Навигация по сайту

Популярные статьи

Кінцева довідка по SEO-зображенням

 1. Image SEO - Що це все?
 2. Уникайте фотографії
 3. Використовуйте відповідні зображення
 4. Випробування час завантаження
 5. Зробити розумне використання тексту Alt
 6. Знайте, коли потрібно додавати підписи
 7. Деякі додаткові поради від команди Rebrandly:

Добре відомо, що тверде розуміння передового досвіду в сфері SEO може відігравати важливу роль у розвитку вашого бізнесу і отримання імені вашого бренду.

Комбінація ретельних досліджень, сильна присутність соціальних медіа та стратегічне використання ключових слів у вашій копії можуть значною мірою підвищити видимість вашого бренду , що робить його більш знайомим, більш доступним для пошуку і, при будь-якій удачі, більш успішним.

Звичайно, візуальні медіа є важливою частиною будь-якої маркетингової кампанії. Проте, в той час, як багато брендів створюють привабливий візуальний вміст, вони дуже часто не можуть скористатися своїм потенціалом.

Від посилення повідомлень у блогах з візуальним вмістом для підвищення продажів за допомогою оптимізованих зображень електронної комерції, SEO є потужним інструментом. Таким чином, важливо не забувати про цей елемент вашої маркетингової стратегії, якщо ви сподіваєтеся залишитися попереду своїх конкурентів. Щоб підняти вас на швидкість, ось виклад способів та прикладів SEO, а також деякі поради щодо його успішного впровадження у ваш контент.

Image SEO - Що це все?

Як і будь-яка інша форма SEO, головна мета - поліпшити рейтинг вашого сайту в пошукових системах. Це відбувається не тільки тому, що ви структурували вміст навколо деяких ретельно досліджених ключових слів, а й завдяки поєднанню інших факторів.

Одним з них є легкість, з якою сканери можуть переміщатися та індексувати ваш сайт . Розбиті посилання та погано структурований або нерелевантний вміст можуть знизити ваш рейтинг. Тим часом, ретельно підібрані зображення з розумним використанням підписів і тексту alt слугують для того, щоб зробити ваш вміст більш доступним, більш корисним і легшим для інтерпретації в пошуках. В результаті, продумана оптимізація зображень може дати вашому сайту SEO серйозний імпульс.

Все, від імені файлу до розмірів зображення, може відігравати певну роль у цьому процесі. Зрештою, відмінний дизайн - це не просто пошук, а зручність використання. І образ SEO приймає ці принципи на борту.

Уникайте фотографії

Однією з причин того, що зображення можуть вплинути на видимість вашого сайту, є те, що пошукові системи можуть виконувати пошук зображень. У свою чергу, пошукові системи також можуть розпізнавати унікальний візуальний вміст у порівнянні зі зображенням запасів.

Звичайно, фотографія має свої використання, і це не завжди життєздатне для створення власних зображень. Однак, використовуючи унікальний, високоякісні зображення на вашому веб-сайті - і особливо на ваших цільових сторінках - допоможуть вашому контенту виділитися як для ваших клієнтів, так і для пошукових систем.

Якщо ви використовуєте інтернет-магазин, оптимізація зображень стає ще більш важливою. Врешті-решт, якщо замість власних фотографій продукту доступні лише знімки запасів, ваш веб-сайт буде менш авторитетним, і ви менш схильні довіряти аудиторії. Крім того, якщо користувач здійснює пошук цього продукту, ваша сторінка менш схильна виділятися в результатах пошуку, якщо вона використовує ті ж зображення, що й у конкурентів.

Такі послуги Canva відмінно підходять для створення власних інфографіки та зображень героя, хоча редакторам фотографій подобається Pixlr корисні, якщо потрібно збільшити обсяг ваших зображень, але не мають доступу до Photoshop.

Використовуйте відповідні зображення

Чуйний веб-дизайн є основою гнучкого інтерфейсу для багатьох бізнес-сайтів сьогодні. Можливість плавно адаптуватися до екрана типу і розміру Використовується означає, що веб-сайти завжди можуть виглядати краще, без шкоди для обраної естетики.

