Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Коли починати планувати весілля?

Опубликовано: 21.10.2018

видео Коли починати планувати весілля?

Жизнь в Греции: Афины. Как наши переехали в Грецию | ЭКСПАТЫ

Незалежно від весільного сценарію і закладається бюджету, важливо знати, що:


Будь-яке весілля краще почати планувати якомога раніше. Хоча б за півроку. Це універсальне час для обговорення дат і можливості роботи потрібного тамади і музикантів, якщо очікується їх участь.

Реєстрація в ЗАГСі проводиться не раніше, ніж через місяць після подачі заяви. Тут все залежить від його завантаженості в певні періоди. У тому випадку, якщо наречена вагітна, що підтверджується наявністю довідки або обмінної карти, реєстрацію проводять в інтервалі до місяця. У багатьох РАЦСах дату проведення весілля можна забронювати за 2-3 місяці до торжества.


"100 ідей для бізнесу": весілля

Якщо молодята планують також і вінчання, то тут важливо, щоб наступний весільний банкет не прийшов на пост або важливий церковне свято. Тому необхідно заздалегідь обговорити зі священиком дату проведення таїнства.

Дати вінчання, розпису в РАГСі і весільного банкету можуть не збігатися. У сучасних весільних традиціях немає чіткого регламенту про те, як саме поєднувати ці події. Тому зараз молодята можуть самі для себе вибрати найменш витратний варіант, як організувати весілля самостійно. Наприклад, вони можуть розписатися заздалегідь без урочистої програми, що заощадить кілька тисяч рублів. А ось заощадити на вінчанні можна в тому випадку, якщо проводити торжество не в головному соборі, а в церкві на периферії.

Будь-який закладається бюджет і будь-який запланований час весілля потрібно розраховувати з похибкою приблизно 20%. При цьому додаткові гроші, як правило, витрачаються на алкоголь і залагодження організаційних конфліктів. А «зайве» час краще виділити на весільну прогулянку молодих з фотографом, збір гостей і сам банкет.

По матеріалам Nevesta.dn.ua

rss