Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Коли подавати заяву в загс, щоб не довелося укладати шлюб в незручний час

Опубликовано: 14.01.2019

Багато пар, які вирішили пов`язати свої долі узами шлюбу, не знають, коли подавати заяву в ЗАГС і що для цього потрібно. Насправді зараз є дуже багато можливостей для того, щоб не тільки спростити сам процес подачі документів, але і зробити зручним резервування бажаної дати і часу для проведення урочистої процедури одруження або розпису в спрощеному порядку - без гостей і пишного святкування.

У Росії існують різні правила, що залежать від конкретного Палацу одруження, встановлюють, за скільки можна подавати заяву в ЗАГС. В середньому слід відносити всі необхідні документи за місяць до урочистої дати. Саме стільки і ніяк не менше повинно пройти між моментом передачі паперів та офіційним висновком шлюбу.

Звичайно, є і виключення з такого правила, коли подавати заяву в ЗАГС і безпосередньо реєструвати шлюб можна в стислі терміни. Наприклад, якщо існують об`єктивні причини, що прискорюють процес аж до декількох днів, необхідних на розгляд звернення. До цих причин відносяться: шлюб з військовослужбовцям або призовником, іноземним громадянином, вагітність, особливий стан здоров`я і так далі. Для того щоб підтвердити ці причини, слід надати всі необхідні довідки, папери, документи.

Щоб вибрати необхідну дату, а не намагатися знайти найбільш зручну з решти, можна скористатися сайтами державних послуг. Тепер там є спеціальний розділ, де написано, за скільки часу подавати заяву в ЗАГС, що знаходиться за конкретною адресою. Також там можна вказати паспортні данні наречених і зарезервувати час. Бронювати можна навіть віддалені на кілька місяців дати.

Службовці повідомлять за допомогою електронної пошти, коли подавати заяву в ЗАГС. Необхідно буде принести квитанцію, яка свідчить про те, що була проведена оплата державного мита, а також паспорта нареченого і нареченої. Прямо в Палаці можна буде заповнити заяву за зразком. Через місяць відбудеться урочисте чи ні (в залежності від вибору молодят) одруження.

Але трапляються такі ситуації, що один з представників майбутньої сім`ї не може бути присутнім в той момент, коли подавати заяву в ЗАГС вже буде необхідно. У цьому випадку існує особливий порядок реєстрації таких документів. Той, хто не зможе особисто заповнити папери, вносить в них дані в своєму місті, після чого завіряє у нотаріуса свій підпис. З прикріпленим документом про те, що дана заява справжнє і було написано в повному розумі і тверезій пам`яті, слід відправити папір поштою або кур`єром того, хто передасть її до Палацу. Співробітник зареєструють заяву в звичайному порядку, так як всі необхідні формальності дотримані.

Також слід зазначити, що якщо було вибрано одруження без урочистої церемонії, то молодим не обов`язково приходити в офіційному одязі. Цілком можна розписатися в джинсах і майці: ніхто не буде здивований, а також не висловить ніякого несхвалення. Ще вкрай необхідно заздалегідь і обопільно домовитися з приводу прізвища: чи візьме дружина прізвище чоловіка або навпаки, а може бути, взагалі все залишаться "при своїх". Неважливо, до якого рішення прийде нова сім`я, важливо, щоб воно було спільним і обопільним.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Статті схожі на "Коли подавати заяву в загс, щоб не довелося укладати шлюб в незручний час"

rss