Частини, які реагують на зображення, відтворюються в тому, що замість того, щоб встановлювати розміри, вони визначаються з точки зору їх розміру відносно інших елементів на сторінці. Це означає, що зображення будуть відображатися в масштабі, що відповідає типу дисплея, на якому вони переглядаються.

Крім того, ви можете використовувати декілька резолюцій кожного зображення, дозволяючи браузеру вибрати найбільш доречний у будь-якому випадку. Який би варіант ви не вибрали, це набагато зручніше, ніж дозволяти зображенням з великим розміром зображення заважати вашому вмісту та зробити ваш сайт громіздким для навігації.

Випробування час завантаження

Повільне завантаження веб-сайтів може зашкодити відвідувачам і не справляти успіху в рейтингах пошукових систем. Природно, що зображення може мати значний вплив на швидкість, з якою завантажується веб-сторінка, так що ще один фактор зображення SEO стиснене зображення .

Залежно від типу файлу, стиснення зображень може бути складним, оскільки може призвести до втрати якості. Тому важливо досягти балансу між стисненням і якістю. Слід знати, як тип файлу впливає на параметри.

Для сайтів електронної комерції, які можуть мати велику кількість зображень продукту, які мають бути чіткими та чіткими, це стає особливо важливим. Клієнти хочуть бачити, що вони купують, але якщо це означає тривале очікування для завантаження зображень, то вони можуть вирішити купувати в інших місцях.

Зробити розумне використання тексту Alt

Залежно від використовуваного веб-переглядача, коли відвідувач сайту наводить курсор на зображення, він може відображати альт або назву тексту для цього зображення. Таким чином, важливо продумано, що потрібно включати в кожному конкретному випадку. Тим не менш, багато людей вирішили залишити текст заголовка порожнім, оскільки він, як правило, рідше видно і не відіграє роль SEO, яку робить текст alt.

Роль, яку альт-альт, іноді називають тегом alt, відтворюється, полягає в тому, щоб надати користувачам опис візуального вмісту, якщо вони не можуть завантажити або побачити зображення. Чим критичніше зображення для вашого повідомлення, тим важливіше точно і інтуїтивно структурувати формулювання, щоб гарантувати, що жодна частина вашого повідомлення не буде втрачена.

Важливо також мати на увазі, що ваш текст alt не тільки служить заповнювачем, але може читатися вголос читачами на екрані, і навіть може з'являтися в пошуках. Як таке, воно повинно бути лаконічним, інформативним і, якщо можливо, ключовим словом.

Нижче ви можете побачити, як Walmart використовував альт-текст на одній зі своїх фотографій продукту.

Нижче ви можете побачити, як Walmart використовував альт-текст на одній зі своїх фотографій продукту

Найкраща порада : якщо ви використовуєте Shopify для запуску веб-сайту SEO оптимізатор зображень додаток дійсно допоможе прискорити цей процес для вас, застосувавши альт-текст до всіх зображень продукту за один раз, використовуючи формулу за вашим вибором, наприклад: 'brand-product-color-size'.

Знайте, коли потрібно додавати підписи

Підписи надзвичайно корисні багатьом користувачам Інтернету. На відеоконтент, вони можуть стояти на аудіо, і на зображеннях, вони служать, щоб запропонувати корисну альтернативу для людей з порушеннями зору, або які не можуть завантажувати зображення самостійно з тієї чи іншої причини.

Хоча текст alt, як правило, достатній для ідентифікації вмісту зображення, підписи досі мають своє місце. Наприклад, інфографіка або візуальний вміст, який містить багато тексту, може бути проблематичним для людей, які використовують пристрій, який читає для них.

Підписи утворюють альтернативний засіб читання текстових компонентів візуального вмісту. Або вони можуть бути використані для передачі коментарів або додавання додаткової інформації до зображення. Однак важливо не просто повторити відповідний текст alt.

Повторний текст не тільки може здатися ледачим, але й потенційно засмучуватиме будь-кого, хто використовує пристрій для читання тексту від свого імені, але також може бути шкідливим для вашого SEO. Це пояснюється тим, що вона створює надмірність, а якщо перестаралася з тими самими кількома фразами, навіть ризики з’являються сканерам як спроба ключове слово .

