Навигация по сайту

Популярные статьи

Конференція з пошуку результатів 2017 | Чому ми не можемо навчити SEO

  1. Хто такий Давид Едмундсон-Птах
  2. Хто стоїть за Benchmark?
  3. Опубліковано Омі Сідо


Хоча університети можуть полегшити навчання, ніхто не може навчити вас нічого - вони можуть тільки надихнути вас на самостійне навчання. Це означає, що якщо ви хочете вивчити пошукову оптимізацію (SEO), вам доведеться брати справу в свої руки.

Слайди: https://www.slideshare.net/clickconsult/why-we-cant-teach-seo

net/clickconsult/why-we-cant-teach-seo

Девід Едмундсон-Птах

Хто такий Давид Едмундсон-Птах

Девід Едмундсон-Птах є головним викладачем у сфері цифрового маркетингу та підприємства Манчестерський університет , де він керує рядом програм цифрових комунікацій і є також заступником директора з цифрових інновацій.

Девід Едмундсон-Птах   є головним викладачем у сфері цифрового маркетингу та підприємства   Манчестерський університет   , де він керує рядом програм цифрових комунікацій і є також заступником директора з цифрових інновацій

Девід Едмундсон-Птах з Томом Чізрайт і Ніком Вілсдоном

Одноденна подія містить ораторів світового класу, які охоплюють усі необхідні для пошуку теми маркетингового пошуку, щоб розробити та підвищити присутність вашого бренду в пошукових системах, включаючи:

Органічний пошук (SEO) - як досягти і підтримувати рейтинг вашого бренду в природних результатах пошуку і забезпечити, щоб ваші клієнти могли легко знайти вас.

Платний пошук (PPC) - спрямований трафік на ваш веб-сайт, показуючи оголошення в результатах пошуку, коли люди шукають відповідні ключові слова.

Соціальні медіа - підвищення обізнаності та пропаганди бренда для підтримки видимості пошуку; Ваша соціальна влада все більше розглядається Google як фактор ранжування.

Маркетинговий контент - як бути розумним у своїх кампаніях із змісту, щоб створити довіру та довіру, повернувши відповідні відповіді на пошукові запити та отримавши якісні зворотні посилання.

Девід Едмундсон-Птах з Ніком Вілсдоном, Джеррі Уайтом і Джоном Уорнером

Хто стоїть за Benchmark?

Розташована в Північно-Західній Англії, Натисніть Консультувати є багатонаціональним пошуковим маркетинговим агентством з акцентом на органічний (SEO) і платний пошук (PPC). З більш ніж 70 фахівцями, які працюють і портфоліо з понад 60 клієнтів з усієї Великобританії, Click Consult працює з компаніями, які шукають вимірну прибутковість бюджету пошукового маркетингу.

Натисніть Консультувати також надає ряд інших послуг, включаючи контент-маркетинг, вхідний маркетинг і оптимізацію рейтингу конверсій (CRO), а також міжнародний і багатомовний пошук.

Компанія сертифікована компанією Google AdWords і Microsoft adExcellence, а також зареєстрована в Реєстрі рекомендованого агентства.

Опубліковано Омі Сідо

Omi Sido - це професіонал з SEO та веб-розробки, який має 6-річний досвід роботи у веб-і традиційній рекламі, акціях, подіях та кампаніях. Він працював над інтегрованими кампаніями для великих клієнтів, таких як Vectone Mobile, Delight Mobile та Global Real Estate Institute. На сьогоднішній день Omi Sido є старшим технічним SEO в компанії Canon Europe. Переглянути інші публікації