Навигация по сайту

Популярные статьи

Корейський контракт на шлюбний драм підтверджується зіркою Лі Сео Цзінь і Уее

  1. Авторське право © 2015-2016 від Kdrama Kisses. Всі права захищені. Цей веб-сайт або будь-яка його...

Нова драми драматичного шлюбу MBC (раніше названа Hundred Day Wife) підтвердила Lee Seo Jin (Wonderful Season) і Uee (Любов Хо Гоо) за головні ролі

Нова драми драматичного шлюбу MBC (раніше названа Hundred Day Wife) підтвердила Lee Seo Jin (Wonderful Season) і Uee (Любов Хо Гоо) за головні ролі. Шлюбний контракт розповідає історію про молодого вдівця (Uee), який самостійно виховує свою дитину. Після отримання термінальної діагностики вона вирішує встановити шлюбний договір, щоб її дочка мала опікуна. Введіть Лі Сео Джин. Він грає одного хіта колишнього співака, який тепер володіє рестораном. Він ваш типовий чоловік дам, який планує ніколи не одружитися. До цих пір.

Добре, я завжди знаходжу контрактні шлюби, щоб бути досить веселим. Я не надто впевнений у цьому парі, але я завжди відкритий і насправді дуже подобаються незвичайні пари. Сподіваюся, ця драма має легше і надихає почуття.

Шлюбний договір заплановано на березневу прем'єру на МБК.

Зареєструватися одержувати оновлення електронної пошти з відгуків kdrama, кастинг новин, трейлерів тощо.

Авторське право © 2015-2016 від Kdrama Kisses. Всі права захищені. Цей веб-сайт або будь-яка його частина не може бути відтворений або використаний будь-яким чином без спеціального письмового дозволу автора. Витяги можуть бути використані за умови, що кредит надається Kdrama Kisses (kdramakisses.com) з чіткими і прямими посиланнями на оригінальний вміст.

Про Кей

Привіт! Я Кей, творець і автор Kdrama Kisses. Kdrama Kisses присвячений тому, щоб ви отримали найсвіжіші новини про kdrama кастинг, драматичні трейлери, відгуки та багато іншого. Щаслива драма дивиться на всіх!