Навигация по сайту

Популярные статьи

Книги про просування сайтів

 1. «SEO. Мистецтво розкрутки сайтів »
 2. «Оптимізація і просування сайту в пошукових системах», І. Ашманов, А. Іванов
 3. «SEO розвідка», Михайло Шакін
 4. «Розкрутка. Секрети ефективного просування сайтів », Анар Бабаєв, Микола Євдокимов, Михайло Боде,...
 5. «Ідеальний пошук в Інтернеті очима користувача», А. Іванов
 6. Книги з інших тем:

Оптимізацію можна розглядати як проект, але
найкращим вкладенням грошей буде
ставлення до оптимізації як до процесу.
«SEO. Мистецтво розкрутки сайтів ». Оптимізацію можна розглядати як проект, але  найкращим вкладенням грошей буде  ставлення до оптимізації як до процесу

Е ти книги про просування сайтів - кращі джерела інформації про SEO. Адже майже завжди початківець оптимізатор про практику має хоч якесь уявлення, а ось про теорію навіть ще не замислювався. Дані книги допоможуть заповнити цю прогалину в знаннях.

До онечно, в Інтернеті існує безліч сайтів, блогів і форумів на тему просування сайтів та інформацію можна знайти там. Але, по-перше, вона хаотично розкидана по ним без будь-якої спроби структуризації. По-друге, відсотків шістдесят її представляє з себе домисли, помилки і фантастику. По-третє, в будь-який момент вона може зникнути разом з ресурсами, на яких лежить.

Про т всього цього позбавлені книги про просування сайтів, які представлені до вашої уваги нижче. Автори кожної з них - практики, відомі будь-кому, хто цікавиться SEO більше півроку. За їхніми плечима величезний досвід, який в даних книгах систематизований, позбавлений від лушпиння домислів і гідний на кавовій гущі і завжди буде під рукою. Просто, практично і зі смаком!

І так, ось вони. • «SEO. Мистецтво розкрутки сайтів »

  Книга «SEO. Мистецтво розкрутки сайтів »є відмінним джерелом інформації про SEO для початківця оптимізатора. Написана вона практикуючими фахівцями. Західними фахівцями з репутацією. У цієї книги ти знайдеш те, що чекає Рунет вже дуже скоро. І вона розповідає про це майбутньому дохідливо, докладно і зрозуміло.


 • «Оптимізація і просування сайту в пошукових системах», І. Ашманов, А. Іванов

  Це книга від керівника відомої SEO-компанії і одного з провідних фахівців цієї компанії. У ній викладена вся теорія пошукової оптимізації та реклами в Інтернеті . Такий собі підручник з самостійного просування сайту для початківців. Рекомендую до ознайомлення в обов'язковому порядку.


 • «SEO розвідка», Михайло Шакін

  Михайло Шакін, відомий seo-блогер , Представляє своє дослідження «SEO розвідка». Дана електронна книга присвячена такому аспекту просування сайтів, як покупка посилань . У «SEO розвідці» описаний спосіб підбору ефективних (з точки зору розміщення посилань) сайтів. У автора багатий досвід в просуванні сайтів і про покупку посилань він знає багато. Так що рекомендую.


 • «Розкрутка. Секрети ефективного просування сайтів », Анар Бабаєв, Микола Євдокимов, Михайло Боде, Євген Костін, Олексій Штар

  Прекрасна книга про просування сайтів в Інтернеті. В її написанні брали участь відомі практики російського SEO: Анар Бабаєв, Сергій Людкевич, Роман Клевцов, Єлизавета Трибунська, Леонід Гроховский і ін. «Розкрутка. Секрети ефективного просування сайтів »буде вкрай корисна всім тим, хто тільки почав своє знайомство з SEO.


 • «Ідеальний пошук в Інтернеті очима користувача», А. Іванов

  Ця книга від майстра своєї справи. Можна сказати, від професора в сфері просування сайтів в пошукових системах. Андрій Іванов є співавтором першої книги із списку. Це ж твір присвячено проблемам сприйняття результатів пошуку з боку користувача. Так само в ній розглянута роль працівників SEO і дана спроба пов'язати всіх гравців пошукового ринку в якусь систему з певними ролями. І ролі ці не завжди ті, до яких ми звикли за довгі роки.


Е то дуже хороші книги про просування сайтів. У них є вся інформація, яка може тільки знадобиться початківцю оптимізатору. Рекомендую до обов'язкової купівлі та читання.

Книги з інших тем:

Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

Поділитися посиланням на цю сторінку в: