Навигация по сайту

Популярные статьи

Керівництво по особистим SEO для пошуку роботи і кар'єри

 1. Переваги ефективної особистої SEO
 2. Рекрутери та роботодавці постійно шукають
 3. Чому шукають роботодавці
 4. Де шукають роботодавці
 5. Як шукають роботодавці
 6. Щоб знайти цих кваліфікованих кандидатів
 7. Оптимізуйте свої резюме, програми та соціальні медіа
 8. Використовуйте правильні слова в потрібних місцях
 9. Scrum Master / Agile Менеджер ІТ-проектів , експерт з утримання ІТ-проектів вчасно та з бюджетом.
 10. Зосередьтеся на описі роботи під час подання заявки на роботу
 11. Написати все правильно
 12. Дослідження використовують ключові слова роботодавців
 13. 1. Ваше ім'я
 14. 2. Назви завдань
 15. 2. Навички або інструменти
 16. 3. Розташування
 17. Докладніше про ключові слова для пошуку роботи:
 18. Нижня лінія

До Сьюзан П. Джойс

Пошукова оптимізація (SEO) визначається як створення веб-контенту, який добре належить до відповідних пошуків Пошукова оптимізація ("SEO") визначається як створення веб-контенту, який добре належить до відповідних пошуків.

З'являючись в результатах пошуку за вашим ім'ям або вашими навичками, називають персональним SEO.

47% роботодавців з меншою ймовірністю зв'яжуться з вами для співбесіди *, якщо вони не зможуть знайти вас у мережі. Ви також вразливі до помилкової ідентифікації в Інтернеті.

Зрозуміло, що для успішного пошуку роботи та кар'єри сьогодні персональний SEO є необхідністю.

Основою персонального SEO є використання ключових слів (термінів, що використовуються пошуком людей), найбільш підходящих для вас.

Реклама

Переваги ефективної особистої SEO

Наявність солідного персонального SEO (видимість у результатах пошуку) надає вам багато можливостей, включаючи:

 • Розглядаються для роботи без застосування.
 • Були запрошені на співбесіду в результаті подання заяви.
 • Будучи найнятим на роботу після проходження цього екрану.
 • Знайдено потенційними клієнтами або клієнтами.
 • Повторне з'єднання зі старими друзями та колишніми колегами.

В даний час, місцями, які можна знайти, є Google (який є домінуючою пошуковою системою з більш ніж 70% пошуків у США в 2018 році) і LinkedIn (що є домінуючою професійною соціальною мережею). Для того, щоб бути ефективним, зазвичай використовувався метод, який полягає в побудові онлайн-присутності в LinkedIn та інших соціальних мережах та інших варіантах, що розглядаються в цьому посібнику.

Рекрутери та роботодавці постійно шукають

Доступність Інтернету та багатьох платформ онлайн-рекрутингу надає багато можливостей як для роботодавців, так і для тих, хто шукає роботу. Залежно від того, де роботодавці перебувають у процесі рекрутингу, вони здійснюють різні види пошуку.

Чому шукають роботодавці

Недавні дослідження показали, що більше 90% роботодавців і рекрутерів використовують пошукові системи для:

 1. Знайдіть кандидатів на роботу, які кваліфіковані для роботи.
 2. Дослідіть людей, які подали заявки на свої посади, щоб допомогти відокремити кваліфікованих від некваліфікованих.

Результати цих досліджень не є дивовижними. Подумайте про час, коли ви розглядаєте інвестиції (свого часу, ваших грошей, або обох). Ви використовуєте пошукову систему для дослідження та оцінки Ваших варіантів: який автомобіль, смартфон, ресторан, книга та ін.

Аналогічним чином, роботодавці, які наймають нових працівників, також роблять великі інвестиції. Сам процес є дорогим, але більш дорогим є «поганий прокат» - це той, хто завдає шкоди або хто потребує заміни занадто рано. Щоб уникнути поганого найму, роботодавці досліджують людей, які подають заявки на роботу.

Де шукають роботодавці

Параметри пошуку не обмежуються великими пошуковими системами, такими як Google і Bing. Роботодавці також шукають відповідні соціальні мережі, такі як LinkedIn, Facebook і Twitter. Вони також шукають професійні та сайти обміну інформацією GetHub, Medium, Quora та багато інших, залежно від їх конкретних вимог.

Цей пошук роботодавців є фактом життя. Отже, розумні шукачі роботи пристосовуються до цього невпинного пошуку, а також навчаються, як бити конкурентів - людей, які не звертають уваги.

