Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Комунальні підприємства Новомосковська спільно борються зі снігопадом.

Опубликовано: 07.02.2019

Комунальні підприємства Новомосковська об’єднали зусилля для боротьби зі снігом.

Задіяні в розчистці доріг центру Новомосковська та передмість, окрім працівників та техніки Новомосковського комбінату комунальних підприємств,  КП «Новомосковськтеплоенерго», КП «Коменерго», КП «Комсервіс».

Допомагають долати наслідки потужного снігопаду також військовослужбовці 194-го понтонно-мостового загону.

Про це повідомив нашому кореспонденту в.о. директора КП НККП Олексій Скрипченко.

За йтго словами, впоратися з таким об’ємом снігу самотужки підприємство не в змозі. Працівники вже буквально валяться з ніг, додав керівник.

Новомосковськ засипає снігом вже понад тиждень. Працівники та техніка Новомосковського комбінату комунальних підприємств працюють в посиленому режимі впродовж усього періоду снігопадів.

 Як ми вже повідомляли, сніг в місті чистять  вночі та вдень, майже безперервно. В темний період доби працює техніка. Приблизно о 5.00 ранку на вулиці міста виходять комунальники з лопатами.

Читайте також: В Новомосковську витратять понад 1,5 млн гривень на утримання міських кладовищ

rss