Навигация по сайту

Популярные статьи

Керівництво для мобільних дружніх змін Google і те, що вони означають для вас

Наразі ви, напевно, почули велику новину щодо мобільного пошуку та Google Наразі ви, напевно, почули велику новину щодо мобільного пошуку та Google. Наприкінці лютого Google оголосив, що буде зміна результатів пошуку для мобільних пристроїв, щоб значно підвищити рейтинг мобільних сайтів . Отже, це означає, що веб-сайти, які не підходять для мобільних пристроїв, матимуть серйозний негативний вплив на їх рейтинг сайту та органічний трафік.

Ця зміна має набрати чинності 21 квітня, і дуже важливо, щоб ваш сайт був готовий. На щастя, кожен, хто має веб-сайт Duda, не повинен турбуватися про це оновлення (і, ймовірно, побачить, як результат SEO), тому що всі сайти, побудовані на платформі Duda, за замовчуванням є зручними для мобільних пристроїв.

Однак, це завжди гарна ідея. Дуже простий спосіб визначити, чи ваш сайт має добру репутацію - запустити його через Google Мобільний тест . На випадок виникнення будь-яких проблем з вашим сайтом, наступне керівництво Ви повинні знати, як ідентифікувати та виправити будь-які проблеми. І, звичайно, Duda Support доступна і більш ніж рада допомогти переконатися, що ваш сайт готовий до 21 квітня.

Визначаючи, чи ваш сайт зручно для мобільних пристроїв чи ні, Google перевіряє кілька налаштувань вашого веб-сайту. Ви можете перевірити Рекомендації Google для мобільного SEO тут. Давайте розглянемо список пунктів і побачимо, як Duda вирішує для кожної вимоги через DudaMobile (будівельник веб-сайтів лише для мобільних пристроїв) і DudaOne ( чуйний будівельник веб-сайтів з підтримкою на сервері). Якщо ви не знайомі з різними способами створення веб-сайтів, зручних для мобільних пристроїв, Я настійно рекомендую прочитати цей блог.

Неправильний переадресація - це коли мобільний відвідувач отримує інший вміст, ніж вони очікували. Як правило, це означає, що якщо мобільний користувач намагається перейти безпосередньо до вашої сторінки контактів, вони замість цього будуть перенаправлені на домашню сторінку мобільного сайту. Google має зручний образ для ілюстрації (буквально) проблеми:

Google має зручний образ для ілюстрації (буквально) проблеми:

DudaMobile: Є кілька способів, якими DudaMobile вирішує для помилкових переадресацій: (1) DudaMobile автоматично приймає ваш існуючий сайт і створює його мобільну версію. Кожна сторінка вашого сайту мобілізована, що означає, що кожна сторінка доступна для мобільних пристроїв. (2) Коли ви здійснюєте переадресацію DudaMobile, Duda переконається, що мобільні відвідувачі надсилаються на ту ж сторінку мобільного сайту, яку вони спочатку вимагали від сайту на робочому столі. За допомогою цих двох пунктів Duda гарантує, що відвідувачі мобільних пристроїв завжди отримують найкращий досвід.

Неправильні перенаправлення є найпоширенішою причиною того, що сайт DudaMobile з'явиться Google як незручний для мобільних пристроїв. Найпоширенішою причиною цього є перенаправлення коду не додано до кожної сторінки сайту. Він повинен бути в заголовку кожної сторінки. Існує дуже простий тест із двох частин, який можна запустити, щоб дізнатися, чи правильно введено код переадресації:

(1) Запустіть домашню сторінку як тест за допомогою тесту Google для мобільних пристроїв

(2) Запустіть той самий тест із вторинною сторінкою (наприклад, на сторінці Про компанію)

Якщо тест говорить, що ваш сайт не є мобільним, то, напевно, ви стали жертвою лише перенаправлення на одній сторінці. Ознайомтеся з цією статтею підтримки для переадресації для покрокових інструкцій щодо вирішення цієї проблеми.

DudaOne: DudaOne не потрібно турбуватися про помилкові перенаправлення, оскільки сайт живе на одному домені і не має конкретного мобільного URL. Це одна з ключових переваг веб-сайту, що відповідає за відповіді.

Наразі компанія Google підтримує три основні методи для створення зручного для мобільних пристроїв сайту - реагує, реагує на динамічний режим і лише на мобільних пристроях (Google офіційно не надає перевагу жодному з цих трьох методів; вони просто піклуються про те, що ви використовуєте один з них) . Duda надає два з цих варіантів.

DudaMobile: Коли у вас є мобільний веб-сайт з Duda, ви встановлюєте перенаправлення мобільних пристроїв всередині настільного сайту. Ці перенаправлення працюють лише для мобільних пристроїв. Google виявить, що мобільних відвідувачів перенаправляють на певний веб-сайт для мобільних пристроїв, і це дозволить Google правильно визначити конфігурацію.

DudaOne: Оскільки DudaOne фактично вважається динамічним обслуговуючим сайтом, Duda вказує це як частину налаштувань сайту. Дуда додає налаштування заголовка HTTP до веб-сайту, який вказує на те, що веб-сайт змінюється на основі вмісту агента. Це дає змогу Google знати, що вони повинні очікувати різного вмісту на різних типах пристроїв. Ось що бачить Google на веб-сайті:

Це посилається на той факт, що деякі веб-майстри вирішили налаштувати файл robots.txt так, щоб ресурси Google (наприклад, зображення, файли CSS і файли JavaScript) не могли бути доступні для Google Bots. У такому випадку Google отримає неповну картину щодо того, як виглядає ваш сайт і як він відображає вміст.