Як шукають роботодавці

Залежно від причини роботодавця для дослідження, роботодавці шукають два основних шляхи:

 1. Щоб знайти цих кваліфікованих кандидатів

  Коли вони шукають кандидатів, які кваліфікуються для їх відкриття, вони шукають, використовуючи вимоги роботи. Наприклад, якщо для роботи потрібна особа, яка може використовувати Microsoft Office, вони здійснюють пошук за допомогою ключових слів "Microsoft Office". Вони також можуть шукати людей з відповідними посадами, наприклад "адміністративний помічник". Ці пошуки зазвичай виконуються за допомогою Google, LinkedIn та / або системи відстеження заявника роботодавця ("ATS") або відновлення бази даних.
 2. Екран заявників

  Коли робота була розміщена і вони досліджують претендентів на цю роботу, вони зазвичай шукають в Інтернеті ім'я заявника. Таким чином, ім'я, яке ви використовуєте у своїх програмах, має відповідати вашим іншим онлайн-професійним баченням (наприклад, ваш профіль LinkedIn). Якщо нічого, пов'язаного з вашим ім'ям, не знайдено, ви не розглядаєтеся як "привид" (хтось, підозріло, без онлайн професійної видимості). Ці пошуки зазвичай виконуються за допомогою Google, LinkedIn, Facebook, Twitter і інших соціальних мереж.

Розумне використання соціальних мереж - це простий і легкий спосіб стати доступним, якщо ви зосереджені на своїх ключових словах, включаючи ваше ім'я.

[Читати Керування резюме Google , Ваші найважливіші ключові слова , і Оборонний Google зрозуміти, як це зробити керуйте своєю особистою онлайн-репутацією .]

Оптимізуйте свої резюме, програми та соціальні медіа

Звернення уваги на терміни, що використовуються в описі посадових обов'язків, не є обов'язковим для більшості роботодавців зараз через широке використання систем відстеження заявників і відновлення баз даних.

Використовуйте правильні слова в потрібних місцях

Ефективне SEO використовує правильні ключові слова для вас логічно і природно в контексті.

Ефективне SEO не просто повторює ваші ключові слова знову і знову в вашому профілі LinkedIn, резюме або додатки. Щоб бути ефективними, ви повинні відповідним чином включати ключові слова до вмісту. Якщо ваш SEO є очевидним, ви не зробили хорошу роботу.

Наприклад, припустимо, що ви - менеджер ІТ-проектів, який є експертом у використанні гнучкої / scrum методології з досвідом управління бюджетами проектів, відстеження результатів проекту та управління змінами в проекті. Ваша цільова робота - це подібна можливість з великим роботодавцем.

Використовуйте свої ключові слова у своєму профілі LinkedIn, зокрема у своєму заголовку професіонала:

Scrum Master / Agile Менеджер ІТ-проектів , експерт з утримання ІТ-проектів вчасно та з бюджетом.

У ваших резюме та додатках, просто перерахування та повторення ключових слів не буде ефективним. Замість цього включіть їх у витончений контекст:

Менеджер Scrum Master / Agile IT Project Manager

 • Керовані бюджети проектів (із зазначеними кількісними досягненнями, наприклад, найбільший керований бюджет, сума всіх бюджетів або середній розмір бюджету)
 • Керована команда проекту для забезпечення результатів проекту за графіком та за бюджетом (додано більше кількісних досягнень)
 • Керований обсяг проекту для задоволення вимог проекту, орієнтований на цілі проекту, результати та терміни виконання проекту (додано більше кількісних досягнень)

За необхідності, створюйте подібні списки маркування для інших робочих місць з досягненнями для кожного з тих роботодавців, які надаються як докази кожної кваліфікації.

Зосередьтеся на описі роботи під час подання заявки на роботу

Коли ви реагуєте на певну можливість, скористайтеся спеціальним резюме або додатком, пристосованим для цієї конкретної можливості. Якщо ви намагаєтеся використати одну версію свого резюме, щоб подати заявку на кожну роботу, шанси невеликі, що вам вдасться досягти успіху, оскільки ви не можете використовувати правильні терміни у вашій заявці.

Наприклад, у посадовій інструкції може бути вказано особу, яка має досвід роботи в якості "менеджера проекту" і яка має сертифікацію PMP. Якщо ви - менеджер проекту з сертифікацією PMP, але ваша програма читає "PMP сертифікований проект mgr," ваша програма, швидше за все, не буде видно, тому що слова ["керівник проекту" проти "проект mgr"] і ["PMP сертифікації") проти "PMP certified"] не збігатиметься.

Коли ви створюєте публічну видимість у соціальних мережах, відповідність термінології кожного роботодавця неможлива, тому краще всього зосередитися на термінах, що використовуються вашими цільовими роботодавцями, або на термінах, які використовуються більшістю роботодавців, якщо у вас немає конкретних цілей. Більше про задоволення потреб декількох роботодавців нижче.

