйте всілякі сервіси для оптимізації ваги зображення (наприклад скористайтеся сервісом Tinypng). У більшості випадків даний сервіс стискає зображення видаляючи 70% ваги картинки.

Що в підсумку?

Ми отримуємо правильно оптимізовану картинку, яка згодом доб'ється ТОП у вкладці "Картинки". Витрачений час незрівнянно з підсумкової користю від цих дій - великий потік користувачів.

Всього лише знайти картинку, зробити її унікальною, стиснути зображення до мінімуму залишивши якість в кращій формі, правильно назвати файл і заповнити атрибути alt і title.

Сподіваюся, стаття вам допомогла вирішити дану проблему. Сподобалася стаття? - поділися з іншими, а так само раджу прочитати спосіб швидкої індексації вашого сайту .

Що в підсумку?
Сподобалася стаття?