DudaMobile: DudaMobile наразі не має файлу robots.txt для кожного сайту, це означає, що боти можуть повністю сканувати весь сайт і ресурси без проблем.

DudaOne: Файл robots.txt автоматично створюється для кожного веб-сайту. У цьому файлі Duda гарантує, що всі ресурси всередині веб-сайту можна сканувати і можуть бути знайдені Google. Це гарантує, що вони бачать ту саму макет і вміст, який побачать ваші відвідувачі.

Google ненавидить дубльований вміст, і якщо у вас є окремий мобільний і настільний сайт з практично однаковим текстом, це можна розглядати як проблему. На щастя, Duda забезпечує шлях навколо цього.

DudaMobile: Кожен веб-сайт DudaMobile має тег rel = “canonical”, щоб гарантувати, що ви не “розщеплюєте” ваш SEO-рейтинг між вашим мобільним веб-сайтом і робочим столом. Це досить технічне пояснення, але, по суті, це говорить Google, що ваші мобільні та настільні сайти пов'язані між собою, і що ви не просто копіюєте вміст від третіх сторін для SEO.

DudaOne: Оскільки DudaOne будує один сайт, який працює на всіх типах пристроїв, це не є проблемою, оскільки технічно не існує "дублікатів" вмісту. Кожна сторінка має однакову URL-адресу на мобільному та настільному комп'ютерах, і оскільки вони підтримують оптимізований вміст для кожного пристрою, це не обов'язково.

Якщо ви хочете відображатися в рейтингах пошуку, час завантаження веб-сайту є важливим. Це стосується як мобільних, так і настільних комп'ютерів, і, незважаючи на те, що вони не є новим рейтинговим сигналом, він залишається таким же важливим, як і раніше, на будь-якому пристрої.

DudaMobile : Дуда дуже добре порівнюється з іншими будівельниками мобільних веб-сайтів з рейтингом 71/100 для DudaMobile. (Це насправді дуже висока оцінка.)

DudaOne: Для наших чуйних веб-сайтів це подібна історія з робочим столом на 86/100 і мобільним на рівні 71/100. Це вище, ніж у багатьох інших будівельників сайтів і найпопулярніших веб-сайтів в Інтернеті (пробачення за хвастовство) як для стільниці, так і для мобільних пристроїв. Щоб дізнатися, як інші оцінюють виїзд один з наших останніх повідомлень у блозі .

Однією з найбільших змін, які відбуваються з цим оновленням SEO, є зростаюче занепокоєння Google із загальним досвідом, який надає веб-сайт на невеликому екрані. Наразі Google розглядає три основні показники, щоб визначити, чи має сайт оптимізований досвід роботи з мобільними пристроями: (1) Чи є посилання, розміщені занадто близько один до одного, а отже, не піддаються натисканню великих пальців? (2) Чи є текст занадто малим, щоб читати на мобільному телефоні, що вимагає притиснення та масштабування для читання? (3) Чи є мета-мітка включено / налаштовано на сайті?

Оскільки перші дві перевірки для мобільних пристроїв є «дизайнерськими», це речі, які потенційно можуть зіпсуватися для будь-якої особи, яка проектує та будує сайти. Хоча Дуда вказує вам у правильному напрямку, щоб вирішити це, це не 100% надійний і все ще можна зробити. На щастя, при будівництві сайту, Duda дає вам уявлення про те, як буде відображатися сайт, що дозволяє вам помітити це під час проектування сайту.

DudaMobile & DudaOne: При створенні мобільного або чуйного сайту на платформі Duda, Duda автоматично перетворює навігацію на великі кнопки з великим пальцем, а також переконує, що розмір шрифту встановлено на дружнє значення (зазвичай ми встановлюємо його на 14px) ). Завжди є шанс, що Дуда потягне посилання нижче на сторінці, яка буде розміщена занадто близько, але це те, що можна вирішити під час редагування сайту. Крім того, Duda надає прості у використанні кнопки, які будуть правильно розставлятися. Вимоги щодо тегів метапогляду входять автоматично в процес створення сайту.

DudaMobile & DudaOne: Всі сайти DudaMobile і DudaOne є типовими для мобільних пристроїв. Але багато як з автомобілем, якщо ви відкриваєте капот і починаєте додавати речі і робити власну тонку настройку, ви могли б (теоретично) розбити його. Деякі з цих речей включають:

  • Flash
  • Автоматичне відтворення відео або аудіо
  • Дратує спливаючі вікна
  • І вбудовані спеціальні коди, які не можна змінювати на мобільних пристроях

Звичайно, це зовсім не повинно змушувати вас уникати використання режиму розробки та додавання власного коду. Це лише нагадування, щоб діяти з обережністю. Якщо ви потрапили в біду, просто зв'яжіться з Duda Support, і ми допоможемо вам виправити ситуацію.

Це мобільне оновлення SEO дійсно великий, і змінить світ веб-сайтів і пошук назавжди. Але насправді, це фантастична можливість покращити свою присутність у мережі та максимально скористатися мобільним пошуком.

Чи є текст занадто малим, щоб читати на мобільному телефоні, що вимагає притиснення та масштабування для читання?