Навигация по сайту

Популярные статьи

Коли використовувати 301 або 302 Redirect для кращого успіху SEO

  1. 301 Redirect для SEO
  2. Перенаправлення 302 для SEO
  3. Коли використовувати перенаправлення для SEO

Якщо у вас є веб-сайт, який або пройшов деякі зміни, або має сторінки, які більше не існують, то ви захочете прочитати це і переконайтеся, що ви реалізували правильний переадресацію SEO. Якщо у вас є веб-сайт, який або пройшов деякі зміни, або має сторінки, які більше не існують, то ви захочете прочитати це і переконайтеся, що ви реалізували правильний переадресацію SEO

Останнє, що ви хочете зробити, це відправити цільовий ринок на неправильну сторінку або, що ще гірше, на страшний 404 сторінки не знайдено ”. Я допоможу вам краще зрозуміти різницю між 301 і 302 переадресаціями, а також як реалізувати ці типи переадресації, щоб зробити відвідувачів і пошукові системи задоволені .

На деякий час майже кожен веб-сайт повинен реалізувати SEO-перенаправлення. Можливо, тому, що вміст переміщено або веб-сайт переміститься до нового домену. Якою б не була причина, ці перенаправлення домену SEO допоможуть вам:

  1. Зберігайте рух транспорту.
  2. Проходячи вздовж вартості, старі URL-адреси були надані пошуковими системами.
  3. Тримайте закладки для відвідувачів.

301 Redirect для SEO

Ця переадресація також відома як " постійне перенаправлення ", оскільки вона повідомляє пошуковим системам, що вміст переміщено до нового місця розташування . Вказуючи намір рухатися назавжди, пошукові системи знають про перенесення будь-якого значення URL на нове місце. Слід зазначити, що це не проходить повну цінність, але воно дає їй великий фундамент для початку.

Перенаправлення 302 для SEO

На відміну від перенаправлення 301, перенаправлення 302 - це " тимчасове переміщення " вмісту. Це перенаправлення дозволяє пошуковій системі знати, що будь-яке значення URL-адреси має залишатися на старій сторінці. Він все одно рухатиметься по трафіку, але це не те, що ви хочете, якщо ви перемістили вміст до нового будинку.

Іноді пошукові системи будуть достатньо розумні, щоб дізнатися, чи ви зробили помилку на перенаправлення. Тим не менш, ви ніколи не хочете, щоб залишити це випадково, як алгоритми пошукової системи постійно змінюються.

Коли використовувати перенаправлення для SEO

  • Веб-сайт переміщено до нового домену (перенаправлення доменів SEO)
  • Структура постійної посилання ваших URL-адрес змінилася на веб-сайті
  • Ієрархія навігації вашого веб-сайту змінилася

Переадресації - це маленька річ у SEO, яка може мати багато влада . Зловживання ними може призвести не тільки до розчарованих людей, які ніколи не повернуться, але й у розчарованих роботах пошукових систем, які можуть приховати свій веб-сайт в найглибших кавернах сторінки результатів пошуку (SERP). Будьте обережні та виконуйте дослідження, щоб краще зрозуміти, який з них найкраще підходить для вашої ситуації та структури веб-сайту. Вгадування не є варіантом, коли мова йде про переадресацію та SEO.

Питання: Ви коли-небудь впроваджували перенаправлення на ваш сайт? Які подальші поради ви надаєте підприємствам, які є новими для переадресацій? Обов'язково повідомте нам про це у вашому коментарі нижче і поділіться своєю мудрістю з іншими.

[ Кредит зображення ]

Питання: Ви коли-небудь впроваджували перенаправлення на ваш сайт?
Які подальші поради ви надаєте підприємствам, які є новими для переадресацій?