Рекрутери роблять пошук в Інтернеті, зокрема LinkedIn , системи відстеження заявників та інші соціальні медіа для кваліфікованих кандидатів. Отже, перебування в стані знаходження є дуже важливим.

Написати все правильно

Я бачив стільки смертельних помилок у профілях LinkedIn. Якщо неправильно написано ключове слово, ви вилучили себе з результатів пошуку для цього ключового слова. Такі орфографічні помилки я знайшов у своїй мережі LinkedIn:

 • Менеджер - пишеться "ясла" 118,949 разів
 • Управління - пишеться "маніфікація" 6,749 разів
 • Представник - пишеться "репрезентативно" 15,635 разів
 • Інженер - пишеться "enginer" 4,494 рази
 • та ввімкнення та ввімкнення

Отже, уникайте саботування вашого особистого SEO, використовуючи перевірку орфографії та коректування, перед тим, як відправити. Погана граматика теж є можливістю вбивці.

[Читати Вибір найкращих ключових слів для пошуку роботи , Ключові секрети, щоб отримати своє резюме помітили , і Вибір найкращих ключових слів для вашого профілю LinkedIn дізнатися більше про ключові слова у своїх резюме, додатках і LinkedIn.]

Дослідження використовують ключові слова роботодавців

При пошуку кандидатів, кваліфікованих для своїх робочих місць, вербувальники і роботодавці зазвичай шукають ті ж категорії термінів.

Зрозумійте, що вони шукають, щоб ви могли включити ці терміни в своє резюме, відповідно до вас і ваших цілей. Неправильне подання себе є великою помилкою, так що будьте чесними.

Коли ви включаєте шукані терміни, ваше резюме, швидше за все, буде знайдено в цьому пошуку.

1. Ваше ім'я

Якщо роботодавці не зможуть легко знайти вашу онлайн-присутність, ви будете виключені з розгляду.

Я знаю досить розумних людей, які є "Мері Дж. Сміт" на своїх візитках і резюме, але "Мері Сміт" на LinkedIn і "MJ Smith" на Facebook, або варіації на цю нещасну тему.

Отже, коли рекрутери намагалися перевірити факти щодо її резюме та заяв, вони не могли легко знайти її (а не тому, що її звали Мері Сміт).

Оскільки вони не могли знайти її в Інтернеті, вони проігнорували її заяви, навіть якщо вона була кваліфікована. Не знаходячи знахідку, змусило їх подумати, що вона була застарілою (не розуміла, як діяти в цьому онлайн-світі) або фейк.

Дуже ймовірно, люди, яких вона зустрічала на ділових зустрічах та інших професійних мережевих заходах, мали таку ж проблему, коли вони намагалися з'єднатися з нею на LinkedIn або побачити, чи буде вона гарною людиною, щоб рекомендувати роботу. Оскільки вони також не могли знайти її в Інтернеті, вони також ігнорували її як застарілу.

Крім того, ви вразливі до помилкової ідентифікації в Інтернеті, коли у вас немає однієї версії свого імені, яку ви використовуєте послідовно та регулярно досліджуйте. Читати " Оборонний Google "і" Приклад: як плутанина назв може зробити вашу роботу більш складною " для отримання додаткової інформації.

2. Назви завдань

Найефективнішим є використання термінів, якими користуються роботодавці, і ви можете знайти їх, вивчивши оголошення про роботу для наступної роботи.

Наприклад, припустимо, що шукач роботи в даний час займає посаду асистента «для персоналу» для великого роботодавця, і вона вирішує, що вона хоче нову роботу.

Коли вона робить деякі дослідження, вона виявляє, що решта світу називає свою роботу "Адміністративним помічником" (або, навіть, "помічником адміністратора"). Отже, ніхто, крім свого поточного роботодавця, не може шукати термін "Асистент персоналу", тому що вони не знають і не використовують цей термін. Вони шукають "адміністративних помічників".

Вона звернулася до Craigslist.org для її розташування (і місцевих роботодавців), щоб зробити дослідження, показані нижче. Ви також можете використовувати Indeed.com, LinkedIn, або вашу улюблену дошку роботи для ваших досліджень, але не забудьте зосередитися на своєму місці та / або ваших цільових роботодавців, щоб результати були найбільш ефективними для вас.

Її дослідження показали:

Адміністративний помічник - 334 оголошення про роботу
Admin Assistant - 72 оголошення про роботу
Admin Asst - 5 оголошень про роботу
Admin Assist - 2 оголошення про роботу
Персонал Асистент - 0 оголошень про вакансії

Коли вона мала свої підрахунки, вона замінила версію свого роботодавця своєю посадою (Assistant Assistant), з якою найчастіше користувався інший світ (Адміністративний помічник). І вона знайшла місце на своєму резюме, щоб також включити термін "Admin Assistant", оскільки це було використано значну кількість разів.

