Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Коцаба: якби не наші трудові мігранти, то один долар США коштував би дорожче 50 гривень

Опубликовано: 10.01.2019

В ході програми обговорили новину, що Україна може призупинити залізничне сполучення з РФ, новину, що в Одесі неповнолітню дівчину побили її однолітки, курс гривні по відношенню до долара.

Руслан Коцаба нагадав глядачам, що вони можуть дзвонити в студію, а також повідомив, які теми будуть підніматися під час ефіру.

"Нагадаю, що редакторам без лайки, без образ пояснити суть питання і намагатися дуже коротко, лапідарно його висловити в ефірі, щоб у інших людей була можливість. Ми підібрали для вас три теми. Нагадаю, що сьогодні ми не брали ні комуналку, ні соціалку, які дуже всіх хвилюють, але тоді дуже депресивна у нас програма вийде. Зараз ми хочемо поговорити про ті теми, які сьогодні хвилювали Україну і українців", - сказав він.

Почав Коцаба з новини про те, що Україна може призупинити залізничне сполучення з РФ.

Нагадаємо, що Україна може припинити залізничне сполучення з Москвою. Про це 6 серпня на телеканалі "1+1" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Остаточне рішення можуть прийняти до кінця року.

При цьому в ефірі NEWSONE Омелян підкреслив, що Російська Федерація завдала прямі економічні збитки Україні.

У студії NEWSONE на запитання телеглядачів відповідає журналіст і блогер Руслан Коцаба.

Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram . Дізнавайтесь першими найважливіші новини.
rss