Навигация по сайту

Популярные статьи

Ключові передбачення SEO, які ви повинні знати в 2016 році

Зміна є єдиною постійною в світі пошукової оптимізації. Щороку ми бачимо нові тенденції, і старий трюк втрачає блиск. Як бізнес або оптимізатор для вас важливо відстежувати тенденції рано і бути в курсі змін на ринку. Ось наш прогноз SEO на 2016 рік.

Користувальницький досвід - Якщо ви вважаєте, що рейтинги будуть функцією ключових слів, зображень і метаданих, настав час подумати Користувальницький досвід - Якщо ви вважаєте, що рейтинги будуть функцією ключових слів, зображень і метаданих, настав час подумати. Останні зміни в алгоритмізації Google все більше зосереджуються на досвіді користувачів, і 2016 рік стане важливою віхою для цього. Перш ніж зосередитися на технічних аспектах SEO, ви повинні працювати на своєму сайті, щоб зробити його зручним для користувачів. Від швидкості сайту до навігації вам слід працювати з кожним аспектом вашого сайту.

Семантична розмітка - це було протягом багатьох років і з конкуренцією стають жорсткішими було б одним з основних факторів, що впливають на результати пошуку. Семантичне кодування - це засіб для опису змісту, а не лише для проектування. Це гарантує, що кожен тип контенту від зображень до банерів має визначені ролі, і це допомагає пошуковим роботам ідентифікувати вміст і ранжувати їх.

Перехід на мобільний зв'язок - пошук на мобільних пристроях дає більше трафіку, ніж трафік на робочому столі на десяти найбільших світових ринках Інтернету, і до кінця 2016 року ця тенденція, як очікується, набуде парів Перехід на мобільний зв'язок - пошук на мобільних пристроях дає більше трафіку, ніж трафік на робочому столі на десяти найбільших світових ринках Інтернету, і до кінця 2016 року ця тенденція, як очікується, набуде парів. Зростання мобільного перегляду також збігається з різким падінням трафіку на робочому столі / ноутбуці. Навіть Google та інші пошукові системи надають перевагу мобільним дружнім сайтам. Тому ви повинні зробити свій сайт мобільним дружнім, щоб заробити на цій тенденції.

Розмовний пошук - зміна парадигми в пошуку людей у ​​Google та інших пошукових системах. Після того, як функція ключових слів, ми все частіше бачимо тенденцію рухатися до розмовних пошуків. Наприклад, люди вважають за краще шукати "Де великий бар'єрний риф?" і не «великий бар'єрний риф», як це робили раніше. Це зробить їх запит більш чітким і допоможуть пошуковій системі знайти найкращий результат для користувача.

Профіль посилання - сайти, які мають вражаючий профіль посилань, отримують результати пошуку, і це буде важливою тенденцією, що йде вперед у 2016 році Профіль посилання - сайти, які мають вражаючий профіль посилань, отримують результати пошуку, і це буде важливою тенденцією, що йде вперед у 2016 році. Завжди фокусуйтеся на якісних посиланнях на ваш сайт, які збільшують перевагу. Не намагайтеся йти за платними посиланнями або неактуальними посиланнями. Це може зашкодити рейтингу вашого сайту.

Соціальні медіа - у 2016 році соціальні медіа є найважливішим фактором в онлайн-маркетингу та SEO. Вірусний вміст допоможе веб-сайтам отримати видимість в пошукових системах. Зі збільшенням використання соціальних медіа вона також дозволяє поширювати недостовірну та неправдиву інформацію.

Місцеві SEO - Для більшості малих підприємств їх цільова аудиторія складається з людей в межах кількох миль від їхнього бізнесу, а отже, місцеві SEO все частіше стають домінуючим об'єктом у пошуковій оптимізації Місцеві SEO - Для більшості малих підприємств їх цільова аудиторія складається з людей в межах кількох миль від їхнього бізнесу, а отже, місцеві SEO все частіше стають домінуючим об'єктом у пошуковій оптимізації. Вона підвищує коефіцієнти переходів і принесе більше бізнесу для місцевих підприємств, особливо менших.

Створення посилань - у 2016 році будівництво посилання буде більш складним. У реальному часі оновлення Penguin зробити його більш важко зробити посилання. Традиційні коментарі до блогу, придбані посилання більше не будуть корисними для рейтингу сайту.

Пінгвін у реальному часі - Традиційна будівля посилання мертва, і оновлення Penguin, коли воно вийшло в 2013 році, потрапило на багато сайтів з кувалдою Пінгвін у реальному часі - Традиційна будівля посилання мертва, і оновлення Penguin, коли воно вийшло в 2013 році, потрапило на багато сайтів з кувалдою. З оновленням в реальному часі Penguin ці сайти могли б зробити відновлення в 2016 році падіння в життя з змінами. Сайти, які продовжують спиратися на традиційні методи побудови зв'язків, отримають свій другий смертельний удар, як тільки це буде введено.

Це не просто прогнози, але пропонують вам відчуття напрямку в світі рейтингів пошукових систем. Реалізуйте їх на своєму веб-сайті та найняти агентство SEO хто зможе допомогти вам реалізувати їх, і ви зможете легко подолати конкуренцію.

Резюме
Пошукова оптимізація переживає капітальний ремонт і 2016 рік обіцяє стати важливим роком. Важливо впроваджувати зміни, які допомагають збільшити трафік, а також підвищити рейтинг конверсій.

Наприклад, люди вважають за краще шукати "Де великий бар'єрний риф?