Навигация по сайту

Популярные статьи

Ключове слово набивання

  1. Фон [ редагувати ]
  2. Функціональність [ редагувати ]
  3. Рекомендація Google [ редагувати ]
  4. Переваги для SEO [ редагувати ]


Ключове слово заповнення є SEO методом, де сайт завантажується з ключовими словами в спробі поліпшити рейтинг сторінки в результатах пошуку. Ключові слова часто повторюються кілька разів метадані , текст або посилання на сторінки сторінки. Наповнення ключових слів призводить до значно вищого щільність ключових слів , яка розглядається як пошукові системи спаму. Наповнення ключового слова вважається забороненим SEO техніки.

Фон [ редагувати ]

У перші дні пошукових систем 1990-х років їхня робота полягала, головним чином, у просіюванні через фіксований індекс веб-сайтів для конкретних ключових слів і комбінацій. Таким чином, хоча пошукові системи все ще були відносно простими (сьогодні це буде дещо еквівалентно рівню функцій пошуку, доступних на веб-сайтах), веб-сайт, який мав сильну структуру зв'язків і включав шукане ключове слово якомога частіше, був сприятливий. Таким чином, двері для спаму SEO були широко відкриті і високі рейтинги змогли досягти відносно простими методами. Ключові слова були, таким чином, "набиті", де це можливо, включаючи метадані та вихідний код.

Після того, як алгоритми пошукових систем неодноразово вдосконалювалися і коли важливі показники, такі як щільність ключових слів, ставали вторинними факторами (лише як попередження про те, що щільність ключових слів не повинна бути надто високою, а не перевищувати мету оптимізації), наповнення ключових слів остаточно вийшло з моди і тепер вважається мірою спаму, яка навіть не призводить до короткострокового успіху.

Після того, як алгоритми пошукових систем неодноразово вдосконалювалися і коли важливі показники, такі як щільність ключових слів, ставали вторинними факторами (лише як попередження про те, що щільність ключових слів не повинна бути надто високою, а не перевищувати мету оптимізації), наповнення ключових слів остаточно вийшло з моди і тепер вважається мірою спаму, яка навіть не призводить до короткострокового успіху

Функціональність [ редагувати ]

У наборі ключових слів передбачається, що релевантність сайту для певного ключового слова або комбінації ключових слів зростає, якщо саме точне ключове слово або комбінація особливо часто використовується на веб-сторінці. Різних варіацій цього методу багато. Ключові слова "набиті", де це можливо:

  • Meta title : Під час введення ключових слів ключове слово іноді повторюється кілька разів у заголовку сторінки.
  • Мета опис : Знову ж таки, ключове слово з'являється кілька разів.
  • Вміст: У текстах на сайті ключове слово використовується практично у кожному реченні. Результатом є неприродно звучання копії, і в залежності від ключового слова, це часто призводить до безглуздих комбінацій.
  • Оригінальний код: Black Hat SEO також працювали тут і заповнили невидиму частину сайту відповідними ключовими словами, щоб дати роботам пошукової системи необхідний корм. Розмір шрифту «нуль» для тексту або білого тексту на білому тлі також вважається начинками ключових слів, але тепер надійно викриваються роботами пошукових систем.

Рекомендація Google [ редагувати ]

З точки зору Google, слід уникати заповнення ключових слів (заповнення сторінок ключовими словами без розбору), оскільки це може бути надзвичайно шкідливим для рейтингу сторінки. Користувальницький досвід може значно погіршитися, оскільки текст більше не читається через частого використання тих самих ключових слів і стає нерелевантним для користувача. Google рекомендує створювати цінний контент для користувачів веб-сайтів і не зосереджуватись на таких трюках, як прихований текст або інші неавторизовані технології. Після оновлення Penguin Google активно працює над боротьбою з цією технікою і намагається ідентифікувати та покарати сторінки, які розпізнаються алгоритмом.

Переваги для SEO [ редагувати ]

Ключове слово набивання не має позитивного ефекту SEO. Щоб зробити оптимізацію на сьогоднішній день, веб-майстри та SEO повинні приділяти більше уваги семантичному контексту контенту на веб-сайті та зосереджуватися менше на ключових словах. Завдяки постійно вдосконалюваним функціям пошуку, включаючи пошук Google (колібрі оновлюється для того, щоб називати його), і оскільки порівняння також можливі з панеллю пошуку, такі методи, як напівкомплекс ключових слів, можна порівняти зі спортсменами, які роблять допінг для підвищення ефективності перед змаганням і потім діяти здивовано, коли їх відкривають.

Це наповнення ключових слів більше не має позитивного ефекту для індустрії SEO, тому що воно виводить його з "шаленого кута" і ще раз дає зрозуміти, що коли мова йде про пошукову оптимізацію, це не стосується брудних трюків і шахрайства. реальні навички, досвід і знання.

Google здатна відрізняти унікальний вміст від скопійованого вмісту, тонкого вмісту та веб-спаму краще та краще. Таємничий бал допомагає з цим. Google навіть отримав таку запатентовану в 2009 році.

Веб-посилання [ редагувати ]