Навигация по сайту

Популярные статьи

копірайтинг | Послуги Demis Group

Будь-який веб-ресурс - це ще один спосіб поширення інформації про діяльність компанії. Без інформаційного наповнення, або по-іншому - контенту, створення нового сайту не має сенсу. Навіть найкрасивіший і зручний ресурс при відсутності якісних інформативних текстів залишиться лише картинкою. Створення унікального контенту для інтернет-сайтів - це одне із завдань лінгвістичного мистецтва під назвою копірайтинг.

Однак будь-яка компанія, представлена ​​в мережі Інтернет, хоче бачити в своєму сайті не просто джерело інформації, а інструмент, що дозволяє залучити в компанію нових клієнтів, досягти зростання продажів товарів і послуг, збільшення прибутку. Іншими словами, всі хочуть, щоб сайт продавав. Але продавати сайт зможе тільки тоді, коли в його арсеналі з'являться тексти, здатні красномовніше кращого в своїй справі фахівця з продажу розповісти потенційному клієнту про всі переваги роботи з Вашою компанією, про унікальні торгових пропозиціях, привабливих знижки і т.д. Тому будь-який копірайтинг повинен бути продають.

Від копірайтингу в чималому ступені буде залежати, наскільки легко можна буде знайти Ваш сайт в віртуальних джунглях, які позиції він буде займати в результатах видачі пошукових систем і наскільки успішно можна буде здійснити просування сайту в топи пошукових систем. І таке завдання підвладна лише фахівцеві, що знає тонкощі пошукової оптимізації сайтів (SEO) і так званого SEO-копірайтингу.

Узагальнюючи, можна сказати, що продає SEO-копірайтинг - це маркетинговий інструмент, грамотне застосування якого дозволяє вирішити відразу кілька завдань, важливих для успішного існування і розвитку сайту в мережі Інтернет. За допомогою копірайтингу можна не тільки наповнити сайт контентом, але й дозволити ресурсу вийти на вершини пошукової видачі, а також залучити на сайт цільову аудиторію і перетворити відвідувачів з потенційних клієнтів в реальних покупців Ваших товарів і послуг.

Мистецтво створення продають SEO-текстів під силу далеко не кожному. Копірайтинг вимагає великої майстерності і особливої ​​компетенції - знання законів пошукової оптимізації, основ маркетингу, реклами, психології. Тому довіряти роботу зі створення контенту для сайту (копірайтингу) варто тільки першокласному фахівцю, здатному не просто вирішити проблему наповнення веб-ресурсу, але і домогтися поліпшення відвідуваності сайту, збільшення конверсії, а на виході - зростання продажів і прибутку Вашої компанії.

SEO-копірайтери компанії Demis Group створять для Вас грамотні, легко читаються тексти, що враховують особливості Вашого бізнесу та сприяють зростанню продажів Вашої продукції.

Ми пропонуємо послуги з копірайтингу і створення унікального продає контенту не тільки для сайту, але і для фірмових буклетів, каталогів, мультимедійних презентацій, рекламних статей, запам'ятовуються слоганів, прес-релізів і т.д. Наповнити новий сайт, переписати вже готові тексти, підготувати публікацію в пресі або розробити фірмову ділову поліграфію - Demis Group завжди до Ваших послуг!

Створимо унікальний текст, для Вашого бізнесу!

Замовити копірайтинг

Справедливі і прозорі ціни. Ефективно, в реальні терміни, чесно.

Більше 3000 Клієнтів вже користуються привілеями Demis Group.
Які бонуси Ви отримаєте, ставши нашим клієнтом, дізнайтеся тут!

Які бонуси Ви отримаєте, ставши нашим клієнтом,  дізнайтеся тут

За детальнішою інформацією про послугу?
Зателефонуйте нам:
+7 495 223-66-59 Москва

Demis Group завжди досягає обіцяного результату. І ось чому:

 • Реальні терміни просування, оптимальні ціни і гарантії

  Ми ніколи не даємо нездійсненних обіцянок. Вартість нашої роботи безпосередньо залежить від позицій Вашого сайту в пошукових системах Яндекс і Google. Ми відповідаємо за стабільно високі результати просування Вашого сайту не на словах, а на ділі.

 • Біле пошукове просування сайтів

  Для пошукової оптимізації сайтів ми використовуємо тільки легальні і довели свою ефективність технології.

 • Перші місця в рейтингах SEO-компаній

  За результатами незалежного рейтингу SEO-компаній Росії за 2009-2017 рр. ( «Рейтинг Рунета») Demis Group восьмий рік поспіль впевнено займає 1 місце і значно випереджає інших учасників рейтингу за результативністю просування сайтів (сумарному ТИЦ і сумарному PR просуваються проектів): http://www.ratingruneta.ru/seo .

 • Робота на випередження

  Ми не дозволяємо змін пошукових алгоритмів відправляти сайти наших клієнтів в глибокий нокаут. Наші аналітики щомісяця проводять не менше 50 досліджень на експериментальних майданчиках. Результати досліджень - перевірені рішення, щомісяця впроваджуються на сайтах більше 3000 наших клієнтів. Розуміючи тенденції розвитку пошукових систем, ми не слідуємо за змінами - ми вгадуємо їх появу.

... і ще 10 аргументів на користь роботи з нами

За детальнішою інформацією про послугу?