Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Компанія «ТРИ О» пропонує автоматичні розсувні двері.

Опубликовано: 09.01.2019

admin

Це дуже зручно при експлуатації транспортного засобу, так як відбувається значна економія часу. Автоматична зсувні двері управляється кнопкою, яка встановлена ​​на приладовій панелі водія або за допомогою передачі сигналу з дистанційного брелока. Двері обладнані системою аварійного екстреного знеструмлення, що дає можливість в разі виникнення непередбаченої ситуації уникнути блокування дверей. При включенні програми аварійного знеструмлення двері відкриваються вручну. За бажанням можна встановити додатковий фотоелемент в отворі дверей для гарантії від затиску перешкоди (пасажира). Тобто приводи автоматичних дверей при виникненні перешкод (наприклад, пасажир піднімається в машину), зупиняють рух і відкриваються, не завдаючи шкоди. Під час руху автомобіля дана система забезпечує додаткове блокування дверей.

Автоматические двери для микроавтобусов

Електроприводи від нашої компанії «ТРИ О» користуються популярністю і широко затребувані на автобусах і мікроавтобусах «Мерседес-Бенс Спринтер», «Пежо», «Сітроен», «Форд Транзит», «Рено» і «Газель».

Установка автоматичних дверей проводиться досить швидко і триває не більше двох з половиною годин. Гарантійний термін експлуатації — два роки. Ми здійснюємо також гарантійні і пост-гарантійні роботи з обслуговування автоматичних дверей. Продукція компанії «ТРИ О» вже встигла зарекомендувати себе на вітчизняному ринку як якісний і доступний за ціною оптимальний варіант. Наші автоматичні двері на мікроавтобуси комплектуються кращими дверними панелями із стеклами, які виготовлені для певної моделі транспортного засобу.

Автоматичні двері від компанії «ТРИ О» — це цікаве і практичне рішення, здатне полегшити водієві процес управління автомашиною, а пасажирам забезпечити безпеку. Ми гарантуємо швидку установку автоматичних розсувних дверей і тривалий термін експлуатації. Вам потрібні якісні автоматичні двері Звертайтеся в «ТРИ О».

Особливо ефективно позначається установка автоматичних дверей на комерційному транспорті. Електропривод таких дверей, призначений для закривання і відкривання бічних дверей, був розроблений на відповідність режиму маршрутного перевізника. Значить, може виробляти щодня від 500 до 700 циклів.

rss