Навигация по сайту

Популярные статьи

Комплексна розкрутка сайту включає в себе ряд PR-технологій

Останнім часом все більшої популярності набирає   комплексна розкрутка сайту   , Яка включає в себе широкий спектр робіт по вдосконаленню і просуванню

Останнім часом все більшої популярності набирає комплексна розкрутка сайту , Яка включає в себе широкий спектр робіт по вдосконаленню і просуванню. Але мало хто правильно розуміють, що це означає, і що конкретно входить в це поняття.

На етапі просування сайту важливо, щоб його технічне вдосконалення, а також збільшення посилальної маси за допомогою піару в інтернеті були нерозривно пов'язані один з одним. Сайт потрібно оптимізувати таким чином, щоб він працював без збоїв, і відвідувач без проблем міг знайти на ньому необхідну інформацію. І, врешті-решт, сайт повинен подобатися!

Так що контент, навігація і дизайн грають важливу роль. Але це тільки половина роботи. Збільшити кількість посилань і залучити цільових відвідувачів на сайт можна за допомогою сторонніх ресурсів: сайтів з відгуками про компанії, соціальних мереж, форумів і блогів. Саме на цих інтернет-майданчиках мешкає ваша аудиторія.

Ми задіємо всі можливі популярні інтернет-ресурси і додамо туди позитивну інформацію про вас у вигляді відгуків та обговорень, а також у вигляді рекомендацій реальних людей в соціальних мережах і блогах з використанням ключових слів і посилань на сторінки вашого сайту.

Щоб охопити більшу кількість аудиторії і підвищити ефективність від піару, ми можемо додати позитиву про вашу компанію як роботодавця на спеціальних порталах і розмістити в електронних ЗМІ вірусні статті на актуальні теми, висвітливши їх у вигідному для вашої компанії ключі. така комплексна розкрутка сайту спрямована на підвищення рейтингу популярності компанії, а просування сайту в Яндекс і Google стане бонусом, який ви отримаєте від якісного піару.