Навигация по сайту

Популярные статьи

Когнітивна технологія для SEO: Крім ідентифікації ключових слів

  1. Чому ключові слова SEO є важливими
  2. Межі підходів до ключових слів
  3. Когнітивна технологія: як знайти кращі ключові слова SEO

Ефективна ідентифікація ключових слів має вирішальне значення для всіх корпоративних процесів, які включають аналіз контенту, класифікацію документів та пошук інформації. Він надає повний список слів, що стосуються певної веб-сторінки або будь-якого типу документа.

Чому ключові слова SEO є важливими

Ідентифікація ключових слів у діяльності SEO спрямована на створення списку ключових слів, які відповідають вашим клієнтам і вашому вмісту. Оптимізація SEO, щоб користувачі могли знайти ваш сайт через пошукові системи, може мати значний вплив на ваші цифрові інвестиції .

При індексуванні веб-контенту в пошуковій системі важливо отримати правильне ключове слово. Чим більше ключове слово присутнє на сторінці (у вашому вмісті), пошукова система буде класифікувати документ серйозним і правильним. Це впливає на позицію, яку документ матиме у пошуковій системі, коли користувач здійснює пошук цього ключового слова.

Наявність правильних ключових слів також важливо для залучення уваги потенційних клієнтів, які зацікавлені у ваших продуктах і послугах.

Межі підходів до ключових слів

Важливо розуміти, як ключові слова зазвичай видобуваються з документів (у тому числі з веб-сторінок). Більшість технологій застосовують статистичний підхід, який витягує найбільш цитовані слова в документі. Однак статистика не може зрозуміти, що означають ці слова. Тому він надає лише ідентифікацію ключових слів. Це неефективно, тому що найчастіше вживане слово не обов'язково є ключовою темою фрагмента тексту або документа, тому для пошуку потрібного ключового слова необхідний більш ретельний пошук.

Когнітивна технологія: як знайти кращі ключові слова SEO

Ефективне вилучення ключових слів вимагає високоякісної технології видобування тексту, яка дозволяє ефективно визначати ключові слова, а також автоматично і надійно вимірювати їх релевантність з будь-якого типу документа. Здатність Cogito аналізувати текст виходить за рамки ідентифікації ключових слів. Вона дозволяє системі правильно класифікувати не тільки слова, а й поняття, оскільки вона здатна роз'яснити сенс від структурованої та неструктурованої інформації. Cogito визначає значення кожного слова на основі контексту, в якому він присутній. З цього аналізу Cogito визначає правильне ключове слово та можливі альтернативні ключові слова, які присутні в тексті або документі.

Cogito когнітивні технології можуть бути прийняті для розпізнавання та вилучення відповідних елементів інформації, прихованих у текстовому змісті, збагачення метаданих документів та аналізу веб-контенту, визнання ключових тем, об'єктів та відносин. Завдяки цим можливостям, Cogito ефективно підтримує видобування ключових слів для структури навігації по вмісту, і забезпечує створення програм оплати за клік і операцій SEO. Іншими словами, завдяки полегшенню пошуку клієнтів, Cogito підвищує цінність вашого вмісту та збільшує можливості монетизації.