Навигация по сайту

Популярные статьи

Книга цеглини - раджу прочитати

  1. Цеглини - що це і про що
  2. Умій сказати НІ
  3. Люди скоти і сволоти
  4. Головне - спробувати!
  5. Нове життя
  6. Любовні справи
  7. висновок

Гру 18

Доброго времени суток шановний читачу Доброго времени суток шановний читачу! Перепрошую, що статті останнім часом настільки рідкісні - намагаюся більше часу приділяти роботі, з новим проектом, навчання. Згоден, що це не вагомі причини. Постараємося найближчим часом виправити ситуацію.

Сьогоднішнім постом я відкриваю нову рубрику на блозі. Назвемо її «Чтиво». У цій рубриці ви знайдете мої відгуки на прочитані книги, статті в інших блогах, навчальні матеріали. Зрозуміло, більшість часу буде приділено саме книгам.

Перша книга, про яку я хочу поговорити - «Цегла». Її автор - Дініяр Сургалінов. Не знаю, наскільки матеріал біографіч або вигаданий. Але мені вона ДУЖЕ сподобалася.

Прочитав буквально за два дні. Що ж так зачепило мене? Що здалося найцікавішим, які висновки зробив для себе? Про це нижче ...

Цеглини - що це і про що

У книзі ми бачимо становлення хлопця з «ганчірки» в адекватного, що поважає себе молоду людину, яка може постояти за себе, свою дівчину, бачить свої цілі в житті, сміливо починає шлях до їх досягнення. Він починає змінюватися.

Зазначу основні моменти, які мене зачепили, не пройшли повз.

Умій сказати НІ

Я по своїй натурі людина добра, мало відмовляю людям. Не скажу, що це сильно змінилося після прочитання. Але певні висновки я зробив. Коли тобою користуються (хочуть скористатися) - сміливо говори немає. Коли тобі не цікаво те, що ти робиш, дають щось в навантаження без урахування твоїх побажань, думки - повтори НІ. Умій відмовити, вмій відстояти свою думку, але при цьому не образити, чи не принизити людину. Іди з нецікавого фільму, не спілкуйся з нецікавими тобі людьми, які не витрачай час даремно.

Хвилинку уваги :)


Напевно, Вам цікавий додатковий заробіток в Інтернеті.
Пропоную інструменти, які кілька років використовую сам:
Марафон по створенню сайтів під контекст - дохід сьогодні = $ 351.
Замовити смачні тексти для своїх проектів МОЖНА ТУТ

Люди скоти і сволоти

Одна з ключових фраз - «все люди скоти і сволочі, поки не доведуть протилежне». А й справді, скільки разів тебе підводили, обманювали, користувалися. Не набридло? Я не закликаю вважати всіх худобу, і сволотою))

У мене, наприклад, є коло людей, в яких я твердо впевнений, що завжди прийдуть на допомогу, які мене не розчарують.

Головне - спробувати!

Я якось раніше писав вже про те, що боятися нерозумно . У книзі цеглини автор ще раз на наочних прикладах це підкреслює. Краще зробити, ніж не зробити, краще спробувати, ніж пройти повз. Спробуй, постарайся, борись і не здавайся. До біса страх і невпевненість. Життя адже одна. І живеш її ти, а не хтось інший ...

Нове життя

Почни змінювати своє життя, почни робити щось нове, незвичне для себе, нестандартне. Але не зупиняйся на півдорозі. Почни бігати, ходити в тренажерний зал, грати в футбол, інші види спорту, просто дихай свіжим повітрям. Це не складно. Перевірено на власному досвіді. Правда, з бігом стало складно взимку))

Любовні справи

У них немає порадників, як не дивно. Якщо любиш - не соромся цього, борись за своє щастя. І НЕ Слухай нікого.

Не потрібно прагнути взяти те, що доступніше, простіше, ближче. «Бери» своє!

У книзі цеглини наведені яскраві приклади любовних ситуацій. Читати їх було цікаво і місцями забавно. Рекомендую. Чого варті тільки фрази «зустрічатися, щоб потрахаться», «Ви пробували застебнути ширінку з ерегированним членом?», «Сорочку ззаду заправ, комп'ютерник х..в»

висновок

Автор робить ледь помітний висновок - поспішай жити. Поспішай, живи, ніби боїшся запізнитися. Згоден з ним. Поспішайте робити людей щасливими, поспішайте дарувати їм радість, поспішайте встигнути до улюблених, близьким, дорогим. Життя вона така. Завтра можете не встигнути ...

Завантажити книгу цеглини можна по цим посиланням на блозі (без всяких оплат, обманів і смс).

Буду вдячний, якщо натиснете кнопки соціальних мереж і відпише в коментарях.

Також буду вдячний, якщо ви підпишетеся на оновлення блогу .

До речі, я теж написав свою книгу з копірайтингу . Якщо ви хочете почати заробляти в цій сфері - рекомендую скачати її і вивчити.

Мене можна знайти в:

З повагою, Дмитро Гінцевіч .

Подивіться також і інші записи

Що ж так зачепило мене?
Що здалося найцікавішим, які висновки зробив для себе?
Не набридло?
Чого варті тільки фрази «зустрічатися, щоб потрахаться», «Ви пробували застебнути ширінку з ерегированним членом?