Навигация по сайту

Популярные статьи

Копірайтинг: приклади текстів і статей копірайтерів на eTXT.

 1. структурованість
 2. інформативність
 3. Орієнтованість на людей
 4. Відповідність стилю темі
 5. резюме

При виборі копірайтера одним з найважливіших етапів є оцінка його портфоліо. Тобто потрібно оцінити приклади текстів копірайтингу, які він писав для інших сайтів. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки автор грамотний, який у нього стиль, як він підносить тексти і писав він раніше на потрібні вам теми?

Але як оцінювати копірайтерів за прикладами статей? Яким повинен бути якісний текст, на що звертати увагу? Проаналізувавши роботи затребуваних копірайтерів, можна зробити висновок, що якісні статті відрізняють наступні характерні особливості.

Проаналізувавши роботи затребуваних копірайтерів, можна зробити висновок, що якісні статті відрізняють наступні характерні особливості

структурованість

Користувачі витрачають менше хвилини на прочитання статті в інтернеті. Тому текст повинен читатися «по діагоналі», для чого йому знадобиться хороша структура. Обов'язково повинні бути :.

 • підзаголовки, що розділяють текст на смислові блоки;
 • списки: нумеровані або маркіровані;
 • виділення курсивом або жирним (помірне).

Як приклад роботи копірайтера з хорошою структурою можна розглядати дану статтю. Прочитавши попередній абзац, ви напевно запам'ятали три слова, відмічені жирним шрифтом в списку. Це основні моменти, на яких автор і хотів акцентувати увагу в поточному блоці.

Погодьтеся, структурований текст сприймається краще, ніж, припустимо:

«У вдалою статті завжди є хороша структура, внаслідок чого вона читається по діагоналі. Щоб зробити свій текст таким, використовуйте підзаголовки перед кожним смисловим блоком, марковані або нумеровані списки, виділяйте жирним або курсивом моменти, які здаються вам важливими, але не перестарайтеся з подібним форматуванням ».

Вловили б ви головну думку, запам'ятали б щось з пояснення, викладеного в останньому прикладі тексту копірайтера? А головне, скільки б часу витратили на вивчення навіть самого простого матеріалу, викладеного у вигляді подібної суцільний «простирадла»?

інформативність

Користувачі заходять на сайт з конкретними питаннями, на які текст повинен відповісти, інакше він не потрібен. У хорошій статті:

 • мінімум води;
 • максимум конкретики.

Крім реальної допомоги користувачеві (відповіді на його питання) інформативні тексти з конкретними фактами викликають довіру до сайту, на якому вони розміщені, сприяють підвищенню лояльності до компанії.

Ознайомтеся з наступними прикладами статей копірайтерів:

1. «Підлогові ваги-аналізатор дозволяють контролювати вагу тіла, відсоток кісткової тканини, м'язової маси, рівень води, жиру (звичайного і вісцеріального). Завдяки цьому Ви можете відстежувати стан свого організму, ефективність тренувань, вчасно виявити проблеми (наприклад, зневоднення) і вжити відповідних заходів ».

2. «Наші ваги-аналізатор - це революційне рішення в сфері контролю за вагою тіла і роботою всього організму. Купивши цей прилад, Ви завжди будете знати, що відбувається у Вашому тілі, більш ефективно тренуватися, вчасно вживати заходів при виявленні будь-яких розладів або порушень ».

У який з компаній, які розмістили вищевказані тексти, Ви купите ваги-аналізатор?

У який з компаній, які розмістили вищевказані тексти, Ви купите ваги-аналізатор

Орієнтованість на людей

Ви можете вивчити безліч прикладів статей по SEO-копірайтингу і побачити, що автори часто забувають про одне важливе правило: писати, в першу чергу, для людей. Отже, текст повинен бути зрозумілим і близьким саме людям, а не пошуковим системам. А це значить, в статті повинно бути:

 • відсутність переспама. Не допускайте занадто частого використання ключів і / або однокореневих слів;
 • природне входження ключів. Перетворіть фразу так, щоб слова в ній мали природний порядок.

Наприклад, ключ «цвяхи Москва ціна купити» використовуйте у вигляді «купити цвяхи в Москві за ціною ...».

Відповідність стилю темі

У копірайтингу є безліч прийомів, як краще подати інформацію, як підштовхнути читача до покупки і т. Д. Самі тексти можуть бути сухими (публіцистичними), художніми, мотивуючими і ін. Важливо, щоб стилістика і використовувані Вами прийоми відповідали тематиці.

Проаналізуємо такі зразки робіт копірайтерів:

1. «Цей чудовий лак для волосся надовго зафіксує форму Ваших дивовижних локонів. Ви будете насолоджуватися пружністю своїх локонів і їх блиском, що зачаровує ».

2. «Цей чудовий клей для шпалер надовго закріпить шпалери на Ваших стінах. Він так рівномірно розподіляється на поверхні, що Ви будете насолоджуватися кожною хвилиною роботи з ним ».

В якому з прикладів копірайтингу художній стиль більш доречний, а в якому краще було б використовувати більш сухий?

В якому з прикладів копірайтингу художній стиль більш доречний, а в якому краще було б використовувати більш сухий

резюме

Вибираючи копірайтера для свого сайту, не полінуйтеся переглянути хоча б 2-3 статті з його портфоліо. І якщо якийсь приклад тексту сподобався вам за стилем, структурою і змістом, можете так і вказати: «Мені потрібна стаття, як у вашому портфоліо».

Приклади робіт топових виконавців біржі eTXT можна побачити прямо у них в профілі, у вкладці «Портфоліо».

Реєструйтеся на Біржі eTXT і вибирайте "свого" копірайтера.

Це допоможе вам зрозуміти, наскільки автор грамотний, який у нього стиль, як він підносить тексти і писав він раніше на потрібні вам теми?
Але як оцінювати копірайтерів за прикладами статей?
Яким повинен бути якісний текст, на що звертати увагу?
Вловили б ви головну думку, запам'ятали б щось з пояснення, викладеного в останньому прикладі тексту копірайтера?
А головне, скільки б часу витратили на вивчення навіть самого простого матеріалу, викладеного у вигляді подібної суцільний «простирадла»?
У який з компаній, які розмістили вищевказані тексти, Ви купите ваги-аналізатор?
В якому з прикладів копірайтингу художній стиль більш доречний, а в якому краще було б використовувати більш сухий?