Навигация по сайту

Популярные статьи

контекстна реклама

 1. Навіщо потрібна контекстна реклама?
 2. Контекстна реклама буває:
 3. Що таке Яндекс.Директ і Google AdWords?
 4. Як ми працюємо і чому вам буде це вигідно?

Контекстна реклама - реклама, яку бачать тільки ті користувачі, які зацікавлені в певну послугу або продукт. Вона розміщується в пошукових системах по певному ключовому запиту або на сайтах відповідної тематики.

Навіщо потрібна контекстна реклама?

Навіщо потрібна контекстна реклама

 1. Ваше оголошення буде видно тільки тим користувачам, які зацікавлені в придбанні вашого продукту або послуги. Так ви зможете швидше знайти свою цільову аудиторію, а значить, і збільшити продажі.
 2. Реклама сьогодні дуже дорога, але тільки не контекстна. Вартість одного «кліка» дорівнює $ 0,01. Зауважте, що ви платите тільки за результат, тобто за відвідувача, який зайшов на ваш сайт.
 3. Оголошення розміщується дуже швидко, вам не потрібно нічого чекати. Все відбувається за один день.
 4. Аудиторія зростає. Ваше оголошення буде видно всім пошуковим системам і сайтам, які є партнерами Яндекс.Директ, Google Adwords., А це практично вся всесвітня павутина. Контекстний запит буде підібраний грамотно і професійно нашими досвідченими фахівцями, так що гарантія ефективності - 100%.
 5. Ви можете самі керувати контекстною рекламою. У вас є можливість вибрати країну або місто і навіть час, коли реклама буде показана.
 6. Безумовно, все результати контекстної реклами фіксуються, створюється статистика, за якою можна дізнатися, за якими саме запитам, в який час доби користувач прийшов до вас на сайт

Безумовно, все результати контекстної реклами фіксуються, створюється статистика, за якою можна дізнатися, за якими саме запитам, в який час доби користувач прийшов до вас на сайт

Контекстна реклама буває:

 • пошукової
 • тематичної

Пошукова контекстна реклама видно тим користувачам, які зробили певний запит в пошуковій системі. Тематична реклама розміщена на певних сайтах, які відповідають інтересам користувача. Відзначимо, що цей сайт повинен входити в рекламну мережу Яндекса.
На додаток до вищевказаних видів контекстної реклами, наша компанія може створити таргетовану рекламу в популярних соціальних мережах. Таке оголошення можна доповнити графікою, яка допомагає привернути увагу користувачів.

Що таке Яндекс.Директ і Google AdWords?

Директ і Google AdWords

Найпопулярнішими системами для розміщення контекстної реклами є Яндекс.Директ і Google AdWords .
Яндекс. Директ - це віртуальна майданчик для торгівлі. Це один з найбільш популярних і ефективних способів створення і розміщення контекстної реклами. Крім неї тут можна розміщувати медійний контекстний банер або Яндекс.Маркет.
Google AdWords - це також віртуальна торгова площадка, створена компанією Google, для розміщення контекстної реклами.
Так як сьогодні Google і Яндекс по праву вважаються двома основними пошуковими системами, то розміщення контекстної реклами на обох дає подвійну ефективність, адже складно вгадати, яким пошуковиком користується саме ваш клієнт.

Як ми працюємо і чому вам буде це вигідно?

 • ви дзвоните нам або надсилаєте бриф;
 • ми аналізує проект;
 • погоджуємо з вами бюджет;
 • після обговорення всіх тонкощів і умов роботи укладається договір;
 • після початку роботи ми систематично або в режимі онлайн надаємо вам звіти і статистики по виконану роботу;
 • ви можете самі повністю контролювати весь процес роботи, так як весь процес співпраці абсолютно прозорий;
 • у кожного нашого клієнта є персональний менеджер, який буде завжди на зв'язку;
 • ми надаємо вам всю фінансову документацію по вашому проекту.

Навіщо потрібна контекстна реклама?
Директ і Google AdWords?
Як ми працюємо і чому вам буде це вигідно?
Навіщо потрібна контекстна реклама?
Директ і Google AdWords?
Як ми працюємо і чому вам буде це вигідно?