Навигация по сайту

Популярные статьи

Комплексний підхід до SEO та просування сайту

 1. У чому плюси комплексного підходу до просування?
 2. Що включає оптимізація?
 3. Додаткові роботи при комплексному просуванні
 4. Як зберегти позиції?

З цієї статті ви дізнаєтеся про те, якими методами здійснюється комплексне просування сайту в Яндексі, наскільки це ефективно, і як утримати відвойовані у конкурентів позиції

З цієї статті ви дізнаєтеся про те, якими методами здійснюється комплексне просування сайту в Яндексі, наскільки це ефективно, і як утримати відвойовані у конкурентів позиції.

Дуже часто навіть найкращі проекти виявляються «за бортом» загальною популярності. Відвідуваність сайту залишається низькою, вкладення в рекламу не окупаються, а бюджет, виділений на неї, поступово тане. Що ж робити, щоб зрушити з мертвої точки? Ось про це і розповість огляд, написаний фахівцями з SEORA.

Щоб ваш проект був успішним, важливо грамотно його піднести. Потрібно розуміти, де і як це зробити. Адже просто показати сайт великій кількості людей - не найкращий варіант. Вони тимчасово створять наплив, але не стануть клієнтами.

Другий важливий момент - спочатку підготуйте сайт, оптимізуйте його, а потім запрошуйте людей. Грамотна пошукова оптимізація сайту для просування може принести велику користь. Але вже на перших етапах ви повинні почати підготовку майбутньої рекламної кампанії.

У чому плюси комплексного підходу до просування?

 • Комплексне просування добре тим, що дозволяє охопити кілька важливих аспектів.
 • Замовляючи повний пакет, ви економите. Це набагато вигідніше, ніж оплачувати кожну послугу окремо.
 • Це економія не тільки фінансів, але і часу;

Пошукова система, проводячи ранжування сайтів, враховує безліч параметрів. Це структура, дизайн, якість і унікальність контенту, призначений для користувача інтерфейс. Якщо є помилки в коді, дублі сторінок, проблеми зі скриптами, це відіб'ється на позиції сайту у видачі.

Тому послуги розкрутки сайту в інтернеті повинні включати усунення подібних помилок. Адже подібні прорахунки розробників часто призводять до того, що частина сторінок взагалі не індексується.

Багато хто забуває про те, що оптимізація, це не разова робота, а безперервний процес. У сайту повинна бути підтримка. Починається робота ще в процесі створення веб-ресурсу і триває постійно.

Якщо ви звернулися за послугами з просування вже існуючого сайту, то для початку фахівці повинні проаналізувати його роботу, провести повний аудит. Після цього ви отримаєте детальний звіт про знайдені помилки.

Що включає оптимізація?

Клієнти, які вирішили замовити просування сайту, часто цікавляться, які етапи роботи проводяться при оптимізації.

 • В першу чергу усуваються недоліки в самій структурі сайту. Вибудовується правильна ієрархія окремих його елементів, з'являються потрібні розділи і категорії, видаляються непотрібні, редагується меню;
 • Далі унікалізіруется контент. Пишуться нові тексти, додаються зображення;
 • Весь контент перевіряється на відповідність вимогам Яндекс і Google;
 • Створюється або коригується семантичне ядро ​​сайту. При необхідності підбираються нові анкор, за якими сторінки будуть просуватися в мережі.

Не можна робити сайт тільки під пошуковики або тільки для людей. Якщо ви проводите вузькоспрямовану оптимізацію, домогтися успіху навряд чи вийде.

Додаткові роботи при комплексному просуванні

Внутрішні роботи по оптимізації сайту є надзвичайно важливими для поліпшення його позицій в пошуковій видачі. Але вони не можуть вам гарантувати успіх самі по собі.

Замовляючи недороге пошукове просування вашого сайту, потрібно враховувати необхідність нарощування посилальної маси. Зовнішні посилання на популярних ресурсах збільшують індекс цитування, і одночасно приваблюють відвідувачів. Чим більше перевірених сайтів на вас посилається, тим вище довіра. Отже, з кожним таким кроком ви наближаєтеся до заповітного топ - 10.

Також не забуваємо про застосування контекстної реклами. Це найпростіший з усіх легальних способів залучення трафіку. Причому, при створенні рекламної кампанії ви отримуєте доступ до важливих налаштувань. Замість того щоб показувати рекламу всім підряд, вибирайте потрібну категорію людей або кілька категорій, що перетинаються по інтересам. Це значно збільшить успішність дій і дозволить швидко окупити вкладення.

Як зберегти позиції?

Як тільки замовник домагається поставленої мети, він часто перестає займатися просуванням. Але позиція в пошуку не може бути постійною. Конкуренти завжди будуть наступати на п'яти. Тому комплексне просування сайтів завжди включає підтримку. Без неї втриматися практично неможливо.

Які роботи потрібно виконувати?

 • Потрібно постійно відстежувати дії ключових конкурентів;
 • Алгоритми пошукових систем часто змінюються. Важливо адаптуватися під їхні вимоги;
 • Якщо на сайті виникають проблеми, виявляються помилки, потрібно своєчасно їх виправляти;
 • Нарощування маси з якісних зовнішніх посилань допоможе вам отримати значний приріст трафіку;
 • Не забувайте, що контент на вашому сайті повинен постійно оновлюватися;
 • Популярність запитів в пошукових системах змінюється. Цей процес потрібно відстежувати, підбираючи нові ключові слова для текстів;
 • Важливо пам'ятати про необхідність перелинковки сторінок усередині сайту;
 • Кожна нова сторінка повинна бути оптимізована.

З огляду на сучасні ціни на просування сайтів, застосування комплексного методу, що включає підтримку, є найбільш ефективним рішенням.

список статей

У чому плюси комплексного підходу до просування?
Що включає оптимізація?
Що ж робити, щоб зрушити з мертвої точки?
У чому плюси комплексного підходу до просування?
Що включає оптимізація?
Як зберегти позиції?
Які роботи потрібно виконувати?