Навигация по сайту

Популярные статьи

Кількісні методи в менеджменті

Назва книги: Методи оптимізації управління та прийняття рішень Назва книги: Методи оптимізації управління та прийняття рішень. Приклади, завдання, кейси

Рік випуску книги: 2008

Видавництво: Справа

Автор: Зайцев М.Г., Варюхін С.Є.

Мова російська

Сторінок: 664

Формат: pdf

опис:

Курс «Кількісні методи в менеджменті» є обов'язковою частиною будь-якої серйозної програми професійної підготовки та перепідготовки сучасних управлінців. У ньому розглядаються моделі і методи оптимізації управління та прийняття рішень, розвинені за майже сто років, що минули з моменту появи наукового менеджменту, в спеціальному розділі прикладної математики, званому «Дослідження операцій» (Operations Research).

Всі ці моделі і методи виникли як відповідь науки на пряме замовлення від бізнесу, тому їх поширеність в реальному діловій практиці виключно велика. Одним з найбільш активних «споживачів» рекомендацій, які видаються кількісними методами, є Операційний менеджмент - розділ менеджменту, що займається розглядом щоденних операцій компанії, не має значення, чи працює компанія в сфері виробництва, торгівлі або в сфері послуг. Оптимальні плани виробництва, продажів, закупівель, перевезень, агрегатне планування, управління запасами і проектами, організація роботи та оцінка ефективності систем масового обслуговування - ось далеко не повний перелік застосувань кількісних методів в управлінні операціями.

Кількісні методи надають потужні інструменти аналізу в області фінансового планування, оптимізації інвестиційних портфелів, для оцінки і управління фінансовими ризиками, прогнозування ціноутворення похідних цінних паперів тощо.

Важко уявити собі маркетингові дослідження без використання методів статистики і бізнес-прогнозу, а кількісні методи вибору альтернативи в умовах невизначеності і ризику дають незамінні інструменти для раціонального прийняття рішень у всіх областях від виробничого і операційного менеджменту до інвестиційного аналізу і стратегічного управління.

Книга «МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ» містить понад 300 завдань і кейсів з курсу «Кількісні методи в менеджменті», який з незмінним успіхом читався авторами на протязі 8 років на різних програмах МВА і Executive МВА в Інституті бізнесу і ділового адміністрування АНХ при Уряді РФ, Вищої школи менеджменту ГУ-ВШЕ, інших інститутів, а також на різних корпоративних програмах. Безліч різноманітних і щодо простих для аналізу прикладів дає уявлення про те, як широкий спектр додатків кількісних методів в управлінні.

Книга «МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ» адресована студентам, слухачам різних програм МВА, і як матеріал для самостійних занять. Для менеджера вона є своєрідною «базою даних» для створення власних кількісних моделей і застосування їх в практиці своєї компанії. Викладачі можуть використовувати книгу як матеріал для практикумів і семінарів.

Depositfiles

Завантажити навчальний посібник МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ: приклади, завдання, кейси