Навигация по сайту

Популярные статьи

Консультаційні послуги SEO зосереджуються на 6 основних стратегіях

Чим більше змінюється, тим більше вони залишаються незмінними Чим більше змінюється, тим більше вони залишаються незмінними. Ознайомтеся з цим переліком рекламних і маркетингових рекомендацій з журналу журналістики 1980 року:

  • Короткі гасла продають продукт.
  • Сміливий і зрозумілий простий дизайн найкраще працює.
  • Білий простір - ваш друг.
  • Чітко відобразити логотип та контактну інформацію.
  • Розгляньте вашу аудиторію.
  • Знайте, що продаєте.


Звучить знайомо? Досвідчені основи дизайну друкованої реклами - задовго до появи миттєвої публікації в Інтернеті та інших медіа-сайтах - все ще застосовуються і часто є найкращими принципами SEO консалтингові послуги слідуйте.

Короткий слоган Продати товар
Враховуючи, що 25% всіх онлайн-пошуків проводяться на мобільних пристроях, результати цих пошуків відображаються на невеликих екранах. Хоча деякі таблетки стають більшими, вони все ще не відповідають розмірам ноутбуків та інших візуальних пристроїв відображення, таких як телевізори та рекламні щити. У результаті короткий слоган працює ще краще на цих мобільних пристроях. Переглядайте сайти соціальних медіа та переглядайте, які проекти привертають увагу. Швидше за все, вас залучають динамічні короткі рядки тексту. Фрази ви можете прочитати з першого погляду. Професійні послуги SEO можуть прийняти ваше повідомлення і ущільнити його на повну силу.

Жирний, прозорий простий дизайн працює найкраще
Консалтингові послуги SEO знають, що в зайнятому візуальному світі, який конкурує за споживчу увагу, безпристрасний і простий дизайн - справжній розіграш. Більше двох років тому американці почали використовувати програми для смартфонів і планшетів більше, ніж персональні комп'ютери для доступу до Інтернету. Як тільки відбулася ця зміна основної тенденції, сила простого дизайну стала ще більш важливою. У той час, коли веб-сайти ставали все більш і більш заплутаними, послуги SEO почали створювати проекти, які були одночасно і сміливими, і ясними. Від місцевих церковних веб-сайтів до великих бізнес-платформ, дизайнери почали обмежувати свій дизайн класичним і чистим.

Білий простір - ваш друг
Знову ж таки, кращий мобільний веб-дизайнер знає про важливість візуального розриву, і це, в двох словах, є визначення простору. У нашому світі постійного доступу до новин, музики та продуктів, до якого звертається споживач, є відкритий простір. Це одне слово, яке мирно пливе на білому тлі. Два простих кольори, які ледве переривають поле небуття. Можливо, коли-небудь тенденція піде в іншу сторону, але поки що найбільш успішні консалтингові послуги SEO знають, що простір це те, що відрізняється, це те, що помічається.

Чітко відобразити логотип та контактну інформацію
Сьогоднішні консалтингові послуги SEO називають його брендингом, але логотип повинен бути важливою частиною будь-якої рекламної або маркетингової кампанії. Процес брендингу вашої компанії має бути настільки поширеним, що ваш логотип розпізнається на маленькому екрані мобільного телефону, а також на відстані на переповненій вулиці, повній білбордів і неонових вивісок.

Розгляньте Вашу аудиторію
Експертні послуги SEO починають із запитів клієнтів на багато питань. Вони не просто запитують, хто ваші клієнти, вони також задають більш детальні питання. Де ваші клієнти протягом дня? Коли вони мають час перевірити свої оновлення в соціальних мережах? Чи складається Ваша поточна клієнтська база з більше чоловіків або жінок? Ви бажаєте залучити молодших або старших клієнтів? Згідно з дослідженням, проведеним у березні 2013 року, Facebook прогнав більше 20% всього трафіку, отриманого веб-сайтами компанії. Не має сенсу ігнорувати аудиторію соціальних медіа.

Знайте свій продукт
Більше питань. Перш ніж ваша власна команда маркетингу або наймана SEO фірма може допомогти вашій компанії, вони повинні знати все, що можна зрозуміти про ваш продукт. Наприклад, чи ваша церква старіє конгрегацією, або ви приваблюєте молодших членів? Яке щоденне послання ваш пастор дає, якщо він або вона зможе щодня говорити з членами конгрегації? Які основні цілі ваших співробітників? Які цілі вашої молодіжної програми? Чи існує тип музики, який ви хочете, щоб ваші члени були знайомі з тим, щоб вони могли насолоджуватися постними службами більше?

SEO сервіси створюють і дотримуються тенденцій. Знання, коли потрібно внести зміни або створити зміни, є таємницею провідних фірм, які допомагають компаніям просувати себе. Вибір кращої маркетингової стратегії є ключовим.

Звучить знайомо?
Де ваші клієнти протягом дня?
Коли вони мають час перевірити свої оновлення в соціальних мережах?
Чи складається Ваша поточна клієнтська база з більше чоловіків або жінок?
Ви бажаєте залучити молодших або старших клієнтів?
Наприклад, чи ваша церква старіє конгрегацією, або ви приваблюєте молодших членів?
Яке щоденне послання ваш пастор дає, якщо він або вона зможе щодня говорити з членами конгрегації?
Які основні цілі ваших співробітників?
Які цілі вашої молодіжної програми?
Чи існує тип музики, який ви хочете, щоб ваші члени були знайомі з тим, щоб вони могли насолоджуватися постними службами більше?