Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Король кіт

Опубликовано: 21.10.2018

видео Король кіт

Aaron's Animals NEW VIDEO COMPILATION 2017 || FunnyVines

Олю, познайомите нас з Вашим котиком? Яка у нього порода, як його звуть?

Знайомтеся, це мій Сімба, він британець, точніше – скоттіш страйт.Як він у Вас з’явився?

Сімба став першою відповіддю на мої материнські інстинкти. Я, як артистка, довго наважувалася на дитину. Мені здавалося, що для цього потрібні спеціальні умови, спеціальний час і що це можна і треба спланувати, як, наприклад, купівлю босоніжок. Я дуже сильно хотіла кошеня, і тоді мій бойфренд, а тепер чоловік, помітив, що я гуглю котів-британців. В один з днів він зателефонував і сказав мені: «Ти вдома? Тоді спускайся, знизу на тебе чекає подарунок». Так у мене і з’явився Сімба. До появи Нестора (від ред. – син Ольги) я казала, що це найкраще, що мені подарував чоловік. Зараз я, звичайно, кажу інакше (посміхається).


Best Vine AaronsAnimal 2016 || Funny Vine AaronsAnimals 2016 || BestVine

У нього не простий характер, як ми вже знаємо. Що він любить, а що ні?

Любить мої сукні, зазвичай ті, що блищать. Особливо любить висіти на них.  

Якщо серйозно, він обожнює сидіти з нами, коли вся родина разом. Якщо ми всі разом дивимося телевізор, або граємо з Нестором, чи читаємо книжки – Сімба обов’язково приходить та лягає поруч з нами. Ще він любить, коли йому не заважають робити те, що він хоче, так само як і я. А не любить він людей (сміється). Сімба не той кіт, який приходить на руки до людини, яка вперше переступила поріг дому. Він довго приглядається, звикає до нових гостей.


The Ultimate Viral Cat Video

Яке місце кіт займає у вашій родині?

Сімба – повноцінний член родини, цим все сказано. 

Кажуть, що коти – страшні егоїсти, але якщо спитати людей конкретно, то завжди вони можуть назвати, що саме їх «егоїст» їм дає. Що дає вам ваш кіт?

Наш кіт дає нам відчуття затишку і дому. Домашня тварина – це завжди відчуття сім’ї, тепла і радості. І це реальний показник того, як ти вмієш про когось турбуватися. Це живе створіння, це той, кого треба плекати, за чиїм здоров’ям потрібно спостерігати.

Чим Ви його годуєте? Є у нього якісь примхи у їжі?

Він їсть сухий корм. Оскільки він у нас домашній кіт, на вулицю ми його не випускаємо, тому наш ветеринар радив його годувати сухим кормом. Я пробувала давати коту м’ясо, він до нього ставиться спокійно. Може з’їсти телятину, а рибу та все, що з нею пов’язано, взагалі не любить. До появи Сімби я думала, що котики, як у казочці, люблять пити молоко. Наш котик п’є лише чисту воду. Причому, якщо у воді хоч одна пилинка, він буде верещати, ходити навколо тарілки, але не буде її пити. Слідкує за тим, щоб вода була чиста, свіжа і обов’язково фільтрована. Якщо налити йому воду просто з крану, він навіть не підійде до мисочки. Він може не пити цілу ніч, буде ходити, кричати, поки я не встану, щоб налити йому води з фільтра.

У нього чудова шерсть. Чи доводилось Вам звертатися до грумерів? Як слідкуєте за його красою вдома?

В нас є чесалка, але з появою дитини у мене немає багато вільного часу для Сімби. Тому я вожу його до салону краси. Його там вичісують, а потім мені доводиться купувати заспокійливе людині, яка це робила (сміється). Коли я прихожу, хлопчик-грумер зазвичай мокрий і каже мені: «ЗАБЕРІТЬ СВОЮ ТВАРИНКУ!». А коли я дзвоню і кажу, що Сімба планує приїхати, в мене просять певний час, щоб майстер міг налаштуватися. 

Є такі люди, яким він довіряє і дається у руки?

Він довіряє тільки «домашнім». Любить мого чоловіка, і я не можу зрозуміти чому: годую та наливаю воду коту я, розчісую та вожу до салонів я, а на руки проситься до чоловіка. Причому тільки до нього Сімба проситься сам, іншим членам родини доводиться особисто з ним домовлятися.

А як він поводить себе з Вашим сином?

Коли ми тільки принесли Нестора з роддому, Сімба десь два тижні дивився на нього і не розумів, що це таке маленьке з’явилося в домі і чому всю увагу тепер приділено йому. Він дивно дивився на Нестора, і я навіть боялася залишати їх один на один в кімнаті, завжди була поруч або виносила Сімбу. А потім, у якийсь момент, кіт прийшов, ліг коло голови Нестора і почав муркотати. Я зрозуміла, що все добре, «в стаю прийнятий». 

Зараз вони дружать. Я, звичайно, нагадую Нестору, що не треба в Сімби виривати хвіст та намагатися йому запхати щось в очі або вуха, тому що йому це не подобається. Кіт часом сичить, але терпить. Я слідкую за тим, щоб кіт залишився з хвостом, а дитина цілою. 

Сімба у Вас музикальний? Як ставиться до Ваших репетицій?

Йому все одно (сміється). Поки не було Нестора, я влаштовувала репетиції вдома. Починала співати і думала, що Сімба зараз ляже і буде слухати. Але як тільки він чув, що гучно грає музика – ішов до іншої кімнати, десь заривався в кутку і сидів там. Якщо була якась тиха пісня, він міг прийти, лягти і послухати, але це було лише декілька разів. Зізнаюся, в той момент я відчувала себе просто Елтоном Джоном (сміється).

Чи хочете завести ще тварин і яких?

Я підозрюю, що це колись станеться, тому що Нестору дуже подобаються собаки. Але я поки що не уявляю в нашій квартирі ще й цуценя, тож найближчим часом не плануємо. 

Можете дати якусь пораду нашим читачам, які вагаються, чи заводити вдома кішку?

Домашня тварина – це велика відповідальність. Пам’ятаю, що до появи Нестора, якщо у кота піднімалась температура чи він просто чихнув, з’являлось відчуття, що настав кінець світу! Одразу шукаєш найкращого ветеринара, везеш кошеня до нього і реально хвилюєшся за його самопочуття. Треба серйозно подумати, чи готовий ти до такої відповідальності. І мені здається, що тварина – це чудова перевірка на те, чи готові ви стати батьками. Коли ти починаєш піклуватися про кошеня, тоді ти приблизно можеш уявити, яка буде відповідальність з появою малюка, хоч вона, звичайно, зросте в декілька сотень разів.

Домашня тварина – це завжди відчуття сім’ї, тепла і радості

Наш кіт – повноцінний член родини, цим все сказано

Тварина – це чудова перевірка на те, чи готові ви стати батьками

rss