Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Керівники НБУ опублікували свої декларації про доходи

Опубликовано: 28.10.2018

Національний банк України оприлюднив доходи заступників голови НБУ Олександра Писарука, Якова Смолія, Владислава Рашкована і Дмитра Сологуба. В рамках люстраційної програми регулятор опублікував їх декларації про доходи на своєму офіційному сайті .

Новину повідомляє Корупція.маркет

За даними Нацбанку, перший заступник голови НБУ Писарук в 2014 році задекларував 3,729 млн грн сумарного доходу. Заробітна плата з цієї суми становить 639,476 тис. грн.

Доходи Смолія за 2014 рік склали 18,359 млн грн сукупного доходу, Рашкована – 1,440 млн грн, Сологуба – 839,072 тис. грн.

У повідомленні Національного банку також наголошується, що «всі інші посадові і службові особи Національного банку України будуть проходити перевірку з 20 квітня 2015 року до 30 червня 2016 року відповідно до затвердженого Національним банком України графіком. По мірі того, як буде проходити перевірка, буде здійснюватися і публікація їх декларацій».

Нагадаємо, що в рамках програми Міжнародного валютного фонду, український уряд зобов'язався скасувати закон, який обмежував зарплату працівників бюджетних установ на рівні 9,5 тис. грн.

У 2013 році місячна зарплата заступників Валерії Гонтарєвої становила 100 тис. грн., а заробіток самої Гонтарєвої за 2013 рік становив 3,9 млн. грн. Про це було сказано в декларації про доходи.

Коментарі

rss