Вона також повинна використовувати цю ж стратегію на своєму профілі LinkedIn!

2. Навички або інструменти

Проаналізуйте, як роботодавці використовують різні терміни на своїх посадах, щоб ви могли скористатися найбільш прийнятними для вас термінами.

Продовжуючи наш приклад адміністративного помічника, припустимо, що наш шукач роботи має великий досвід використання всіх поточних (і старших) версій продуктів Microsoft Office. Вона може просто перерахувати "Microsoft Office" на своєму резюме. Але цього може бути недостатньо.

Проводячи дослідження про те, що роботодавці використовують у своїх посадових інструкціях, наш шукач роботи знаходить деякі цікаві речі. Вона шукала роботу адміністративного помічника на наступні терміни, і саме це вона знайшла:

Microsoft Office - 122 оголошення про вакансії
Microsoft Word - 217 оголошень про вакансії
Microsoft Excel - 158 повідомлень про роботу
Microsoft Outlook - 286 оголошень про вакансії

Отже, якщо б вона перерахувала лише Microsoft Office на своєму резюме, вона б пропустила більшість оголошень про роботу. Зверніть увагу, що оскільки вона здійснювала пошук за допомогою цих посадових інструкцій, більшість з них включала більш ніж один термін, а деякі з них включали всі 4.

Коли роботодавці шукають через систему відстеження заявників або базу даних резюме, ці інструменти можуть аналізувати як ваше резюме, так і роботу, яку ви подаєте. Вони також можуть проаналізувати завдання, на які ви орієнтуєтеся, за допомогою присутності в соціальних мережах. Наразі вони є найбільш корисними:

Знову ж таки, ця ж стратегія працює і для свого профілю LinkedIn!

3. Розташування

Це також може бути важливим набором ключових слів. Роботодавці часто шукатимуть місце розташування шукача роботи, тому що вони хочуть того, хто є місцевим, хто не повинен рухатися (або очікує, що роботодавець платить за переїзд). Наприклад, припускаючи, що наш шукач роботи хоче працювати в штаті Массачусетс, деякі дослідження будуть дуже корисними. Швидка перевірка оголошень про вакансії для роботи в Бостоні показала наступне використання:

Массачусетс - 1 робота
Маса - 588 оголошень про вакансії
MA - 1000 + оголошення про роботу

Використовуйте слово "Massachusetts", абревіатуру "Mass" і поштовий індекс "MA" на своєму резюме. Вони кожен по-іншому вводити ім'я тієї ж самої держави. Рекрутер міг ввести будь-який з цих варіантів у свій пошук, щоб знайти когось для роботи в штаті Массачусетс.

Знову ж таки, ще одна ефективна стратегія для свого профілю LinkedIn!

[Читати Топ-25 ключових слів для пошуку роботи ще більше варіантів ключових слів для соціальних медіа та поновлення.]

Реклама

Докладніше про ключові слова для пошуку роботи:

На додаток до інших статей у цьому посібнику щодо персонального SEO для пошуку роботи та кар'єри у стовпці праворуч, ознайомтеся з цими статтями:

Нижня лінія

Ігнорування необхідності персонального SEO - як в соціальних мережах, так і в робочих додатках - не є розумним. Управління особистим SEO не є непереборною метою. Це вимагає часу і уваги до налаштування публічної версії та відповідного реагування на вимоги приватного персонального SEO, коли ви подаєте заявку на роботу. Потім потрібно щотижня керувати обома. Але пошук роботи буде простішим і ефективнішим, і розуміння SEO сьогодні є важливим навиком.

* Відповідно до Серпень 2018 року дослідження опубліковано CareerBuilder : "Майже половина роботодавців (47%) стверджують, що якщо вони не можуть знайти кандидата на роботу в Інтернеті, вони менш схильні викликати цю особу на співбесіду - 28% кажуть, що це тому, що вони люблять збирати більше інформації перед викликом 20% заявили, що очікують, що кандидати матимуть участь в Інтернеті.

Про автора...

Онлайн експерт з пошуку роботи Сьюзен П. Джойс з 1995 року спостерігає за роботою в Інтернеті та вивчає онлайн-навички пошуку роботи. Ветеран Корпусу морської піхоти США та нещодавній відвідувач в Школі управління MIT Sloan, Сьюзан - дворазовий випускник, який має випускників працював у сфері людських ресурсів у Гарвардському університеті та в консалтинговій фірмі. З 1998 року Сьюзен була редактором і видавцем Job-Hunt.org. Слідкуйте за Сьюзен на Twitter в @jobhuntorg і далі Facebook , LinkedIn .