Як і в кожному елементі дизайну на вашому веб-сайті, розглянути, чи можна додавати підписи до будь-якої утиліти або вартості. Якщо так, то включіть їх, але якщо все, що вони роблять, викликають непотрібний безлад і повторення, то вони краще опускаються.

Закріплення тонких точок зображення SEO займе час і практику, але це абсолютно варто зусиль. Коли ваше розуміння та досвід зростають, процес швидко стане інтуїтивним. Тоді ви побачите, що ваші зусилля поступово збільшуватимуться.

Звичайно, SEO пейзаж назавжди змінюється, як і потреби вашої аудиторії. Так що не будьте задоволені, як тільки ви освоїли ці поради, тому що, як і будь-яка інша частина вашої стратегії веб-дизайну, зображення SEO вимагає постійної оптимізації.

Тим не менш, за рахунок максимізації потенціалу зображень, що використовуються на вашому веб-сайті та вмісті, можна значно збільшити рентабельність інвестицій Ваших творінь , забезпечити більшу простоту використання вашій аудиторії, і додати професійний талант до вашого веб-дизайну, який підвищить довіру і авторитет вашого бренду, оскільки він переходить від сили до сили.

Автор публікації: Вікторія Грін,  Вікторія Ecommerce  Вікторія є експертом з брендингу та зростання, який керує блогом під назвою Вікторія Ecommerce
Автор публікації: Вікторія Грін, Вікторія Ecommerce Вікторія є експертом з брендингу та зростання, який керує блогом під назвою Вікторія Ecommerce. Тут вона ділиться порадами з хакерами зростання та власниками бізнесу, які прагнуть збільшити залучення та продаж.

Деякі додаткові поради від команди Rebrandly:

 • Додайте своє ключове слово до назви файлу зображення:
  Це може бути простим кроком, щоб пропустити, але зображення SEO дійсно починається з імені вашого файлу, перш ніж ви навіть завантажили зображення. Тому не залишайте своє зображення загальним ім'ям файлу, подібним до DSC2016, перейменуйте його так, щоб він описував те, що на фото - переконайтеся, що використовуйте ключове слово теж. Це допоможе з ранжуванням веб-сторінки, а також з ранжуванням самого зображення в пошуку зображень Google.
 • Включіть свій логотип на зображення:
  Це гарна ідея, оскільки це ще одна рекламна кампанія вашого бренду, навіть якщо зображення видно за межі контексту веб-сторінки, наприклад, в результатах пошуку зображень Google.
 • Додайте текст до зображення:
  Rebrandly включає в себе текст на своєму блозі зображення зображення, щоб дати контекст статті він йде поруч. Таким чином, легше включити ключове слово до деталей зображення, яке має відношення до вмісту фотографії та повідомлення в блозі. Інструменти подібні Пабло дуже легко додавати текст до зображень.
 • Увімкніть на своєму зображенні фірмове посилання:
  Якщо ви продаєте продукт, який люди можуть шукати в пошуку зображень, або якщо ви вважаєте, що ваше зображення може вийти за межі контексту веб-сторінки, корисно буде включити на своєму зображенні фірмове посилання, щоб повернути трафік назад на вашу сторінку. Приклад цього можна побачити у зображенні цієї публікації.
 • Будьте в курсі розміру зображення в кілобайтах:
  Велике зображення може уповільнити час завантаження сторінки, тому найкраще зберігати зображення у розмірі 500 Кб. Якщо ви вважаєте, що використовуєте багато зображень, ви можете вибрати мережу доставки вмісту. Власники вмісту, такі як медіа-компанії або платформи електронної комерції, можуть платити операторам CDN розмістити свої зображення та інші засоби масової інформації, а потім доставити цей вміст своїм кінцевим користувачам. Але перевірте Ця стаття перед прийняттям рішення.

Подальше читання:

Ця стаття стосується:

 • Зображення SEO
 • Оптимізація зображення
 • Пошукова оптимізація для фотографій

Фото в головному зображенні по Еван Кірбі через Unsplash

Пов'язані

Image SEO - Що це все?
Image SEO - Що це все?