Навигация по сайту

Популярные статьи

Контекстна реклама в Google AdWords - Контекстна реклама - Оптимізація і автоматизація молодого малого бізнесу - Seomix

Чим відрізняється контекстна реклама в Гугл від інших аналогічних сервісів контекстної реклами? Так, власне кажучи, нічим особливо, на перший погляд. Плата здійснюється тільки за перехід відвідувача на сайт рекламодавця. Плата за клік формується за принципом аукціону, є можливість проаналізувати вартість найбільш вигідних місць під розміщення оголошень, куди особливо часто прагнуть потрапити найбільш конкурентні сайти, які мають в розпорядженні високий рекламний бюджет. Як правило, найбільш часто переглядаються позиції - це місця в результатах видачі пошукової системи. Вони і є найбільш дорогими. Аналогічно формується плата за перехід на партнерських сайтах. Чим вище рейтинг сайту, який бере участь в партнерській мережі Google AdWords, чим більше його відвідуваність, тим дорожче вартість розміщення оголошення та кліка. Мінімальна вартість завжди фіксована і оголошена Гуглом. Для початківців рекламодавців найкраще призначати мінімальну вартість за клік. Оголошення за мінімальною вартістю будуть показані на тематичних сайтах-учасниках партнерської мережі, які відповідають вашим інтересам, супутніх тематиці вашого сайту і текстам ваших оголошень, але з найменш високим рейтингом, і як правило, не високою відвідуваністю.

Як відбувається підбір найбільш релевантного місця для вашого оголошення? Дуже просто. Гугл враховує ваше бажання і прагнення потрапити на певні місця, грунтуючись по задається вами вартості кліка. Але це не єдиний фактор. На підбір оптимального місця для вашого оголошення впливає і учасник партнерської мережі - власник популярної майданчика. Він має право прийняти або заборонити показ ваших рекламних кампаній, так як часто інформація про вашому прагненні розмістити свої оголошення на його сайті доступна учаснику. Якщо він вважатиме, що ваше оголошення не цікаво аудиторії його сайту, то має право відмовитися від показу. Крім того, Гугл виводить ваші оголошення в результатах пошуку тільки тоді, коли: ви встановили гідну займаного місця вартість кліка, користувачі задають в пошук ключові запити, якими ви супроводжуєте своє оголошення, тобто, коли ваші ключові слова в налаштуваннях збігаються з інтересами користувачів .

Як відбувається розміщення і показ тематичних реклам на сайтах-учасниках партнерської мережі? Гугл використовує cookie - в перекладі з англійської печиво - невеликий фрагмент даних, створений веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача у вигляді файлу, який веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту. Він відстежує поведінку користувача, його інтереси, теми, які він недавно переглядав, подорожує по інтернет-сайтам. Якщо користувач зацікавлений вашими послугами або продуктами, Гугл обов'язково покаже йому ваше оголошення на сторінках сайту-партнера.
Як Гугл надходить, якщо на одне місце конкуренти вказали однакову вартість кліка, підібрали однакові ключові запити, написали однакові тексти? У таких, здавалося б однакових умовах, Гугл зорієнтується просто і швидко: він має статистику переходів по всьому оголошення рекламодавців і на підставі їх популярності - найбільш високого CTR (див банерна реклама, CTR) виводить відповідне оголошення. Гугл враховує і відповідність тексту - релевантність оголошення рекламованої сторінці сайту. Таким чином, Гугл віддасть перевагу тому оголошенню, сторінка якого найбільш чітко відповідає тексту і найбільш відвідувана.

Ви в процесі створення рекламних кампаній Гугл надає добре диференційований інтерфейс для налаштувань, в якому вам надається можливість здійснити вибір користувачів відповідно до необхідного географічним регіоном аж до певного міста чи кількох міст і регіонів, вибрати час доби для показу оголошень, дні тижня, числа місяця і т.п. Гугл дозволяє налаштувати рекламний бюджет таким чином, щоб протягом заданого вами часу витрачалося вказане вами кількість коштів. Те-є, ви можете вказати в налаштуваннях, що в добу на рекламу ваших оголошень не повинно витрачатися більше 5 доларів. Можна налаштувати повний період рекламної кампанії від і до певної дати початку трансляції та закінчення, рівномірно розподілити бюджет по днях і навіть годинах. Однак спускати на автомат контекстну рекламу не особливо рекомендується, так як в процесі ваші оголошення можуть втратити унікальність, набриднути користувачам. Згодом (а найчастіше дуже швидко) знизиться кликабельность і частота ротації, а конкуренти можуть витіснити ваші оголошення з показів на вибраних вами місцях, накинувши вартості своїм. Якщо ви не ведете аналіз кампанії, ви можете на автоматі втратити заплановану кількість переходів, так як воно за вказаними вище об'єктивних причин знижується за часом. Однак, в настройках кампанії є функція установки і списання коштів за перше місце. Що це означає? А то, що списання коштів буде проводитися на підставі підвищення вартості конкурентами. Таким чином, ви автоматично погоджуєтеся з тим, що Гугл в разі появи конкурента візьме з вас велику плату, щоб зберегти за вами найбільш перспективні місця показів ваших оголошень. Такі настройки пропонує будь-який з сервісів контекстної реклами, але вдаватися до них украй не рекомендується, інакше дії конкурентів можуть бути спрямовані на те, щоб спалити ваш рекламний бюджет і таким чином розправитися з вами, звільнимо себе місце для показів. Це вкрай небезпечно. Краще дотримуватися середніх позицій в деяких випадках і вести ручне управління кампаніями.

Оплата рекламних кампаній в Гугл Едвердс здійснюється за допомогою кредитної карти, коди якої ви вносите в своєму акаунті. Гугл списує кошти після оплатою, коли на вашому рахунку збереться певна сума. Цю суму Гугл дає право вказати вам самостійно - наприклад, списання з кредитної картки коштів буде відбуватися по досягненню зазначеної вами суми в розмірі 100 $. Гугл Едвердс дуже добре допомагає і супроводжує підказками і порадами як ефективніше розподілити рекламний бюджет, як аналізувати і управляти ефективністю рекламної кампанії. Для цього вам необхідно постійно брати участь в процесі. Як і в будь-якій рекламі, важливо правильно визначити бюджет - допустимий відсоток від виручки, що виділяється на рекламу.

Іноді слід міняти частіше тексти оголошень, щоб підібрати такий, який виявиться найбільш популярним і зрозумілим вашої зацікавленої аудиторії. Тому ще на старті запуску кампанії по контекстній рекламі рекомендується мати в арсеналі великий асортимент рекламних оголошень, що складаються з різних формулювань. До складання формулювань - тестів оголошень слід підходити творчо, з фантазією, але і з розумом.

Якщо ви нічого не зрозуміли, але хочете скористатися послугами сервісу контекстної реклами в Google AdWords, отримати консультації по СЕО та інших сервісів контекстної реклами зверніться до мене за допомогою.

Вартість реклами в Google AdWords

Контекстна реклама в Яндекс. директ

Розкрутка контекстною рекламою в Яндекс. директ

Складаємо семантичне ядро для сайту прогнозуючи попит

Чим відрізняється контекстна реклама в Гугл від інших аналогічних сервісів контекстної реклами?
Як відбувається підбір найбільш релевантного місця для вашого оголошення?
Як відбувається розміщення і показ тематичних реклам на сайтах-учасниках партнерської мережі?
Як Гугл надходить, якщо на одне місце конкуренти вказали однакову вартість кліка, підібрали однакові ключові запити, написали однакові тексти?
Що це означає?